Letecky z Ostrava do Londýn

Nejlevnější lety z místa Ostrava do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejlevnější

1350

Průměr

2878

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Ryanair
16:55Ostrava2h25 19:20Londýn
0 přestupů
1350 1Jednosměrná
Lot Polish Airlines
15:45Ostrava25h25 17:10Londýn
0 přestupů
4407 1Jednosměrná

Letový řád Ostrava – Londýn

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 26. května).
Lot Polish Airlines
15:45Ostrava25h25 17:10Londýn
0 přestupů
Ryanair
16:55Ostrava2h25 19:20Londýn
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
26. 5.

27. 5.
so
28. 5.
ne
29. 5.
po
30. 5.
út
31. 5.
st
01. 6.

Nejrychlejší lety z místa Ostrava do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 26. 5..

Nejrychlejší cesta

2 h 25 min

Průměr

13 h 55 min

lety/letů denně

2

Vzdálenost

1307 km

2 z 2 letadel, která každý den létají na trase Ostrava – Londýn, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Ryanair
16:55Ostrava2h25 19:20Londýn
0 přestupů
1350 1Jednosměrná
Lot Polish Airlines
15:45Ostrava25h25 17:10Londýn
0 přestupů
4407 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Ostrava – Londýn

Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Ostrava – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Ostrava do města Londýn pořídíte od 1 125 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Cena jízdenky letadlem z města Ostrava do města Londýn se pohybuje kolem 2 841 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Ostrava do města Londýn bude kolem 1306 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Doba jízdy letadlem z Ostrava do Londýn je v průměru 2 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Ostrava do Londýn, nejčastěji odlétají z Leos Janacek Ostrava Airport v Ostrava a příletají na London Heathrow Airport v Londýn. Vždy je dobré znát v Ostrava a Londýn ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Pokud plánujete jet letadlem z Ostrava, očekávejte vzdálenost 19 km od centra města k nejvíce užívané, Leos Janacek Ostrava Airport. Po příjezdu do města Londýn letadlem čekejte vzdálenost 27.5 km od London Heathrow Airport do centra města.

Co se týká z Ostrava do Londýn, můžete vybírat hned z Lot Polish Airlines nebo Ryanair. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Ostrava do města Londýn rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Londýn letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete objevovat Paříž, Amsterdam nebo Brusel z Londýn, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Ostrava – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk