POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
19. 1.
319 Ryanair
čt
20. 1.
284 Wizz Air

21. 1.
574 Malta Air
so
22. 1.
283 Wizz Air
ne
23. 1.
142 Wizz Air
po
24. 1.
319 Malta Air
út
25. 1.
142 Wizz Air
st
26. 1.
319 Ryanair
čt
27. 1.
319 Ryanair

28. 1.
742 Malta Air
so
29. 1.
319 Ryanair
ne
30. 1.
142 wizz air uk
po
31. 1.
319 Malta Air
út
1. 2.
142 wizz air uk
st
2. 2.
319 Ryanair
čt
3. 2.
274 wizz air uk

4. 2.
320 Malta Air
so
5. 2.
320 Malta Air
ne
6. 2.
274 wizz air uk
po
7. 2.
318 Malta Air

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Londýn – Řím

Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Londýn – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Londýn do města Londýn letadlem?

Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Londýn do města Řím pořídíte od 142 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.

Jak najdu nízké ceny jízdenek letadlem z města Londýn do města Řím?

Jízdné letadlem z města Londýn do města Řím může být různé. Pohybuje se kolem 448 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.

Jak daleko je města Řím od města Londýn, když pojedu letadlem?

Z města Londýn do města Řím je kilometrová vzdálenost letadlem asi 1433 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.

Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Londýn do města Řím?

Dojezdová doba letadlem z města Londýn do města Řím je v průměru 2 hod 25 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

Kterou ve městě Londýn si mám vybrat pro cestu letadlem z města Londýn do města Řím? A na kterou ve městě Řím mám jet?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Londýn do Řím, nejčastěji odlétají z London Heathrow Airport v Londýn a příletají na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport v Řím. Vždy je dobré znát v Londýn a Řím ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Kde se nachází blízko centra měst Londýn a Řím?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Řím z Londýn, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Londýn je London Heathrow Airport, nacházející se 23 km od centra města. V Řím je nejpopulárnější Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport a nachází se 22.3 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Londýn do Řím?

Jízdní řády z Londýn do Řím vám Omio vyhledá jako Ryanair, Vueling, easyJet, British Airways, Alitalia, Iberia, Swiss, Lufthansa, Brussels Airlines, Eurowings, TAP Portugal, Malta Air, Monarch Airlines, openskies, KLM nebo Air Europa.

Jaká je přímá linka letadlem z města Londýn do města Řím?

Přímou linku letadlem z města Londýn do města Řím nabízí například Ryanair, British Airways, Malta Air nebo Wizz Air. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.

Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Londýn do města Řím?

Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Londýn do města Řím rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Londýn do města Řím letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Řím, které můžete navštívit.

Vaše cesta letadlem z Londýn to Řím nemusí končit v Řím. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Řím zahrnují Milán, Florencie nebo Paříž. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Milán, Florencie nebo Paříž s Omio!

Letenky Londýn – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali