Letecky z Brno do Praha

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

ne
26. 6.
po
27. 6.
út
28. 6.
st
29. 6.
čt
30. 6.

01. 7.
so
02. 7.
ne
03. 7.
po
04. 7.
út
05. 7.
st
06. 7.
čt
07. 7.

08. 7.
so
09. 7.
ne
10. 7.
po
11. 7.
út
12. 7.
st
13. 7.
čt
14. 7.

15. 7.
so
16. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Praha

Do města Praha můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Brno do města Praha bude kolem 186 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Pro cestu letadlem mezi městy Brno a Praha je nejpopulárnější pro cestující z Brno Brno Turany Airport. V Praha je nejpopulárnější mezi cestovateli Prague Vaclav Havel Airport.

Abyste si mohli naplánovat cestu do Praha z Brno, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Brno je Brno Turany Airport, nacházející se 10 km od centra města. V Praha je nejpopulárnější Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 15.3 km od centra města.

, který jezdí z Brno do Praha, je například Smartwings.
Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Praha často také jezdí do Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Praha a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Brno – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk