POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
484 Ryanair
čt
20. 1.
1077 Ryanair

21. 1.
702 Ryanair
so
22. 1.
1008 Iberia
ne
23. 1.
452 Ryanair
po
24. 1.
452 Ryanair
út
25. 1.
672 Iberia
st
26. 1.
452 Ryanair
čt
27. 1.
830 Ryanair

28. 1.
1383 Ryanair
so
29. 1.
672 Iberia
ne
30. 1.
452 Ryanair
po
31. 1.
452 Ryanair
út
1. 2.
532 Ryanair
st
2. 2.
532 Ryanair
čt
3. 2.
532 Ryanair

4. 2.
651 Ryanair
so
5. 2.
532 Ryanair
ne
6. 2.
532 Ryanair
po
7. 2.
532 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Madrid – Řím

Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Madrid – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Madrid do města Madrid letadlem?

Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Madrid do města Řím pořídíte od 452 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jaké je jízdné letadlem z města Madrid do města Řím?

Cena jízdenky letadlem z města Madrid do města Řím se pohybuje kolem 740 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jak daleko je města Řím od města Madrid, když pojedu letadlem?

Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Madrid do města Řím bude kolem 1363 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jaká je doba jízdy letadlem z města Madrid do města Řím?

Letadlem z Madrid do Řím pojedete v průměru 2 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Řím?

Při cestě letadlem z města Madrid do města Řím je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Madrid na Madrid Barajas Airport a většina dorazí do Řím na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport.

Kde se nachází blízko centra měst Madrid a Řím?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Řím z Madrid, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Madrid je Madrid Barajas Airport, nacházející se 12.7 km od centra města. V Řím je nejpopulárnější Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22.3 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Madrid do Řím?

, který jezdí z Madrid do Řím, je například Ryanair, Iberia, Vueling, Air Europa, Alitalia, TAP Portugal, Malta Air, Brussels Airlines, Lufthansa, air leisure, Swiss nebo PGA-Portugalia Airlines.

Existuje přímé spojení z města Madrid do města Řím letadlem?

Přímou linku letadlem z města Madrid do města Řím nabízí například Ryanair nebo Iberia. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.

Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Madrid do města Řím?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Madrid do města Řím vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Když přijedu do Řím z Madrid letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Řím často také jezdí do Milán, Florencie nebo Paříž. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Řím a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Madrid – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali