POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
18. 10.
1611 Deutsche Bahn with connection
1208 STUDENT AGENCY k.s.
2806 easyJet
út
19. 10.
1073 Deutsche Bahn
1208 STUDENT AGENCY k.s.
1804 easyJet
st
20. 10.
1073 Deutsche Bahn
1208 STUDENT AGENCY k.s.
5209 easyJet
čt
21. 10.
1019 Deutsche Bahn
1345 Flixbus
6866 Sas Airways

22. 10.
1073 Deutsche Bahn
1604 Flixbus
3707 easyJet
so
23. 10.
1019 Deutsche Bahn with connection
1208 STUDENT AGENCY k.s.
4341 easyJet
ne
24. 10.
1611 Deutsche Bahn
1208 STUDENT AGENCY k.s.
4356 Eurowings
po
25. 10.
1019 Deutsche Bahn
1121 Flixbus
3507 easyJet
út
26. 10.
1019 Deutsche Bahn
1075 Flixbus
4541 easyJet
st
27. 10.
1019 Deutsche Bahn with connection
1208 STUDENT AGENCY k.s.
5209 easyJet
čt
28. 10.
1019 Deutsche Bahn
1208 STUDENT AGENCY k.s.
3673 easyJet

29. 10.
1019 Deutsche Bahn with connection
1076 Flixbus
1737 easyJet
so
30. 10.
1019 Deutsche Bahn
1076 Flixbus
2038 easyJet

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Praha – Amsterdam


Do hlavního města Nizozemí se letecky z pražské metropole cestuje velice snadno a rychle. Denně do Amsterdamu létá šest a více leteckých společností s tím, že délka letu bez přestupu trvá průměrně hodinu a půl. První letadlo do Amsterdamu vzlétá brzy ráno, poslední let z Prahy startuje těsně před devátou večer.


Aerolinky na trase
Délka letu do Amsterdamu
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Amsterdam?


Letenky Praha – Amsterdam nabízí několik leteckých společností. Každý den do této oblíbené evropské destinace létá třeba domácí ČSA nebo nizozemské aerolinky KLM, které dokonce operují tři lety denně. Pozadu není ani společnost easyJet, která do cílové destinace létá minimálně jednou denně.

Jak dlouhý je let Praha – Amsterdam?


Průměrná délka letu z Prahy do Benátek je hodina a půl. Letenky Praha – Benátky lze pořídit přestupní i nepřestupní. Přímé lety s ČSA, Volotea nebo easyJet dopraví

Letenky Praha – Amsterdam je možné pořídit na přímou cestu s trváním přibližně hodinu a půl a ne-ní tedy nutné přestupovat na další let. Přímé linky z Prahy do Amsterdamu nabízí hned několik le-teckých společností, a to několikrát denně. Další možností jsou lety s přestupem, které trvají zpravidla tři a více hodin v závislosti na letu a aerolince. Do Amsterdamu se létá například přes německý Frankfurt nad Mohanem, Vídeň, Curych nebo Kodaň. Let se společností easyJet je přímý a trvá hodinu a 35 minut.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Amsterdam?


Na trase z Prahy do Amsterdamu je možno využít hned několik letů denně. Vybírat je možné podle časových možností či oblíbenosti aerolinky. Dnem s nejvíce nabízenými lety je jednoznačně pondělí. Na začátku týdne je totiž na výběr až z osmi možností odletu. Společnost easyJet nabízí letenky Praha – Amsterdam na až dva lety denně – konkrétní časy odletu závisí na specifickém dni v týdnu. Například v neděli je k dispozici dopolední let, ve všední dny se nabízí let brzy odpoledne.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Amsterdam?


Odlet z letiště v Praze: Pražské Letiště Václava Havla prošlo za poslední roky poměrně rozsáhlou modernizací, což ocení nejeden cestovatel. Z centra se na něj nejsnáze dojede linkou metra B do stanice Zličín a odtud pak na Terminál 1 nebo 2 autobusem č. 100. Cesta potrvá zhru-ba 30 minut v závislosti na výchozím bodě. Na letišti jsou standardně k dispozici elektrické zásuvky na laptop a wi-fi připojení zdarma v celém areálu. Lety do schengenského prostoru odlétají z Terminálu číslo 2. Právě zde mohou cestující využít relaxační „zelenou” zónu pro klid a odpočinek před nebo mezi lety.

Přílet na letiště v Amsterdamu: Letiště Schiphol je největší nizozemské letiště a nachází se přibližně 17,5 km od centra Amsterdamu. Má jen jeden velký terminál, ze kterého jsou od-bavovány všechny lety. Do centra Amsterdamu je možné pohodlně cestovat z nádraží v podzemní části terminálu, konkrétně linkou 197, která cestující přiveze do centra za zhruba 15 minut.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Praha – Amsterdam
Do města Amsterdam můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Amsterdam mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levná může být cesta letadlem z města Praha do města Amsterdam?
Low cost letecký jízdenka z města Praha do města Amsterdam je levná, již od 1 804 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jaká je cena jízdenky letadlem z města Praha do města Amsterdam?
Nízké ceny jízdenek letadlem z města Praha do města Amsterdam kolem 4 155 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jak daleko je města Amsterdam od města Praha, když pojedu letadlem?
Z města Praha do města Amsterdam je to letadlem kolem 709 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jaká je dojezdová doba letadlem z města Praha do města Amsterdam?
Cesta letadlem z města Praha do města Amsterdam trvá v průměru 1 hod 35 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Amsterdam?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Praha do Amsterdam, nejčastěji odlétají z Prague Vaclav Havel Airport v Praha a příletají na Amsterdam Airport Schiphol v Amsterdam. Vždy je dobré znát v Praha a Amsterdam ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Kde se nachází blízko centra měst Praha a Amsterdam?

Můžete jet letadlem z Praha na Prague Vaclav Havel Airport, vzdálené 11 km od centra města. Když přijedete letadlem do Amsterdam, nejužívanější je Amsterdam Airport Schiphol, vzdálené 11 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Praha do Amsterdam?
, který jezdí z Praha do Amsterdam, je například easyJet, csa, KLM, Smartwings, Transavia Airlines, Ryanair nebo Eurowings.
Existuje cesta letadlem z města Praha do města Amsterdam přímo?
Přímou linku letadlem z města Praha do města Amsterdam nabízí například KLM. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Mohu koupit zpáteční jízdenku letadlem z města Praha do města Amsterdam?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Praha do města Amsterdam vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu do Amsterdam z Praha letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Amsterdam letadlem, jezdí také často na místa jako Paříž, Londýn nebo Brusel. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Amsterdam a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Praha – Amsterdam, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali