Letenky Praha Bristol

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace: Praha – Bristol letecky

distanceVzdálenost1203 km
durationPrůměrná doba cesty letecky2 hod 15 min
pricePrůměrná cena letenky5 560 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersLetecké společnostieasyJet, Lufthansa Cityline (2), KLM, Eurowings Europe, Eurowings, KLM Cityhopper nebo Lufthansa

Na trase Praha – Bristol v délce 1203 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například easyJet, Lufthansa Cityline (2), KLM, Eurowings Europe, Eurowings, KLM Cityhopper nebo Lufthansa. Cesta v průměru trvá 2 hod 15 min. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 5 560 Kč, nejlevnější letenky je možné koupit již za 1 911 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Letiště Václava Havla Praha a přílétají na Letiště Bristol.

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Bristol

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 6..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

easyJet
10:352h15
Praha
12:50Bristol
5457 1Jednosměrná
0 přestupů

Odlety Praha – Bristol

Zobrazují se lety pro zítřejší den čtvrtek 20. června
easyJet
10:352h15
Praha
12:50Bristol
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední let dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Bristol

Zobrazují se časy a ceny pro 20. 6..

Nejrychlejší cesta

2 h 15 min

Průměr

2 h 15 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

1204 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Praha – Bristol, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

easyJet
10:352h15
Praha
12:50Bristol
5457 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Letecké společnosti: Praha - Bristol

Lety vás dostanou mezi městy Praha a Bristol za ceny již od 1 762 Kč. S více než 1000 dopravci, jejichž spoje můžete porovnat na Omio, spolehlivě najdete ty nejvýhodnejší a aktuální odlety a přílety pro vaší cestu.

EasyJet je britská nadnárodní nízkonákladová letecká společnost se sídlem na letišti London Luton (LTN). Zároveň je také největší leteckou společností ve Spojeném království podle počtu přepravených cestujících. EasyJet létá do více než 150 destinací v Evropě a severní Africe, díky čemuž je velmi oblíbeným nízkonákladovým dopravcem. Letenky easyJet jsou levné mimo jiné díky tomu, že jsou nevratné a díky tomu, že se na palubě nepodává žádné bezplatné občerstvení. Všechny typy tarifů letenek easyJet zahrnují jen jedno malé osobní zavazadlo. Za příruční zavazadlo a odbavená zavazadla je nutné platit speciální poplatky.

Tipy pro cestovatele: Levné letenky Praha – Bristol

Tipy pro cestovatele: Letecky Praha - Bristol. Informace o rezervaci, levné letenky, přímé lety a další. Vše, co potřebujete vědět pro snadné zorganizování vaší cesty najdete na Omio.
FAQs
Levné letenka z Praha do Bristol mohou začínat již od 1 911 Kč (72 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena letenka z Praha do Bristol je 5 560 Kč (210 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Bristol letecky je 2 hod 15 min   na 1203 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější let z Praha do Bristol odlétá v 5: 00.
Poslední let z Praha do Bristol odjíždí v 20: 00.
Pro trip z Praha do Bristol můžete jet let s easyJet, Lufthansa Cityline (2), KLM, Eurowings Europe, Eurowings, KLM Cityhopper nebo Lufthansa. Určitě si prohlédněte všechny možné aerolinky, kteří nabízejí služby mezi městy Praha a Bristol na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Lety z Praha do Bristol obvykle odlétají z Letiště Václava Havla Praha a přijíždějí do Letiště Bristol.

Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 14.7 km od centra města Praha a Letiště Bristol je vzdálené 13.7 km od centra města Bristol.

Nejlevnějším měsícem pro let z Praha do Bristol je květen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsoby, jak se dostat Praha - Bristol, včetně cesty autobus nebo let.

Letenky Praha – Bristol a další informace o letech na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk