Letecky z Praha do Edinburgh

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Edinburgh

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 6..

Nejlevnější

13105

Průměr

15816

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
14:10Prague Vaclav Havel Airport5h55 19:05Edinburgh Airport
1 přestup
13105 1Jednosměrná
2. Nejlevnější
18:05Prague Vaclav Havel Airport23h00 16:05Edinburgh Airport
1 přestup
18527 1Jednosměrná

Letový řád Praha – Edinburgh

Zobrazují se lety pro zítřejší den (neděle 26. června).
14:10Prague Vaclav Havel Airport5h55 19:05Edinburgh Airport
1 přestup
18:05Prague Vaclav Havel Airport23h00 16:05Edinburgh Airport
1 přestup

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

ne
26. 6.
po
27. 6.
út
28. 6.
st
29. 6.
čt
30. 6.

01. 7.
so
02. 7.
ne
03. 7.
po
04. 7.
út
05. 7.
st
06. 7.
čt
07. 7.

08. 7.
so
09. 7.
ne
10. 7.
po
11. 7.
út
12. 7.
st
13. 7.
čt
14. 7.

15. 7.
so
16. 7.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Edinburgh

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 6..

Nejrychlejší cesta

5 h 55 min

Průměr

14 h 27 min

lety/letů denně

2

Vzdálenost

1341 km

Najít na trase Praha–Edinburgh spoj bez alespoň jednoho přestupu není snadné.

Nejrychlejší
14:10Prague Vaclav Havel Airport5h55 19:05Edinburgh Airport
1 přestup
13105 1Jednosměrná
2. Nejrychlejší
18:05Prague Vaclav Havel Airport23h00 16:05Edinburgh Airport
1 přestup
18527 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Edinburgh?

zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Lety Praha – Edinburgh

Z Prahy do Edinburghu každý den létá velké množství letů, od časných ranních hodin až pozdě do noci. Na výběr je i přímé spojení od společnosti easyJet nebo Ryanair, se kterými můžeme být v cíli za méně než dvě a půl hodiny. Letadla odlétají z Terminálu 2, který odbavuje lety do zemí Schengenského prostoru.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Praha – Edinburgh?

Nejvýhodnější letenky Praha Edinburgh dlouhodobě nabízejí nízkonákladoví dopravci easyJet nebo Ryanair, kteří zároveň zajišťují pohodlnou cestu bez přestupů. Pokud nevadí přestup, na výběr je například i British Airways, KLM nebo Air France.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Praha – Edinburgh?

Přibližně 1300 km dlouhá cesta z Prahy do Edinburghu trvá zhruba hodinu a půl, pokud se rozhodneme pro přímý let. V případě jednoho přestupu trvá cesta většinou okolo pěti hodin. Pro někoho může být výhodné využít delší přestávky na přestup a strávit jeden den v dalším evropském městě.

Kolik spojení je k dispozici na trase Praha – Edinburgh?

Frekvence letů z Prahy do Edinburghu je poměrně vysoká, spoje fungují od šesti ráno do deseti večer. Každou hodinu do Skotska odletí ve všední den v průměru tři stroje, o víkendech dva. Nejlevnější a nejrychlejší dopravci Ryanair a easyJet, kteří nabízí letenky Praha Edinburgh, létají v dopoledních a večerních hodinách, každý provozuje 1 spoj denně.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Praha – Edinburgh?

Odlet z letiště: Letadla startují z pražského Letiště Václava Havla, které se nachází přibližně 60 minut od centra města. Nejrychlejším spojem je expresní autobus přímo z Hlavního nádraží v centru Prahy, kterému trvá cesta na letiště jen asi 40 minut. Moderní pražské letiště nabízí Wi-Fi zdarma, dlouhodobé parkování, restaurace, i nákupní duty free zónu.

Přílet na letiště: Letiště Edinburgh Airport se nachází na okraji Edinburghu, necelých 10 km od centra města. Doprava do centra města je zajištěna autobusy a cesta trvá přibližně půl hodiny. Na letišti se nacházejí restaurace i nákupní zóny, letiště nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Edinburgh

Do města Edinburgh můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Edinburgh mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Praha do města Edinburgh pořídíte od 3 648 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Edinburgh vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 6 790 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Pokud chcete jet letadlem, Edinburgh je od města Praha daleko přibližně 1341 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Letadlem z Praha do Edinburgh pojedete v průměru 2 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Při cestě letadlem z města Praha do města Edinburgh je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Praha na Prague Vaclav Havel Airport a většina dorazí do Edinburgh na Edinburgh Airport.

Můžete jet letadlem z Praha na Prague Vaclav Havel Airport, vzdálené 15.3 km od centra města. Když přijedete letadlem do Edinburgh, nejužívanější je Edinburgh Airport, vzdálené 13.8 km od centra města.

, který jezdí z Praha do Edinburgh, je například KLM, British Airways, easyJet, Ryanair, csa, Brussels Airlines, Lufthansa, Air France, BA Cityflyer nebo Eurowings.
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Praha do města Edinburgh rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Edinburgh často také jezdí do Londýn, Glasgow nebo Manchester. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Edinburgh a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Praha – Edinburgh, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk