Letecky z Brno do Londýn

Nejlevnější lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejlevnější

508

Průměr

508

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Ryanair
10:25Brno2h10 12:35Londýn
0 přestupů
508 1Jednosměrná

Letový řád Brno – Londýn

Zobrazují se lety pro zítřejší den (čtvrtek 2. února).
Ryanair
10:25Brno2h10 12:35Londýn
0 přestupů

Toto je poslední let dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
02. 2.

03. 2.
so
04. 2.
ne
05. 2.
po
06. 2.
út
07. 2.
st
08. 2.

Nejrychlejší lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 02. 2..

Nejrychlejší cesta

2 h 10 min

Průměr

2 h 10 min

lety/letů denně

1

Vzdálenost

1212 km

1 z 1 letadel, která každý den létají na trase Brno – Londýn, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Ryanair
10:25Brno2h10 12:35Londýn
0 přestupů
508 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Informace: Brno – Londýn letecky

distanceVzdálenost1211 km
durationPrůměrná doba cesty letecky2 hod 10 min
pricePrůměrná cena letenky1 116 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersAerolinkyRyanair nebo Smartwings

Na trase Brno – Londýn v délce 1211 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Ryanair nebo Smartwings. Cesta v průměru trvá 2 hod 10 min. K dispozici je přímé spojení letecky. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 1 116 Kč, nejlevnější letenky je možné koupit již za 700 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Brno Turany Airport a přílétají na London Heathrow Airport.

Letecké společnosti: Brno - Londýn

Kupte a cestujte letadla z města Brno do města Londýn za nízké ceny začínající na 700 Kč na Omio. Najdete u nás a odlety a přílety od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Ryanair

Ryanair, sídlící v Irsku, je jednou z největších a nejoblíbenějších nízkonákladových leteckých společností v Evropě. Naskočit do jednoho z letadel Ryanair a doletět levně do jedné z mnoha oblíbených evropských destinací je více než snadné. Tato nízkonákladová letecká společnost je známá tím, že provozuje mnoho přímých letů do menších nebo sekundárních letišť obvykle mimo velká města, a tím udržuje nízké letové náklady. Vám tak Ryanair může zajistit ty nejlevnější letenky. Běžná letenka Ryanair vám dovoluje cestovat s jedním malým osobním zavazadlem. Za kabinová zavazadla a odbavená zavazadla se obvykle účtují další poplatky.

Pokud hledáte levné pro cestování se společností Ryanair z města Brno do města Londýn, jste správně na Omio. Nejlevnější pro trasu z města Brno do města Londýn koupíte již za 700 Kč, pokud rezervaci provedete s dostatečným předstihem před vaší cestou. Na Omio můžete nejen ověřit informace o různých tarifech, které Ryanair pro trasu Brno - Londýn nabízí, ale také zjistit detaily ohledně množství a velikosti zavazadel. Pokud hledáte v aplikaci Omio, dozvíte se zde také, zda se jedná o elektronické, které nemusíte tisknout, a při cestě vaše pouze zobrazíte ve vašem telefonu. Hledáte nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější letadlem mezi městy Brno a Londýn? Omio má pro vás ideální řešení a vám zbývá jen si zapnout bezpečností pás a užít si vaši cestu.

Rychlý průvodce: letenky z Prahy do Londýna

Průměrná cena: 4500 Kč
Počet letů denně: 2
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka letu: 2:15 hod.
Nejrychlejší cesta: 2:10 hod.
Nejdelší cesta: 2:20 hod.
 


Jak na letenky z Brna do Londýna?

V podstatě nově zavedená letecká linka mezi Brnem a Londýnem představuje spojení krásného jihomoravského města a bušícího srdce Velké Británie. Obě lokality jsou turistickými středisky a důležitými obchodními centry. Možná právě díky tomu vzlétají denně 2 letadla a to vždy dopoledne a odpoledne. Dopolední spoj přistává na Lutonu, odpolední na Stanstedu. Vzdálenost 1300 kilometrů se dá urazit za 2 a půl hodiny.

Letecky z Brna do Londýna

Cesta začíná na mezinárodním letišti Brno Tuřany. K terminálu se dá dostat jednak autem, taxíkem a dále pak přímým autobusem číslo 75 z hlavního nádraží nebo autobusového parkoviště u hotelu Grand. Cesta trvá asi 20 minut.

Přílet do Londýna

Letadla přistávají na letištích Stansted a Luton, přičemž ani jedno není situováno přímo v Londýně. Stansted se nachází 45 minut jízdy letištním vlakem od centra Londýna (konkrétně Liverpool Street). Lze též zvolit i autobus - linky National Express A6, A8 a A9 končí také na Liverpool Street nebo nádraží Victoria. Luton je letištěm pro nízkonákladové aerolinky. Nabízí vlakové spojení s Brightonem a Sheffieldem a dále pak přímé autobusy s londýnským nádražím Victoria. Jedná se o linky A1 (společnost National Express), či 757 (společnost Green Line). U obou letišť samozřejmě platí možnost odvozu taxíkem nebo přes internet objednaným transferem - tyto varianty jsou však značně dražší.

Destinace Londýn

Bývalá římská osada se během tisíciletí proměnila v dynamickou metropoli, centrum módy, obchodu, kultury a zároveň bušící srdce Spojeného království. Město na Temži je v současnosti jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě a své návštěvníky z celého světa láká například na Tower Bridge, středověké vězení Tower, majestátní Buckinghamský palác, hvězdárna Grinwich, Hyde Park a nespočet muzeí a galerií. Londýnský kolorit dotváří městská podzemka (nejstarší na světě), dvoupatrové červené autobusy, černé taxíky, tradiční telefonní budky a také téměř 7 milionů obyvatel všech světových národností.

Plánuješ víkend v Londýně?

Stejně jako ve většina ostatních evropských metropolí, je i Londýn nacházející se při ústí řeky Temže, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Londýn patří mezi jedno z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a mezi hlavní lákadla patří například Tower Bridge a Londýnské oko, Trafalgarské náměstí a Buckinghamský palác. Pokud se chystáte zakoupit letenky z Prahy do Londýna, nejteplejší počasí můžete po příletu do Londýna očekávat v srpnu, nejvíce dešťových srážek v říjnu.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Lety na trase Brno – Londýn

Tipy pro cestovatele: Do města {Arrival] můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase {Departure} – {Arrival} mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Nejlevnější způsob, jak se dostat do města Londýn z města Brno je letecky. Cena letenky začíná již na 700 Kč, obzvláště, pokud budete hledat a rezervovat letenky předem. Ušetřete peníze tím, že si cestu leteckým spojem z města Brno do města Londýn s předstihem vyhledáte a rezervujete na stránkách nebo v aplikaci Omio.
Výhodné jízdné letecky z města Brno do města Londýn vám pomůže vyhledat Omio. Cena letenky se pohybuje kolem 1 116 Kč a závisí na konkrétním datu odjezdu a také na tom, zda se jedná o pracovní den nebo víkend či svátek.
Z města Brno do města Londýn je vzdálenost letecky asi 1211 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější většinou bývá.
Doba jízdy letecky z Brno do Londýn je v průměru 2 hod 10 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend nebo svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje a díky aplikaci můžete mít jízdenky na jdenom místě.

Pro cestu letecky na trase Brno – Londýn je nejpopulárnější letiště pro přílet z města Brno Brno Turany Airport. Město odletu Londýn disponuje letištěm London Heathrow Airport, které je mezi cestujícími nejíce využívané.

Pokud cestujete letecky z města Brno, letiště nejvyužívanější Omio cestovateli se jmenuje Brno Turany Airport a nachází se 10 km od centra města. Pokud uvažujete, že v městě Londýn zůstanete, měli byste také vědět, že nejpopulárnější letiště ve městě Londýn je London Heathrow Airport a nachází se 27.5 km od centra města.

Aerolinky jezdící z Brno do Londýn, jsou například: Ryanair nebo Smartwings.
Na trase Brno – Londýn odlétá první ranní let v 10: 25. Poslední let dne na stejné trase odlétá z města Brno v 10: 25. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a odlety a přílety pro cestování z města Brno do města Londýn.
Omio vám pomůže najít a koupit letenky z města Brno do města Londýn rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své letenky na jednom místě. Vaše cesta letecky tak bude tak hladká, jak jen to jde.

Letenky Brno – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk