POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
21. 9.
545 Ryanair
st
22. 9.
875 Ryanair
čt
23. 9.
1889 Vueling

24. 9.
1397 Ryanair
so
25. 9.
649 Ryanair
ne
26. 9.
1077 Ryanair
po
27. 9.
489 Ryanair
út
28. 9.
453 Ryanair
st
29. 9.
487 Ryanair
čt
30. 9.
487 Ryanair

1. 10.
1235 Ryanair
so
2. 10.
487 Ryanair
ne
3. 10.
487 Ryanair
po
4. 10.
487 Ryanair
út
5. 10.
487 Ryanair
st
6. 10.
487 Ryanair
čt
7. 10.
1235 Ryanair

8. 10.
650 Ryanair
so
9. 10.
421 Ryanair
ne
10. 10.
704 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Londýn – Barcelona
Do města Barcelona můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Londýn – Barcelona mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí low cost letecký jízdenka z města Londýn do města Barcelona?
Low cost letecký jízdenka z města Londýn do města Barcelona je levná, již od 545 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Londýn do města Barcelona?
Nízké ceny jízdenek letadlem z města Londýn do města Barcelona kolem 1 150 Kč vám pomůže vyhledat Omio. Cena se odvíjí od více faktorů, jako je konkrétní datum odjezdu, víkendy, svátky či sezóna.
Jak daleko je města Barcelona od města Londýn, když pojedu letadlem?
Pokud chcete jet letadlem, Barcelona je od města Londýn daleko přibližně 1138 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.
Jaká je dojezdová doba letadlem z města Londýn do města Barcelona?
Cesta letadlem z města Londýn do města Barcelona trvá v průměru 2 hod 10 min. Skutečná doba jízdy však záleží na více faktorech, například zda se chystáte jet ve všední dny, o víkendu či ve státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Barcelona a ve městě Londýn?

Při cestě letadlem z města Londýn do města Barcelona je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Londýn na London Heathrow Airport a většina dorazí do Barcelona na Barcelona El Prat Airport.

Jak daleko od center měst Londýn a Barcelona jsou hlavní?

Můžete jet letadlem z Londýn na London Heathrow Airport, vzdálené 23 km od centra města. Když přijedete letadlem do Barcelona, nejužívanější je Barcelona El Prat Airport, vzdálené 11 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Londýn do Barcelona?
Jízdní řády z Londýn do Barcelona vám Omio vyhledá jako Ryanair, Vueling, easyJet, British Airways, Norwegian Air Shuttle, Iberia, Lufthansa, Swiss, TAP Portugal, Eurowings, KLM nebo Monarch Airlines.
Existuje cesta letadlem z města Londýn do města Barcelona přímo?
Přímou linku letadlem z města Londýn do města Barcelona nabízí například Vueling nebo Ryanair. Pokud vám žádná jejich linka nevyhovuje, Omio vám pomůže vyhledat jinou, co pokud možno nejvhodnější alternativu. Aplikace Omio navíc uloží všechny vaše jízdenky na jednom místě.
Mohu koupit zpáteční jízdenku letadlem z města Londýn do města Barcelona?
Omio vám pomůže najít a koupit jízdenku letadlem z města Londýn do města Barcelona rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě. Vaše cesta tak bude tak hladká, jak jen to jde.
Plánujete cestu z města Londýn do města Barcelona letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Barcelona, které můžete navštívit.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Barcelona letadlem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Madrid, Paříž nebo Valencie. Pokud chcete objevovat Madrid, Paříž nebo Valencie z Barcelona, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.