Letecky z Praha do Bratislava

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Praha – Bratislava letecky

distanceVzdálenost291 km
changesLet bez přestupuNe

Na trase Praha – Bratislava v délce 291 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Prague Vaclav Havel Airport a přílétají na Bratislava M. R. Štefánik Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Praha – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Z města Praha do města Bratislava je vzdálenost letecky asi 291 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.

Pro cestu letecky na trase Praha – Bratislava je nejpopulárnější letiště pro přílet z města Praha Prague Vaclav Havel Airport. Město odletu Bratislava disponuje letištěm Bratislava M. R. Štefánik Airport, které je mezi cestujícími nejíce využívané.

Pokud plánujete cestovat letecky z města Praha, Prague Vaclav Havel Airport je vzdáleno 15.3 km od centra města. Po příletu do města Bratislava vás z Bratislava M. R. Štefánik Airport do centra města bude dělit vzdálenost 13.2 km.

Letenky Praha – Bratislava, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk