POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
1904 British Airways
so
25. 9.
1137 easyJet
ne
26. 9.
2832 easyJet
po
27. 9.
1971 easyJet
út
28. 9.
1069 easyJet
st
29. 9.
719 Ryanair
čt
30. 9.
1069 easyJet

1. 10.
1163 easyJet
so
2. 10.
733 easyJet
ne
3. 10.
691 Ryanair
po
4. 10.
415 Ryanair
út
5. 10.
608 Ryanair
st
6. 10.
409 wizz air uk
čt
7. 10.
359 Ryanair

8. 10.
376 Ryanair
so
9. 10.
376 Ryanair
ne
10. 10.
409 wizz air uk
po
11. 10.
352 wizz air uk
út
12. 10.
415 Ryanair
st
13. 10.
414 Ryanair
čt
14. 10.
553 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Lisabon – Londýn
Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Lisabon – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Lisabon do města Londýn?
Letecký jízdenka z města Lisabon do města Londýn může být nejlevnější od 719 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jaká je cena jízdenky letadlem z města Lisabon do města Londýn?
Jízdné letadlem z města Lisabon do města Londýn může být různé. Pohybuje se kolem 1 529 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jaká je vzdálenost z města Lisabon do města Londýn letadlem?
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Lisabon do města Londýn bude kolem 1585 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Lisabon do města Londýn?
Letadlem z Lisabon do Londýn pojedete v průměru 2 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.
Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Londýn a ve městě Lisabon?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Lisabon do Londýn, nejčastěji odlétají z Lisbon Portela Airport v Lisabon a příletají na London Heathrow Airport v Londýn. Vždy je dobré znát v Lisabon a Londýn ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Jak daleko se náchází od centra města Lisabon a Londýn?

Pokud plánujete jet letadlem z Lisabon, očekávejte vzdálenost 5 km od centra města k nejvíce užívané, Lisbon Portela Airport. Po příjezdu do města Londýn letadlem čekejte vzdálenost 23 km od London Heathrow Airport do centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Lisabon do Londýn?
, který jezdí z Lisabon do Londýn, je například Ryanair, TAP Portugal, easyJet, Air Europa, British Airways, Iberia, PGA-Portugalia Airlines, Vueling, Eurowings, Brussels Airlines, Monarch Airlines, Lufthansa, Wizz Air, Swiss nebo KLM.
Jaká je přímá linka letadlem z města Lisabon do města Londýn?
Pokud chcete jet letadlem z města Lisabon do města Londýn přímo, podívejte se na spoje, které poskytují Ryanair nebo TAP Portugal. Nenajdete-li spoj, který by vám vyhovoval, Omio vám pomůže najít tu nejlepší možnost a kombinaci pro vaši cestu z města Lisabon do města Londýn.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Lisabon do města Londýn?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Lisabon do města Londýn vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu letadlem z Lisabon do Londýn, kam ještě můžu jít v blízkosti Londýn?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Lisabon do Londýn, není Londýn tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Londýn, které stojí za návštěvu, jsou Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Lisabon – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali