Letecky z Brno do Praha

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.
út
21. 2.
st
22. 2.
čt
23. 2.

24. 2.
so
25. 2.
ne
26. 2.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Brno – Praha letecky

distanceVzdálenost186 km
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkySmartwings

Na trase Brno – Praha v délce 186 km můžete cestovat letecky s jedním z našich dopravních partnerů, jako třeba Smartwings. K dispozici je přímé spojení letecky. Cestující většinou odlétají z letiště Brno Turany Airport a přílétají na Prague Vaclav Havel Airport.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Pokud chcete jet letecky, Praha je od města Brno přibližně 186 km. Pro co nejlevnější jízdenku doporučujeme její co nejdřívější rezervaci.

Před samotným plánováním cesty na trase Brno – Praha je dobré vědět, že většina cestujících zahajuje leteckou přepravu ve městě Brno odletem z Brno Turany Airport a let ukončí na Prague Vaclav Havel Airport.

Abyste si mohli naplánovat cestu do města Praha z města Brno, je důležité vědět, jak daleko se nachází letiště od centra města. Nejoblíbenější letiště v Brno je Brno Turany Airport, nacházející se 10 km od centra města. Ve městě Praha je nejpopulárnější letiště Prague Vaclav Havel Airport a najdete jej 15.3 km od centra města.

Letecké společnosti poskytují dopravu na trase Brno – Praha. K dispozici jsou letecky od společnosti Smartwings. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Letenky Brno – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůLetenkyLetecky do PrahaLetecky z Brno do Praha

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk