POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
1722 Ryanair
ne
26. 9.
325 Ryanair
po
27. 9.
584 Malta Air
út
28. 9.
324 Ryanair
st
29. 9.
324 Ryanair
čt
30. 9.
1074 Ryanair

1. 10.
877 Ryanair
so
2. 10.
1072 Ryanair
ne
3. 10.
324 Ryanair
po
4. 10.
288 Wizz Air
út
5. 10.
324 Ryanair
st
6. 10.
289 Wizz Air
čt
7. 10.
325 Ryanair

8. 10.
513 Wizz Air
so
9. 10.
325 Ryanair
ne
10. 10.
273 Wizz Air
po
11. 10.
275 Wizz Air
út
12. 10.
487 Ryanair
st
13. 10.
275 Wizz Air
čt
14. 10.
652 Ryanair

15. 10.
323 Malta Air

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Londýn – Řím
Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Londýn – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Londýn do města Londýn letadlem?
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Řím z města Londýn je letadlem a může stát již od 324 Kč, obzvláště, pokud budete hledat ceny jízdenek předem. Ušetřete peníze tím, že si koupíte levnou letecký jízdenku z města Londýn do města Řím s Omio.
Jaká je výhodná cena jízdenky letadlem z města Londýn do města Řím?
Výhodné jízdné letadlem z města Londýn do města Řím vám pomůže vyhledat Omio. Cena jízdného se pohybuje kolem 747 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Jak je to daleko z města Londýn do města Řím letadlem?
Z města Londýn do města Řím je kilometrová vzdálenost letadlem asi 1433 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jaká je dojezdová doba letadlem z města Londýn do města Řím?
Cesta letadlem z města Londýn do města Řím trvá v průměru 2 hod 20 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Když chci cestovat letadlem, které ve městě Londýn a městě Řím mám vzít v úvahu?

Před samotným plánováním cesty z Londýn do Řím je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Londýn odlétají z London Heathrow Airport a dorazí na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport v Řím.

Kde se nachází v Londýn a v Řím?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Řím z Londýn, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Londýn je London Heathrow Airport, nacházející se 23 km od centra města. V Řím je nejpopulárnější Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Londýn do Řím?
Jízdní řády z Londýn do Řím vám Omio vyhledá jako Ryanair, Vueling, easyJet, British Airways, Alitalia, Iberia, Swiss, Lufthansa, Brussels Airlines, Eurowings, TAP Portugal, Malta Air, Monarch Airlines, openskies, KLM nebo Air Europa.
Existuje přímé spojení z města Londýn do města Řím letadlem?
Hledáte cestu letadlem z města Londýn do města Řím přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Vueling, Ryanair, British Airways nebo Alitalia. Pokud jste vyhovující cestu letadlem z města Londýn do města Řím přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Londýn do města Řím?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Londýn do města Řím vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu do Řím z Londýn letadlem, jsou tam blízko data. Arrival} ještě nějaká místa, která stojí za návštěvu?
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Řím letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Milán, Florencie nebo Paříž. Pokud chcete objevovat Milán, Florencie nebo Paříž z Řím, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.

Letenky Londýn – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali