POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


24. 9.
3777 easyJet
so
25. 9.
6162 Air France
ne
26. 9.
2112 ryanair sun
po
27. 9.
970 Ryanair
út
28. 9.
857 Ryanair
st
29. 9.
484 ryanair sun
čt
30. 9.
1516 easyJet

1. 10.
1196 Ryanair
so
2. 10.
1008 Ryanair
ne
3. 10.
502 ryanair sun
po
4. 10.
982 Ryanair
út
5. 10.
507 Ryanair
st
6. 10.
484 ryanair sun
čt
7. 10.
559 Ryanair

8. 10.
1326 easyJet
so
9. 10.
1196 Ryanair
ne
10. 10.
1420 ryanair sun
po
11. 10.
634 Ryanair
út
12. 10.
559 Ryanair
st
13. 10.
746 ryanair sun
čt
14. 10.
1421 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Kodaň – Londýn
Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Kodaň – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Kodaň do města Kodaň letadlem?
Low cost letecký jízdenka z města Kodaň do města Londýn je levná, již od 484 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jaké je jízdné letadlem z města Kodaň do města Londýn?
Jízdné letadlem z města Kodaň do města Londýn může být různé. Pohybuje se kolem 2 268 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak je to daleko z města Kodaň do města Londýn letadlem?
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Kodaň do města Londýn bude kolem 955 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Kodaň do města Londýn?
Doba jízdy letadlem z Kodaň do Londýn je v průměru 1 hod 50 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.
Které jsou na cestě do města Londýn z města Kodaň nejpoužívanější?

Když si naši zákazníci kupují levné jízdenky letecký z Kodaň do Londýn, nejčastěji odlétají z Københavns Lufthavn v Kodaň a příletají na London Heathrow Airport v Londýn. Vždy je dobré znát v Kodaň a Londýn ještě předtím, než se vydáte na svou cestu letadlem.

Kde se nachází blízko centra měst Kodaň a Londýn?

Můžete jet letadlem z Kodaň na Københavns Lufthavn, vzdálené 7 km od centra města. Když přijedete letadlem do Londýn, nejužívanější je London Heathrow Airport, vzdálené 23 km od centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Kodaň do Londýn?
Co se týká z Kodaň do Londýn, můžete vybírat hned z Ryanair, Norwegian Air Shuttle, easyJet, Sas Airways nebo British Airways. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Mohu koupit zpáteční jízdenku letadlem z města Kodaň do města Londýn?
Výhodné jízdenky letadlem z města Kodaň do města Londýn můžete snadno najít pomocí našeho formuláře. Stačí zadat datum a místo odjezdu a příjezdu. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Kodaň do města Londýn letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Londýn, které můžete navštívit.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Londýn letadlem, jezdí také často na místa jako Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Londýn a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Kodaň
Copenhagen Central Station
Vybavení

Letenky Kodaň – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali