Nejlevnější lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 5..

Cheapest

4759

Average

4759

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Brno–Londýn zakoupená v den cesty stojí přibližně 4759 Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 4759 Kč.

Nejlevnější
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 changes
4759 1Jednosměrná

Letový řád Brno – Londýn

Zobrazují se lety pro zítřejší den (st 18. května).
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 changes

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
18. 5.
1543 STUDENT AGENCY k.s.
4226 Ryanair

20. 5.
1150 STUDENT AGENCY k.s.
3761 Ryanair
so
21. 5.
Hledej ceny
446 Ryanair
ne
22. 5.
Hledej ceny
1075 Ryanair
po
23. 5.
Hledej ceny
408 Ryanair

Nejrychlejší lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 5..

Nejrychlejší cesta

2 h 5 min

Průměr

2 h 5 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

1212 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Brno – Londýn, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Tato přímá letadla urazí 1212 km dlouhou trasu v průměru za 2 h 5 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 2 h 5 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 2 h 5 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

Nejrychlejší
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 changes
4762 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Rychlý průvodce: letenky z Prahy do Londýna

Průměrná cena: 4500 Kč
Počet letů denně: 2
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka letu: 2:15 hod.
Nejrychlejší cesta: 2:10 hod.
Nejdelší cesta: 2:20 hod.
 


Jak na letenky z Brna do Londýna?

V podstatě nově zavedená letecká linka mezi Brnem a Londýnem představuje spojení krásného jihomoravského města a bušícího srdce Velké Británie. Obě lokality jsou turistickými středisky a důležitými obchodními centry. Možná právě díky tomu vzlétají denně 2 letadla a to vždy dopoledne a odpoledne. Dopolední spoj přistává na Lutonu, odpolední na Stanstedu. Vzdálenost 1300 kilometrů se dá urazit za 2 a půl hodiny.

Letecky z Brna do Londýna

Cesta začíná na mezinárodním letišti Brno Tuřany. K terminálu se dá dostat jednak autem, taxíkem a dále pak přímým autobusem číslo 75 z hlavního nádraží nebo autobusového parkoviště u hotelu Grand. Cesta trvá asi 20 minut.

Přílet do Londýna

Letadla přistávají na letištích Stansted a Luton, přičemž ani jedno není situováno přímo v Londýně. Stansted se nachází 45 minut jízdy letištním vlakem od centra Londýna (konkrétně Liverpool Street). Lze též zvolit i autobus - linky National Express A6, A8 a A9 končí také na Liverpool Street nebo nádraží Victoria. Luton je letištěm pro nízkonákladové aerolinky. Nabízí vlakové spojení s Brightonem a Sheffieldem a dále pak přímé autobusy s londýnským nádražím Victoria. Jedná se o linky A1 (společnost National Express), či 757 (společnost Green Line). U obou letišť samozřejmě platí možnost odvozu taxíkem nebo přes internet objednaným transferem - tyto varianty jsou však značně dražší.

Destinace Londýn

Bývalá římská osada se během tisíciletí proměnila v dynamickou metropoli, centrum módy, obchodu, kultury a zároveň bušící srdce Spojeného království. Město na Temži je v současnosti jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě a své návštěvníky z celého světa láká například na Tower Bridge, středověké vězení Tower, majestátní Buckinghamský palác, hvězdárna Grinwich, Hyde Park a nespočet muzeí a galerií. Londýnský kolorit dotváří městská podzemka (nejstarší na světě), dvoupatrové červené autobusy, černé taxíky, tradiční telefonní budky a také téměř 7 milionů obyvatel všech světových národností.

Plánuješ víkend v Londýně?

Stejně jako ve většina ostatních evropských metropolí, je i Londýn nacházející se při ústí řeky Temže, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Londýn patří mezi jedno z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a mezi hlavní lákadla patří například Tower Bridge a Londýnské oko, Trafalgarské náměstí a Buckinghamský palác. Pokud se chystáte zakoupit letenky z Prahy do Londýna, nejteplejší počasí můžete po příletu do Londýna očekávat v srpnu, nejvíce dešťových srážek v říjnu.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Londýn

Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Jak levně můžu cestovat z města Brno do města Brno letadlem?

Low cost letecký jízdenka z města Brno do města Londýn je levná, již od 408 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.

Jaké je jízdné letadlem z města Brno do města Londýn?

Cena jízdenky letadlem z města Brno do města Londýn se pohybuje kolem 1 726 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.

Jak je to daleko z města Brno do města Londýn letadlem?

Pokud pojedete letadlem, vzdálenost z města Brno do města Londýn bude kolem 1211 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.

Jak dlouho trvá cesta letadlem z města Brno do města Londýn?

Letadlem z Brno do Londýn pojedete v průměru 2 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Jaké jsou nejpoužívanější ve městě Londýn a ve městě Brno?

Předtím, než nastoupíte svou cestu letadlem z Brno do Londýn, je vždy dobré vědět, že Brno Turany Airport je nejoblíbenější pro cestovatele odlétající z Brno, zatímco London Heathrow Airport je nejpopulárnější pro přílety do Londýn.

Kde se nachází v Brno a v Londýn?

Pokud cestujete z Brno, nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Brno Turany Airport a nachází se 10 km od centra města. Pokud uvažujete, že v Londýn zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější v Londýn je London Heathrow Airport a nacházi se 27.5 km od centra města.

Se kterým je nejlepší cesta letadlem z Brno do Londýn?

Co se týká z Brno do Londýn, můžete vybírat hned z Ryanair nebo Smartwings. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.

Kde najdu levné jízdenky letadlem z města Brno do města Londýn?

Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Brno do města Londýn vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.

Plánujete cestu z města Brno do města Londýn letadlem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Londýn, které můžete navštívit.

Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Londýn letadlem, jezdí také často na místa jako Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Londýn a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.

Letenky Brno – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali