Doporučené lety z místa Praha do místa Edinburgh

Zobrazují se informace o letech pro 29. 7.

Nejrychlejší cesta

4 h 5 min

Přímé lety

-

lety/letů denně

13

Vzdálenost

1341 km

There are 0 direct flights between Praha and Edinburgh per day, with the fastest journey taking just 4 hours and 5 minutes.

Nejlevnější
09:35Prague Vaclav Havel Airport7h35 16:10Edinburgh Airport
1 changes
5731 1Jednosměrná
Nejlevnější
07:00Prague Vaclav Havel Airport10h10 16:10Edinburgh Airport
1 changes
5731 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
07:05Prague Vaclav Havel Airport5h00 11:05Edinburgh Airport
1 changes
8170 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
18:15Prague Vaclav Havel Airport22h55 16:10Edinburgh Airport
1 changes
5779 1Jednosměrná
Nejrychlejší
18:30Prague Vaclav Havel Airport4h05 21:35Edinburgh Airport
1 changes
16700 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Lety Praha – Edinburgh

Z Prahy do Edinburghu každý den létá velké množství letů, od časných ranních hodin až pozdě do noci. Na výběr je i přímé spojení od společnosti easyJet nebo Ryanair, se kterými můžeme být v cíli za méně než dvě a půl hodiny. Letadla odlétají z Terminálu 2, který odbavuje lety do zemí Schengenského prostoru.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Praha – Edinburgh?

Nejvýhodnější letenky Praha Edinburgh dlouhodobě nabízejí nízkonákladoví dopravci easyJet nebo Ryanair, kteří zároveň zajišťují pohodlnou cestu bez přestupů. Pokud nevadí přestup, na výběr je například i British Airways, KLM nebo Air France.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Praha – Edinburgh?

Přibližně 1300 km dlouhá cesta z Prahy do Edinburghu trvá zhruba hodinu a půl, pokud se rozhodneme pro přímý let. V případě jednoho přestupu trvá cesta většinou okolo pěti hodin. Pro někoho může být výhodné využít delší přestávky na přestup a strávit jeden den v dalším evropském městě.

Kolik spojení je k dispozici na trase Praha – Edinburgh?

Frekvence letů z Prahy do Edinburghu je poměrně vysoká, spoje fungují od šesti ráno do deseti večer. Každou hodinu do Skotska odletí ve všední den v průměru tři stroje, o víkendech dva. Nejlevnější a nejrychlejší dopravci Ryanair a easyJet, kteří nabízí letenky Praha Edinburgh, létají v dopoledních a večerních hodinách, každý provozuje 1 spoj denně.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Praha – Edinburgh?

Odlet z letiště: Letadla startují z pražského Letiště Václava Havla, které se nachází přibližně 60 minut od centra města. Nejrychlejším spojem je expresní autobus přímo z Hlavního nádraží v centru Prahy, kterému trvá cesta na letiště jen asi 40 minut. Moderní pražské letiště nabízí Wi-Fi zdarma, dlouhodobé parkování, restaurace, i nákupní duty free zónu.

Přílet na letiště: Letiště Edinburgh Airport se nachází na okraji Edinburghu, necelých 10 km od centra města. Doprava do centra města je zajištěna autobusy a cesta trvá přibližně půl hodiny. Na letišti se nacházejí restaurace i nákupní zóny, letiště nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Edinburgh
Do města Edinburgh můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Edinburgh mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Praha do města Edinburgh?
Letecký jízdenka z města Praha do města Edinburgh může být nejlevnější od 289 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Edinburgh?
Nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Edinburgh kolem 778 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jak je to daleko z města Praha do města Edinburgh letadlem?
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Praha do města Edinburgh bude kolem 1341 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jaká je dojezdová doba letadlem z města Praha do města Edinburgh?
Doba jízdy letadlem z Praha do Edinburgh je v průměru 2 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Edinburgh?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Edinburgh, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Edinburgh Airport v Edinburgh. Vždy je dobré znát v Praha a Edinburgh ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Kde se nachází v Praha a v Edinburgh?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Edinburgh z Praha, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Praha je Prague Vaclav Havel Airport, nacházející se 0 km od centra města. V Edinburgh je nejpopulárnější Edinburgh Airport a nachází se 0 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Praha do Edinburgh?
, který jezdí z Praha do Edinburgh, je například Ryanair nebo easyJet.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Edinburgh?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Praha do města Edinburgh rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Praha do města Edinburgh letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Edinburgh, které můžete navštívit.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Edinburgh letadlem, jezdí také často na místa jako Londýn, Glasgow nebo Manchester. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Edinburgh a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Praha – Edinburgh, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali