POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
1347 Iberia
ne
26. 9.
1347 Iberia
po
27. 9.
1887 Iberia
út
28. 9.
610 Ryanair
st
29. 9.
487 Malta Air
čt
30. 9.
1455 Air Europa

1. 10.
4011 Vueling
so
2. 10.
1856 Ryanair
ne
3. 10.
1025 Ryanair
po
4. 10.
1524 Malta Air
út
5. 10.
471 Ryanair
st
6. 10.
776 Malta Air
čt
7. 10.
2231 TAP Portugal

8. 10.
5036 TAP Portugal
so
9. 10.
2193 Ryanair
ne
10. 10.
1939 Ryanair
po
11. 10.
1247 Malta Air
út
12. 10.
487 Ryanair
st
13. 10.
471 Ryanair
čt
14. 10.
471 Ryanair

15. 10.
1247 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Madrid – Řím
Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Madrid – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Madrid do města Madrid letadlem?
Letecký jízdenka z města Madrid do města Řím může být nejlevnější od 487 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Madrid do města Řím?
Jízdné letadlem z města Madrid do města Řím může být různé. Pohybuje se kolem 1 592 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Kolik km je to z města Madrid do města Řím letadlem?
Vzdálenost do města Řím z města Madrid letadlem je zhruba 1363 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Madrid do města Řím?
Letadlem z Madrid do Řím pojedete v průměru 2 hod 15 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Když chci cestovat letadlem, které ve městě Madrid a městě Řím mám vzít v úvahu?

Pro cestu letadlem mezi městy Madrid a Řím je nejpopulárnější pro cestující z Madrid Madrid Barajas Airport. V Řím je nejpopulárnější mezi cestovateli Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport.

Kde se nachází blízko centra měst Madrid a Řím?

Můžete jet letadlem z Madrid na Madrid Barajas Airport, vzdálené 12 km od centra města. Když přijedete letadlem do Řím, nejužívanější je Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport, vzdálené 22 km od centra města.

Který jezdí z Madrid do Řím?
Co se týká z Madrid do Řím, můžete vybírat hned z Ryanair, Iberia, Vueling, Air Europa, Alitalia, TAP Portugal, Malta Air, Brussels Airlines, Lufthansa, air leisure, Swiss nebo PGA-Portugalia Airlines. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Jaká je přímá linka letadlem z města Madrid do města Řím?
Přímou linku letadlem z města Madrid do města Řím nabízí například Ryanair, Malta Air nebo Iberia. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Jak získám výhodné jízdenky letadlem z města Madrid do města Řím?
Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Madrid do města Řím rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánuji cestu z Madrid do Řím letadlem. Jaké jsou nejoblíbenější destinace poblíž Řím, které stojí zato navštívit?
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Řím často také jezdí do Milán, Florencie nebo Paříž. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Řím a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Madrid – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali