Letecky z Paříž do Bratislava

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Paříž – Bratislava letecky

distanceVzdálenost1088 km
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyRyanair, Austrian Airlines nebo openskies

Na trase Paříž – Bratislava v délce 1088 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Ryanair, Austrian Airlines nebo openskies. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Paris Charles de Gaulle Airport a přílétají na Bratislava M. R. Štefánik Airport.

Letecké společnosti: Letadla Paříž - Bratislava

Cestujte letecky mezi městy Paříž a Bratislava se společností pomocí Omio. Porovnejte odlety a přílety a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

Ryanair
Austrian Airlines

Ryanair je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových leteckých společností v Evropě. Aerolinky Ryanair nabízejí levné letenky pro cestování po celém evropském kontinentu. Společnost Ryanair byla založená v Irsku v roce 1984. Dnes umožňuje cestovat rychle a levně do většiny oblíbených evropských destinací. Tato nízkonákladová letecká společnost je známá tím, že provozuje přímé lety do menších nebo sekundárních letišť, obvykle mimo velká města, a tím udržuje nízké letecké náklady. Všechny typy tarifů Ryanair dovolují cestujícím přinést na palubu jedno malé osobní zavazadlo. Za příruční zavazadla a odbavená zavazadla se obvykle účtují další poplatky.

Plánujete cestovat mezi městy Paříž a Bratislava? A co třeba letecky Ryanair? Omio Vám vyhledá a zobrazí odlety a přílety, ceny letenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě. S Omio je jednoduché najít ty nejvýhodnější a speciální cenové nabídky pro trasu Paříž - Bratislava letadla Ryanair. Města Paříž a Bratislava dělí vzdálenost 1088 ` km. Pokud pro hledání levných letů použijete aplikaci Omio, můžete také jednoduše zjistit, zda jsou pro cestu na trase mezi městy Paříž a Bratislava k dispozici elektronické jízdenky. Ty vám ušetří čas, protože vás zbaví povinnosti tisknout papírové. Elektronické stačí ukázat na disleji vašeho mobilního telefonu. Až koupíte ty pravé Ryanair na Omio, vaším jediným úkolem bude užít si cestu z města Paříž do města Bratislava letecky se společností Ryanair beze stresu a starostí.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Austrian Airlines jsou největší rakouskou leteckou společností a pro váš příští let mezi městy Paříž a Bratislava si můžete vybrat mezi třídou Economy a třídou Business.

Austrian Airlines je jednou z nejlepších možností, plánujete-li cestovat z města Paříž do města Bratislava. Omio Vám zobrazí a okamžitě porovná odlety a přílety pro cestu z města Paříž do města Bratislava. Navíc rezervace online je na Omio velmi jednoduchá. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Zkontrolujte si aktuální letadla Austrian Airlines a také odlety a přílety, ceny letenek a informace o velikosti a hmotnosti zavazadel a službách na palubě a to ideálně před tím, než se vydáte na 1088 km dlouhou cestu letecky Austrian Airlines. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Paříž a Bratislava se společností Austrian Airlines k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebujete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

  • Průměrná cena cesty: {{ cheapest_price }}

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Paříž – Bratislava

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Z města Paříž do města Bratislava je vzdálenost letecky asi 1088 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.

Při nákupu levných letenek na Omio mezi městy Paříž a Bratislava, je nejčastějším letištěm odletu Paris Charles de Gaulle Airport v destinaci Paříž. Nejčastějším místem příletu je Bratislava M. R. Štefánik Airport ve městě Bratislava. Vždy je dobré znát jaké je konkrétní letiště odletu příletu ve městech Paříž a Bratislava předtím, než se na svou cestu letecky vydáte.

Cestujete–li letecky z města Paříž, Paris Charles de Gaulle Airport je vzdálené 33.8 km od centra města. Když přijedete letecky do destinace Bratislava, nejužívanější letiště je Bratislava M. R. Štefánik Airport, vzdálené 13.2 km od centra města.

Jízdní řády leteckých společností, jako jsou například Ryanair, Austrian Airlines nebo openskies, pro cestování mezi městy Paříž a Bratislava najdete na Omio.

Letenky Paříž – Bratislava, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk