POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

so
25. 9.
1893 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
ne
26. 9.
1723 STUDENT AGENCY k.s.
750 Ryanair
po
27. 9.
Hledej ceny
676 Ryanair
st
29. 9.
3075 STUDENT AGENCY k.s.
223 Ryanair
čt
30. 9.
3245 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny

1. 10.
1723 STUDENT AGENCY k.s.
391 Ryanair

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Rychlý průvodce: letenky z Prahy do Londýna

Průměrná cena: 4500 Kč
Počet letů denně: 2
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka letu: 2:15 hod.
Nejrychlejší cesta: 2:10 hod.
Nejdelší cesta: 2:20 hod.
 


Jak na letenky z Brna do Londýna?

V podstatě nově zavedená letecká linka mezi Brnem a Londýnem představuje spojení krásného jihomoravského města a bušícího srdce Velké Británie. Obě lokality jsou turistickými středisky a důležitými obchodními centry. Možná právě díky tomu vzlétají denně 2 letadla a to vždy dopoledne a odpoledne. Dopolední spoj přistává na Lutonu, odpolední na Stanstedu. Vzdálenost 1300 kilometrů se dá urazit za 2 a půl hodiny.

Letecky z Brna do Londýna

Cesta začíná na mezinárodním letišti Brno Tuřany. K terminálu se dá dostat jednak autem, taxíkem a dále pak přímým autobusem číslo 75 z hlavního nádraží nebo autobusového parkoviště u hotelu Grand. Cesta trvá asi 20 minut.

Přílet do Londýna

Letadla přistávají na letištích Stansted a Luton, přičemž ani jedno není situováno přímo v Londýně. Stansted se nachází 45 minut jízdy letištním vlakem od centra Londýna (konkrétně Liverpool Street). Lze též zvolit i autobus - linky National Express A6, A8 a A9 končí také na Liverpool Street nebo nádraží Victoria. Luton je letištěm pro nízkonákladové aerolinky. Nabízí vlakové spojení s Brightonem a Sheffieldem a dále pak přímé autobusy s londýnským nádražím Victoria. Jedná se o linky A1 (společnost National Express), či 757 (společnost Green Line). U obou letišť samozřejmě platí možnost odvozu taxíkem nebo přes internet objednaným transferem - tyto varianty jsou však značně dražší.

Destinace Londýn

Bývalá římská osada se během tisíciletí proměnila v dynamickou metropoli, centrum módy, obchodu, kultury a zároveň bušící srdce Spojeného království. Město na Temži je v současnosti jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě a své návštěvníky z celého světa láká například na Tower Bridge, středověké vězení Tower, majestátní Buckinghamský palác, hvězdárna Grinwich, Hyde Park a nespočet muzeí a galerií. Londýnský kolorit dotváří městská podzemka (nejstarší na světě), dvoupatrové červené autobusy, černé taxíky, tradiční telefonní budky a také téměř 7 milionů obyvatel všech světových národností.

Plánuješ víkend v Londýně?

Stejně jako ve většina ostatních evropských metropolí, je i Londýn nacházející se při ústí řeky Temže, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Londýn patří mezi jedno z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a mezi hlavní lákadla patří například Tower Bridge a Londýnské oko, Trafalgarské náměstí a Buckinghamský palác. Pokud se chystáte zakoupit letenky z Prahy do Londýna, nejteplejší počasí můžete po příletu do Londýna očekávat v srpnu, nejvíce dešťových srážek v říjnu.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Brno – Londýn
Do města Londýn můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brno – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jaká může být nejlevnější letecký jízdenka z města Brno do města Londýn?
Nejlevnější možnou letecký jízdenku z města Brno do města Londýn pořídíte od 223 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám letecký jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jak dostanu výhodné jízdné letadlem z města Brno do města Londýn?
Jízdné letadlem z města Brno do města Londýn může být různé. Pohybuje se kolem 510 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak je to daleko z města Brno do města Londýn letadlem?
Vzdálenost do města Londýn z města Brno letadlem je zhruba 1211 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho pojedu letadlem z města Brno do města Londýn?
Dojezdová doba letadlem z města Brno do města Londýn je v průměru 2 hod 5 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Které bych měl zvážit pro cestu z města {data. Departure} do města Londýn?

Před samotným plánováním cesty z Brno do Londýn je dobré vědět, že většina cestovatelů při jízdě letadlem z Brno odlétají z Brno Turany Airport a dorazí na London Heathrow Airport v Londýn.

Jak daleko od center měst Brno a Londýn jsou hlavní?

Pokud plánujete jet letadlem z Brno, očekávejte vzdálenost 8 km od centra města k nejvíce užívané, Brno Turany Airport. Po příjezdu do města Londýn letadlem čekejte vzdálenost 23 km od London Heathrow Airport do centra města.

Jaké jsou spoje letadla z Brno do Londýn?
, který jezdí z Brno do Londýn, je například Ryanair nebo Wizz Air.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Brno do města Londýn?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku letadlem z města Brno do města Londýn vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Chci jet letadlem z Brno do Londýn. Jaká další místa blízko Londýn stojí za návštěvu?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Brno do Londýn, není Londýn tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Londýn, které stojí za návštěvu, jsou Paříž, Amsterdam nebo Brusel. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Brno – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali