Letecky z Brno do Řím

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Brno – Řím letecky

distanceVzdálenost872 km
changesLet bez přestupuNe

Na trase Brno – Řím v délce 872 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Brno Turany Airport a přílétají na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Řím

Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Z města Brno do města Řím je to letecky kolem 872 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.

Před samotným plánováním cesty na trase Brno – Řím je dobré vědět, že většina cestujících zahajuje leteckou přepravu ve městě Brno odletem z Brno Turany Airport a let ukončí na Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport.

Cestujete–li letecky z města Brno, Brno Turany Airport je vzdálené 10 km od centra města. Když přijedete letecky do destinace Řím, nejužívanější letiště je Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport, vzdálené 28 km od centra města.

Letenky Brno – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk