Letecky z Mnichov do Brno

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.
po
27. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Mnichov – Brno letecky

distanceVzdálenost387 km
changesLet bez přestupuNe

Na trase Mnichov – Brno v délce 387 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Munich Airport a přílétají na Brno Turany Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Mnichov – Brno

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete letecky, vzdálenost z města Mnichov do města Brno bude kolem 387 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Před samotným plánováním cesty na trase Mnichov – Brno je dobré vědět, že většina cestujících zahajuje leteckou přepravu ve městě Mnichov odletem z Munich Airport a let ukončí na Brno Turany Airport.

Abyste si mohli naplánovat cestu do města Brno z města Mnichov, je důležité vědět, jak daleko se nachází letiště od centra města. Nejoblíbenější letiště v Mnichov je Munich Airport, nacházející se 37.3 km od centra města. Ve městě Brno je nejpopulárnější letiště Brno Turany Airport a najdete jej 10 km od centra města.

Letenky Mnichov – Brno, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůLetenkyČesko - letenkyLetecky z Mnichov do Brno

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk