Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
29. 7.
543 RegioJet a.s.
400 Flixbus
3156 ryanair sun

30. 7.
543 RegioJet a.s.
440 Flixbus
6301 Eurowings
so
31. 7.
434 RegioJet a.s.
488 Flixbus
8205 Austrian Airlines
ne
1. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
1062 ryanair sun
po
2. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
947 ryanair sun
út
3. 8.
434 RegioJet a.s.
400 Flixbus
5180 Lufthansa Cityline
st
4. 8.
434 RegioJet a.s.
513 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
čt
5. 8.
434 RegioJet a.s.
438 Flixbus
4309 Austrian Airlines

6. 8.
434 RegioJet a.s.
488 Flixbus
1436 ryanair sun
so
7. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
4309 Austrian Airlines
ne
8. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
947 ryanair sun
po
9. 8.
434 RegioJet a.s.
447 Flixbus
289 ryanair sun
út
10. 8.
434 RegioJet a.s.
446 Flixbus
3661 Lufthansa Cityline
st
11. 8.
434 RegioJet a.s.
459 STUDENT AGENCY k.s.
836 ryanair sun
čt
12. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
3226 Austrian Airlines

13. 8.
434 RegioJet a.s.
513 STUDENT AGENCY k.s.
1293 ryanair sun
so
14. 8.
434 RegioJet a.s.
513 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
ne
15. 8.
434 RegioJet a.s.
513 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
po
16. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
289 ryanair sun
út
17. 8.
434 RegioJet a.s.
434 Flixbus
2791 Austrian Airlines

Letenky Praha – Budapešť

Z Prahy se do hlavního města Maďarska máme možnost letecky dopravit minimálně 3x denně. Přímé lety do Budapešti operují jak české aerolinky, tak nízko nákladový .Ryanair. U nepřímých letů je třeba počítat s mezipřistáními ve Vídni nebo Mnichově. Doba letu se liší dle aerolinky. U přímých letů se jedná o přibližně 1 hodinu 20 minut, u letů s mezipřistáním je třeba počítat s 2 až 3 hodinami na cestě.

Které aerolinky létají na trase Praha – Budapešť?

Letenky Praha – Budapešť můžeme zakoupit u hned několika leteckých společností. Každý den létá do Budapešti nízko nákladová společnost Ryanair, a to vždy v odpoledních hodinách nebo večer. České aerolinky a Ryanair zajišťují společně nejvíce letů ve všední dny od pondělí do čtvrtka. Právě v těchto dnech mají cestující na výběr až ze 4 linek denně.

Jak dlouhý je let Praha – Budapešť?

Průměrná délka přímých letů z Prahy do Budapešti činí 1 hodinu 20 minut. Přímé lety s Ryanair nebo ČSA nás tedy na hlavní maďarské letiště dopraví pohodlně bez nutnosti mezipřistání. Lety s mezipřistáním provozuje například Austrian nebo Lufthansa, kdy cestující musí počítat s cestou dlouhou více než 3 hodiny.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Budapešť?

Letenky Praha Budapešť je možno zakoupit na pravidelné lety několika dopravců. Letecké společnosti nabízí odlety z Prahy 3x až 4x denně, což odpovídá téměř 30 letům do této destinace týdně. První letadlo do Budapešti vzlétá kolem 7:30 ráno, poslední zase po 21:00 večer.

Ze kterých letišť odlétají, a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Budapešť?

Odlet z letiště: Letiště Václava Havla v Praze je rok co rok modernizováno a vylepšováno. Doprava z centra je možná linkou metra B do poslední stanice Zličín, odkud cestující dojedou na terminál 1 nebo 2 pravidelnou autobusovou linkou č. 100. Cesta na letiště potrvá minimálně 30 minut. Na letišti nám jsou standardně k dispozici elektrické zásuvky na laptop a Wi-Fi připojení zdarma. Nechybí zde ani restaurace, bankomaty nebo kavárny.

Přílet na letiště: Mezinárodní letiště Ference Liszta v Budapešti je největším a nejdůležitějším letištěm v zemi. Spojení do centra je nejsnazší přímou autobusovou linkou 100E, která stojí 900 forintů za osobu. Lístek je možno zakoupit předem v automatu nebo až na místě u řidiče. Linka jezdí každých 30 minut. Letiště jako takové je vybaveno spíše průměrně, vstupní hala je stísněná, a bezpečnostní kontrola na tomto letišti může zabrat více času, než na jiných letištích. K dispozici tu jsou základní služby v podobě bankomatů, směnáren, restaurací nebo duty free obchodů.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Budapešť
Do města Budapešť můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Praha do města Budapešť?
Letecký jízdenky z města Praha do města Budapešť mohou stát již 947 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty letecký jízdenky z města Praha do města Budapešť.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Budapešť?
Výhodné jízdné letadlem z města Praha do města Budapešť vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 3 762 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Jaká je vzdálenost z města Praha do města Budapešť letadlem?
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Praha do města Budapešť bude kolem 444 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jaká je doba jízdy letadlem z města Praha do města Budapešť?
Letadlem z Praha do Budapešť pojedete v průměru 1 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Budapešť?

Při cestě letadlem z města Praha do města Budapešť je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Praha na Prague Vaclav Havel Airport a většina dorazí do Budapešť na Budapest Ferenc Liszt International Airport.

Jak se dostanu letadlem z Praha do Budapešť?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Budapešť z Praha, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Praha je Prague Vaclav Havel Airport, nacházející se 0 km od centra města. V Budapešť je nejpopulárnější Budapest Ferenc Liszt International Airport a nachází se 0 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Praha do Budapešť?
, který jezdí z Praha do Budapešť, je například Ryanair, csa, Smartwings nebo Lot Polish Airlines.
Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Praha do města Budapešť?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Praha do města Budapešť rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Praha do Budapešť letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Budapešť, které stojí zato navštívit?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Praha do Budapešť, není Budapešť tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Budapešť, které stojí za návštěvu, jsou Vídeň, Bratislava nebo Krakov. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Praha – Budapešť, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali