Letecky z Brno do Londýn

Nejlevnější lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 9..

Nejlevnější

9600

Průměr

9600

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 přestupů
9600 1Jednosměrná

Letový řád Brno – Londýn

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 29. září).
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
29. 9.

30. 9.
so
01. 10.
ne
02. 10.
po
03. 10.
út
04. 10.
st
05. 10.

Nejrychlejší lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 29. 9..

Nejrychlejší cesta

2 h 5 min

Průměr

2 h 5 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

1212 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Brno – Londýn, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
17:30Brno Turany Airport2h05 18:35London Stansted Airport
0 přestupů
9600 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Rychlý průvodce: letenky z Prahy do Londýna

Průměrná cena: 4500 Kč
Počet letů denně: 2
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka letu: 2:15 hod.
Nejrychlejší cesta: 2:10 hod.
Nejdelší cesta: 2:20 hod.
 


Jak na letenky z Brna do Londýna?

V podstatě nově zavedená letecká linka mezi Brnem a Londýnem představuje spojení krásného jihomoravského města a bušícího srdce Velké Británie. Obě lokality jsou turistickými středisky a důležitými obchodními centry. Možná právě díky tomu vzlétají denně 2 letadla a to vždy dopoledne a odpoledne. Dopolední spoj přistává na Lutonu, odpolední na Stanstedu. Vzdálenost 1300 kilometrů se dá urazit za 2 a půl hodiny.

Letecky z Brna do Londýna

Cesta začíná na mezinárodním letišti Brno Tuřany. K terminálu se dá dostat jednak autem, taxíkem a dále pak přímým autobusem číslo 75 z hlavního nádraží nebo autobusového parkoviště u hotelu Grand. Cesta trvá asi 20 minut.

Přílet do Londýna

Letadla přistávají na letištích Stansted a Luton, přičemž ani jedno není situováno přímo v Londýně. Stansted se nachází 45 minut jízdy letištním vlakem od centra Londýna (konkrétně Liverpool Street). Lze též zvolit i autobus - linky National Express A6, A8 a A9 končí také na Liverpool Street nebo nádraží Victoria. Luton je letištěm pro nízkonákladové aerolinky. Nabízí vlakové spojení s Brightonem a Sheffieldem a dále pak přímé autobusy s londýnským nádražím Victoria. Jedná se o linky A1 (společnost National Express), či 757 (společnost Green Line). U obou letišť samozřejmě platí možnost odvozu taxíkem nebo přes internet objednaným transferem - tyto varianty jsou však značně dražší.

Destinace Londýn

Bývalá římská osada se během tisíciletí proměnila v dynamickou metropoli, centrum módy, obchodu, kultury a zároveň bušící srdce Spojeného království. Město na Temži je v současnosti jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě a své návštěvníky z celého světa láká například na Tower Bridge, středověké vězení Tower, majestátní Buckinghamský palác, hvězdárna Grinwich, Hyde Park a nespočet muzeí a galerií. Londýnský kolorit dotváří městská podzemka (nejstarší na světě), dvoupatrové červené autobusy, černé taxíky, tradiční telefonní budky a také téměř 7 milionů obyvatel všech světových národností.

Plánuješ víkend v Londýně?

Stejně jako ve většina ostatních evropských metropolí, je i Londýn nacházející se při ústí řeky Temže, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Londýn patří mezi jedno z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a mezi hlavní lákadla patří například Tower Bridge a Londýnské oko, Trafalgarské náměstí a Buckinghamský palác. Pokud se chystáte zakoupit letenky z Prahy do Londýna, nejteplejší počasí můžete po příletu do Londýna očekávat v srpnu, nejvíce dešťových srážek v říjnu.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Londýn

Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Low cost letecký jízdenka z města Brno do města Londýn je levná, již od 450 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější letecký jízdenku pro vaši další cestu. Jízdenku si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
Jízdné letadlem z města Brno do města Londýn může být různé. Pohybuje se kolem 4 240 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Vzdálenost do města Londýn z města Brno letadlem je zhruba 1211 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Letadlem z Brno do Londýn pojedete v průměru 2 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Pro cestu letadlem mezi městy Brno a Londýn je nejpopulárnější pro cestující z Brno Brno Turany Airport. V Londýn je nejpopulárnější mezi cestovateli London Heathrow Airport.

Můžete jet letadlem z Brno na Brno Turany Airport, vzdálené 8.4 km od centra města. Když přijedete letadlem do Londýn, nejužívanější je London Heathrow Airport, vzdálené 27.5 km od centra města.

, který jezdí z Brno do Londýn, je například Ryanair nebo Smartwings.
Hledáte cestu letadlem z města Brno do města Londýn přímo? Zkuste se podívat na spoje, které má ve svém jízdním řádu Ryanair. Pokud jste vyhovující cestu letadlem z města Brno do města Londýn přímo nenašli, Omio vám pomůže vyhledat jinou vhodnou alternativu.
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Brno do města Londýn vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Vaše cesta letadlem z Brno to Londýn nemusí končit v Londýn. Další populární místa, která stojí za návštěvu, blízko Londýn zahrnují Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Pokud chcete rozšířit svou cestu, objevte ty nejlepší a nejlevnější způsoby, jak se dostat do Paříž, Amsterdam nebo Brusel s Omio!

Letenky Brno – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk