POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
18. 1.
537 Ryanair
st
19. 1.
319 Ryanair
čt
20. 1.
2086 easyJet

21. 1.
2331 Vueling
so
22. 1.
1094 Ryanair
ne
23. 1.
416 Ryanair
po
24. 1.
416 Ryanair
út
25. 1.
416 Ryanair
st
26. 1.
321 Ryanair
čt
27. 1.
537 Ryanair

28. 1.
416 Ryanair
so
29. 1.
416 Ryanair
ne
30. 1.
320 Ryanair
po
31. 1.
416 Ryanair
út
1. 2.
543 Ryanair
st
2. 2.
480 Ryanair
čt
3. 2.
544 Ryanair

4. 2.
479 Ryanair
so
5. 2.
544 Ryanair
ne
6. 2.
544 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Londýn – Barcelona

Do města Barcelona můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Londýn – Barcelona mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Londýn do města Londýn letadlem?

Letecký jízdenka z města Londýn do města Barcelona může být nejlevnější od 319 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.

Jaké je jízdné letadlem z města Londýn do města Barcelona?

Cena jízdenky letadlem z města Londýn do města Barcelona se pohybuje kolem 1 143 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jaká je vzdálenost z města Londýn do města Barcelona letadlem?

Z města Londýn do města Barcelona je to letadlem kolem 1138 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Londýn do města Barcelona?

Doba jízdy letadlem z Londýn do Barcelona je v průměru 2 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Kterou ve městě Londýn si mám vybrat pro cestu letadlem z města Londýn do města Barcelona? A na kterou ve městě Barcelona mám jet?

Pro cestu letadlem mezi městy Londýn a Barcelona je nejpopulárnější pro cestující z Londýn London Heathrow Airport. V Barcelona je nejpopulárnější mezi cestovateli Barcelona El Prat Airport.

Jak daleko od center měst Londýn a Barcelona jsou hlavní?

Můžete jet letadlem z Londýn na London Heathrow Airport, vzdálené 23 km od centra města. Když přijedete letadlem do Barcelona, nejužívanější je Barcelona El Prat Airport, vzdálené 11.9 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Londýn do Barcelona?

, který jezdí z Londýn do Barcelona, je například Ryanair, Vueling, easyJet, British Airways, Norwegian Air Shuttle, Iberia, Lufthansa, Swiss, TAP Portugal, Eurowings, KLM nebo Monarch Airlines.

Jaká je přímá linka letadlem z města Londýn do města Barcelona?

Pokud chcete jet letadlem z města Londýn do města Barcelona přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Vueling, Ryanair nebo British Airways. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Londýn do města Barcelona.

Mohu koupit zpáteční jízdenku letadlem z města Londýn do města Barcelona?

Ano. Omio vám pomůže vyhledat jízdenky letadlem z města Londýn do města Barcelona rychle a výhodně. Stačí do našeho formuláře zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Londýn do města Barcelona letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Barcelona, které můžete navštívit.

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Barcelona často také jezdí do Madrid, Paříž nebo Valencie. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Barcelona a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.