Letenky Praha Basilej

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace: Praha – Basilej letecky

distanceVzdálenost574 km
durationPrůměrná doba cesty letecky1 hod 20 min
pricePrůměrná cena letenky3 355 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersLetecké společnostieasyJet, Lufthansa Cityline (2), Lufthansa, Austrian Airlines, Eurowings nebo KLM

Na trase Praha – Basilej v délce 574 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například easyJet, Lufthansa Cityline (2), Lufthansa, Austrian Airlines, Eurowings nebo KLM. Cesta v průměru trvá 1 hod 20 min. Nejlevnější letenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 1 375 Kč. Průměrná cena za letenky se pohybuje kolem 3 355 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Letiště Václava Havla Praha a přílétají na EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg.

Nejlevnější lety z místa Praha do místa Basilej

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

easyJet
08:151h20
Praha
09:35Basilej
1408 1Jednosměrná
0 přestupů

Odlety Praha – Basilej

Zobrazují se lety pro zítřejší den pondělí 24. června
easyJet
08:151h20
Praha
09:35Basilej
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední let dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.
čt
11. 7.

12. 7.
so
13. 7.
ne
14. 7.

Nejrychlejší lety z místa Praha do místa Basilej

Zobrazují se časy a ceny pro 24. 6..

Nejrychlejší cesta

1 h 20 min

Průměr

1 h 20 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

574 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Praha – Basilej, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

easyJet
08:151h20
Praha
09:35Basilej
1408 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Aerolinky: Letadla Praha - Basilej

Se společností můžete mezi městy Praha a Basilej cestovat letecky levně, s cenami začínajícími na 2 194 Kč. Porovnejte a najděte odlety a přílety a levné na Omio.

Aerolinky easyJet jsou britská nadnárodní nízkonákladová letecká společnost se sídlem na letišti London Luton (LTN). EasyJet je největší britský dopravce co do počtu přepravených cestujících. EasyJet létá do více než 150 destinací po celé Evropě a severní Africe, díky čemuž je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových leteckých společností. Nízké ceny letenek udržuje easyJet mnoha způsoby, například i tím, že jsou letenky easyJet nevratné a na palubě není zajištěno žádné bezplatné občerstvení. Všechny typy letenek zahrnují pouze jedno malé osobní zavazadlo. Za příruční zavazadla a odbavená zavazadla se účtují další poplatky.

Lety Praha – Basilej

Nejrychlejší přímé spojení z Prahy do Basileje trvá zhruba hodinu a půl a létá jednou denně. Mezi oběma městy létá každý den více než dvacet spojů a na výběr je z mnoha různých dopravců. Nejčastější jsou letenky Praha Basilej s jedním přestupem v některém z jiných evropských měst.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Praha – Basilej?

Nejvýhodnější letenky Praha Basilej nabízejí nízkonákladoví dopravci easyJet a Eurowings. Tyto dvě společnosti zároveň provozují mezi destinacemi nejrychlejší lety. Z dalších můžeme jmenovat British Airways nebo KLM, se kterými se ovšem nedá letět bez přestupu.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Praha – Basilej?

Nejrychlejší spojení Praha Basilej, provozované aeroliniemi easyJet, trvá hodinu a půl. Létá jednou denně ve večerních hodinách. V případě jednoho přestupu trvá cesta okolo šesti hodin, místo přestupu závisí na aerolince. Se dvěma přestupy je to i 15 hodin nebo více. Mezi těmito dvěma městy je obvykle rychlejší spojení vlakem.

Kolik spojení je k dispozici na trase Praha – Basilej?

Na trase z Prahy do Basileje létá každý den přibližně dvacet spojů, jejich frekvence je tedy zhruba jeden za hodinu. První letadlo odlétá po šesté hodině ranní, poslední večer před desátou. V létě jsou spoje přirozeně posíleny.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Praha – Basilej?

Odlet z letiště: Odlet je z letiště Václava Havla v Praze, které se stále modernizuje. Dnes může cestujícím nabídnout Wi-Fi v celém areálu zdarma, dlouhodobé i krátkodobé parkování, restaurace nebo nákupní zóny. K dispozici jsou i nabíjecí stanice pro mobilní telefony a asistenční služba pro pasažéry.

Přílet na letiště: Letadla přilétají na letiště Basilej-Mylhúzy-Freiburg, což je mezinárodní letiště, které obsluhuje hned tři velká města na pomezí Francie, Německa a Švýcarska. Letiště nabízí plný komfort pro pasažéry, včetně restaurací, obchodních zón, parkoviště pro dlouhodobé i krátkodobé stání a dopravních kanceláří různých aerolinií. Doprava do centra Basileje trvá asi 40 minut.

Tipy pro cestovatele: Levné letenky Praha – Basilej

Tipy pro cestovatele: Letecky Praha - Basilej. Informace o rezervaci, levné letenky, přímé lety a další. Vše, co potřebujete vědět pro snadné zorganizování vaší cesty najdete na Omio.
FAQs
Levné letenka z Praha do Basilej mohou začínat již od 1 375 Kč (52 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena letenka z Praha do Basilej je 3 355 Kč (126 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Praha do Basilej letecky je 1 hod 20 min   na 574 km dlouhé trip, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější let z Praha do Basilej odlétá v 10: 45.
Poslední let z Praha do Basilej odjíždí v 19: 10.
Pro route z Praha do Basilej můžete jet let s easyJet, Lufthansa Cityline (2), Lufthansa, Austrian Airlines, Eurowings nebo KLM. Určitě si prohlédněte všechny možné aerolinky, kteří nabízejí služby Praha - Basilej na Omio, abyste mohli porovnat, jaké vybavení nabízejí.

Lety z Praha do Basilej obvykle odlétají z Letiště Václava Havla Praha a přijíždějí do EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg.

Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 15.3 km od centra města Praha a EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg je vzdálené 7.2 km od centra města Basilej.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Praha do Basilej letecky je květen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat mezi městy Praha a Basilej 3 různými způsoby: vlak, autobus nebo let.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk