POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
6279 Lufthansa
čt
20. 1.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
6168 Swiss

21. 1.
596 RegioJet a.s.
518 Infobus
1005 ryanair sun
so
22. 1.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
5270 Lufthansa Cityline
ne
23. 1.
414 RegioJet a.s.
466 Flixbus
4425 Lufthansa Cityline
po
24. 1.
414 RegioJet a.s.
466 Flixbus
Hledej ceny
út
25. 1.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
4425 Lufthansa Cityline
st
26. 1.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
4578 Lufthansa
čt
27. 1.
414 RegioJet a.s.
521 DMD Group
4467 tab

28. 1.
474 RegioJet a.s.
518 Flixbus
670 ryanair sun
so
29. 1.
414 RegioJet a.s.
466 Flixbus
3794 Lufthansa Cityline
ne
30. 1.
414 RegioJet a.s.
466 Flixbus
3794 Lufthansa Cityline
po
31. 1.
414 RegioJet a.s.
466 Flixbus
289 ryanair sun
út
1. 2.
414 RegioJet a.s.
490 STUDENT AGENCY k.s.
3785 Lufthansa Cityline
st
2. 2.
414 RegioJet a.s.
438 STUDENT AGENCY k.s.
480 ryanair sun
čt
3. 2.
414 RegioJet a.s.
438 STUDENT AGENCY k.s.
3361 Lufthansa Cityline

4. 2.
474 RegioJet a.s.
438 STUDENT AGENCY k.s.
625 ryanair sun
so
5. 2.
414 RegioJet a.s.
438 STUDENT AGENCY k.s.
3115 Lufthansa Cityline
ne
6. 2.
414 RegioJet a.s.
438 STUDENT AGENCY k.s.
480 ryanair sun
po
7. 2.
414 RegioJet a.s.
414 Flixbus
480 ryanair sun

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Budapešť

Z Prahy se do hlavního města Maďarska máme možnost letecky dopravit minimálně 3x denně. Přímé lety do Budapešti operují jak české aerolinky, tak nízko nákladový .Ryanair. U nepřímých letů je třeba počítat s mezipřistáními ve Vídni nebo Mnichově. Doba letu se liší dle aerolinky. U přímých letů se jedná o přibližně 1 hodinu 20 minut, u letů s mezipřistáním je třeba počítat s 2 až 3 hodinami na cestě.

Které aerolinky létají na trase Praha – Budapešť?

Letenky Praha – Budapešť můžeme zakoupit u hned několika leteckých společností. Každý den létá do Budapešti nízko nákladová společnost Ryanair, a to vždy v odpoledních hodinách nebo večer. České aerolinky a Ryanair zajišťují společně nejvíce letů ve všední dny od pondělí do čtvrtka. Právě v těchto dnech mají cestující na výběr až ze 4 linek denně.

Jak dlouhý je let Praha – Budapešť?

Průměrná délka přímých letů z Prahy do Budapešti činí 1 hodinu 20 minut. Přímé lety s Ryanair nebo ČSA nás tedy na hlavní maďarské letiště dopraví pohodlně bez nutnosti mezipřistání. Lety s mezipřistáním provozuje například Austrian nebo Lufthansa, kdy cestující musí počítat s cestou dlouhou více než 3 hodiny.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Budapešť?

Letenky Praha Budapešť je možno zakoupit na pravidelné lety několika dopravců. Letecké společnosti nabízí odlety z Prahy 3x až 4x denně, což odpovídá téměř 30 letům do této destinace týdně. První letadlo do Budapešti vzlétá kolem 7:30 ráno, poslední zase po 21:00 večer.

Ze kterých letišť odlétají, a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Budapešť?

Odlet z letiště: Letiště Václava Havla v Praze je rok co rok modernizováno a vylepšováno. Doprava z centra je možná linkou metra B do poslední stanice Zličín, odkud cestující dojedou na terminál 1 nebo 2 pravidelnou autobusovou linkou č. 100. Cesta na letiště potrvá minimálně 30 minut. Na letišti nám jsou standardně k dispozici elektrické zásuvky na laptop a Wi-Fi připojení zdarma. Nechybí zde ani restaurace, bankomaty nebo kavárny.

Přílet na letiště: Mezinárodní letiště Ference Liszta v Budapešti je největším a nejdůležitějším letištěm v zemi. Spojení do centra je nejsnazší přímou autobusovou linkou 100E, která stojí 900 forintů za osobu. Lístek je možno zakoupit předem v automatu nebo až na místě u řidiče. Linka jezdí každých 30 minut. Letiště jako takové je vybaveno spíše průměrně, vstupní hala je stísněná, a bezpečnostní kontrola na tomto letišti může zabrat více času, než na jiných letištích. K dispozici tu jsou základní služby v podobě bankomatů, směnáren, restaurací nebo duty free obchodů.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Budapešť

Do města Budapešť můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Budapešť mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Praha do města Praha letadlem?

Low cost letecký jízdenka z města Praha do města Budapešť je levná, již od 289 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.

Jak najdu nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Budapešť?

Cena jízdenky letadlem z města Praha do města Budapešť se pohybuje kolem 4 380 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jak daleko je města Budapešť od města Praha, když pojedu letadlem?

Vzdálenost do města Budapešť z města Praha letadlem je zhruba 444 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.

Jaká je dojezdová doba letadlem z města Praha do města Budapešť?

Doba jízdy letadlem z Praha do Budapešť je v průměru 1 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Když chci cestovat letadlem, které ve městě Praha a městě Budapešť mám vzít v úvahu?

Před samotným plánováním cesty z Praha do Budapešť je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Praha odlétají z Prague Vaclav Havel Airport a dorazí na Budapest Ferenc Liszt International Airport v Budapešť.

Jak daleko od center měst Praha a Budapešť jsou hlavní?

Pokud cestujete z Praha, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 11.2 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Budapešť zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Budapešť je Budapest Ferenc Liszt International Airport a nacházi se 16.9 km od centra města.

Který jezdí z Praha do Budapešť?

Jízdní řády z Praha do Budapešť vám Omio vyhledá jako Ryanair, csa, Smartwings nebo Lot Polish Airlines.

Dostanu se letadlem z města Praha do města Budapešť přímo?

Přímý let z města Praha do města Budapešť provozuje například ryanair sun. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Praha do Budapešť.

Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Budapešť?

Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Praha do města Budapešť rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.

Když přijedu do Budapešť z Praha letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Vaše cesta letadlem z Praha to Budapešť nemusí končit v Budapešť. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Budapešť zahrnují Vídeň, Bratislava nebo Krakov. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Vídeň, Bratislava nebo Krakov s Omio!

Letenky Praha – Budapešť, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali