POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy


27. 5.
1119 STUDENT AGENCY k.s.
so
28. 5.
844 Flixbus
ne
29. 5.
1304 Flixbus
po
30. 5.
1095 Flixbus
st
1. 6.
1095 Flixbus
čt
2. 6.
850 Flixbus

3. 6.
1043 Flixbus
ne
5. 6.
1278 Flixbus
st
8. 6.
1188 Flixbus

10. 6.
1119 STUDENT AGENCY k.s.
ne
12. 6.
1173 Flixbus
po
13. 6.
1017 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Lety Brno – Milán

Lety Brno Milán létají mimo turistickou sezonu zhruba 3krát denně, během letní turistické sezony je počet letů o něco navýšen. Několikrát týdně je v provozu přímé letecké spojení mezi oběma městy. Nízkonákladová společnost Ryanair ho provozuje v pátek, což je oblíbený den pro výlety a tzv. eurovíkendy. Let z Brna do Milána trvá bez přestupu asi hodinu a půl.

Které aerolinky provozují leteckou dopravu na trase Brno – Milán?

Lety Brno Milán provozuje obvykle několik leteckých společností, protože je nutné přesedat. Nedávno nízkonákladový letecký dopravce Ryanair spustil pravidelnou přímou linku z moravské metropole do Milána, která létá každý pátek. Cenově je toto spojení velmi výhodné a jeho rychlost zajišťuje, že v podstatě nemá konkurenci.

Jak dlouho trvá cesta letadlem na trase Brno – Milán?

V nejrychlejší variantě trvá cesta z Brna do Milána jen necelou hodinu a půl, pokud si cestující zvolí přímý let bez přestupu. V případě minimálně jednoho přestupu trvá spojení zhruba 4 až 5 hodin, spojení s více přestupy jsou vzhledem k délce letu a ceně většinou velmi nevýhodné a je levnější a rychlejší letět přímou linkou z Prahy.

Kolik spojení je k dispozici na trase Brno – Milán?

Na trase z Brna do Milána jsou k dispozici každý den zhruba 4 letecké spoje, během pátku a během období letních dovolených je jejich počet navýšen, protože Milán je oblíbeným turistickým cílem. Letadlo vyráží z Brna tedy přibližně každé tři hodiny.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přilétají spoje na trase Brno – Milán?

Odlet z letiště: Letadlo odlétá z letiště Brno Tuřany, které je druhým největším letištěm v České Republice. Nachází se asi 8 km od centra města, přičemž dopravu zajišťují expresní autobusy městské hromadné dopravy. Letiště patří k menším, má 1 terminál a je oblíbené hlavně pro charterové turistické lety během prázdninové špičky. Cestující zde najdou veškerý základní komfort jako restaurace, občerstvení, nákupní galerie nebo dlouhodobé parkovací stání. V celém areálu je připojení k Wi-Fi zdarma.

Přílet na letiště: Letadla přilétají na mezinárodní letiště Milán Malpenza, které je největším mezinárodním letištěm v regionu. Letiště se nachází asi 50 km od centra Milána a má dva terminály. Po roce 2010 bylo významně rozšířeno a modernizováno, součástí přestavby bylo mimo jiné napojení na příměstskou vlakovou linku, která zajišťuje pohodlnou a rychlou dopravu do centra už přibližně za půl hodiny. Letiště nabízí veškeré zařízení včetně restaurací, VIP salonků, duty free nákupní galerie nebo dobíjecích stanic pro mobilní telefony a tablety. V areálu je dostupná Wi-Fi.

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Milán

Do města Milán můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Kolik km je to z města Brno do města Milán letadlem?

Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Brno do města Milán bude kolem 695 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Milán a ve městě Brno?

Při cestě letadlem z města Brno do města Milán je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Brno na Brno Turany Airport a většina dorazí do Milán na Milan Malpensa Airport.

Kde se nachází blízko centra měst Brno a Milán?

Abyste si mohli naplánovat cestu do Milán z Brno, je důležité vědět, jak daleko jsou od centra města. Nejoblíbenější v Brno je Brno Turany Airport, nacházející se 10 km od centra města. V Milán je nejpopulárnější Milan Malpensa Airport a nachází se 48.6 km od centra města.

Který jezdí z Brno do Milán?

, který jezdí z Brno do Milán, je například Ryanair.

Plánujete cestu z města Brno do města Milán letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Milán, které můžete navštívit.

Naši klienti, kteří ser rozhodli cestovat letadlem do Milán často také jezdí do Řím, Paříž nebo Neapol. Omio umí najít ta nejlepší spojení mezi Milán a těmito populárními destinacemi, abyste si mohli naplánovat svou cestu.

Letenky Brno – Milán, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali