Letenky Brno Londýn

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace: Brno – Londýn letecky

distanceVzdálenost1211 km
durationPrůměrná doba cesty letecky2 hod 5 min
pricePrůměrná cena letenky2 112 Kč
changesLet bez přestupuNe
carriersLetecké společnostiRyanair

Na trase Brno – Londýn v délce 1211 km můžete cestovat letecky a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Ryanair. Cesta v průměru trvá 2 hod 5 min. Nejlevnější letenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 968 Kč. Průměrná cena za letenky se pohybuje kolem 2 112 Kč. Cestující většinou odlétají z letiště Letiště Brno-Tuřany a přílétají na Letiště London Gatwick.

Nejlevnější lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Wizz Air
18:302h15
Brno
20:45Londýn
1271 1Jednosměrná
0 přestupů
Ryanair
20:452h10
Brno
22:55Londýn
2018 1Jednosměrná
0 přestupů

Odlety Brno – Londýn

Zobrazují se lety pro zítřejší den pondělí 15. července
Wizz Air
18:302h15
Brno
20:45Londýn
0 přestupů přímý spoj
Ryanair
20:452h10
Brno
22:55Londýn
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední let dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
ne
21. 7.
út
23. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.

Nejrychlejší lety z místa Brno do místa Londýn

Zobrazují se časy a ceny pro 15. 7..

Nejrychlejší cesta

2 h 10 min

Průměr

2 h 12 min

lety/letů denně

2

Vzdálenost

1212 km

2 z 2 letadel, která každý den létají na trase Brno – Londýn, létá přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Ryanair
20:452h10
Brno
22:55Londýn
2018 1Jednosměrná
0 přestupů
Wizz Air
18:302h15
Brno
20:45Londýn
1271 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Aerolinky: Letadla Brno - Londýn

Kupte a cestujte letadla z města Brno do města Londýn za nízké ceny začínající na 968 Kč na Omio. Najdete u nás a odlety a přílety od více než 1000 různých dopravců pro vaši trasu, ať už jedete kamkoli.

Ryanair, sídlící v Irsku, je jednou z největších a nejoblíbenějších nízkonákladových leteckých společností v Evropě. Naskočit do jednoho z letadel Ryanair a doletět levně do jedné z mnoha oblíbených evropských destinací je více než snadné. Tato nízkonákladová letecká společnost je známá tím, že provozuje mnoho přímých letů do menších nebo sekundárních letišť obvykle mimo velká města, a tím udržuje nízké letové náklady. Vám tak Ryanair může zajistit ty nejlevnější letenky. Běžná letenka Ryanair vám dovoluje cestovat s jedním malým osobním zavazadlem. Za kabinová zavazadla a odbavená zavazadla se obvykle účtují další poplatky.

Rychlý průvodce: letenky z Prahy do Londýna

Průměrná cena: 4500 Kč
Počet letů denně: 2
Počet přestupů: Přímý
Průměrná délka letu: 2:15 hod.
Nejrychlejší cesta: 2:10 hod.
Nejdelší cesta: 2:20 hod.
 


Jak na letenky z Brna do Londýna?

V podstatě nově zavedená letecká linka mezi Brnem a Londýnem představuje spojení krásného jihomoravského města a bušícího srdce Velké Británie. Obě lokality jsou turistickými středisky a důležitými obchodními centry. Možná právě díky tomu vzlétají denně 2 letadla a to vždy dopoledne a odpoledne. Dopolední spoj přistává na Lutonu, odpolední na Stanstedu. Vzdálenost 1300 kilometrů se dá urazit za 2 a půl hodiny.

Letecky z Brna do Londýna

Cesta začíná na mezinárodním letišti Brno Tuřany. K terminálu se dá dostat jednak autem, taxíkem a dále pak přímým autobusem číslo 75 z hlavního nádraží nebo autobusového parkoviště u hotelu Grand. Cesta trvá asi 20 minut.

Přílet do Londýna

Letadla přistávají na letištích Stansted a Luton, přičemž ani jedno není situováno přímo v Londýně. Stansted se nachází 45 minut jízdy letištním vlakem od centra Londýna (konkrétně Liverpool Street). Lze též zvolit i autobus - linky National Express A6, A8 a A9 končí také na Liverpool Street nebo nádraží Victoria. Luton je letištěm pro nízkonákladové aerolinky. Nabízí vlakové spojení s Brightonem a Sheffieldem a dále pak přímé autobusy s londýnským nádražím Victoria. Jedná se o linky A1 (společnost National Express), či 757 (společnost Green Line). U obou letišť samozřejmě platí možnost odvozu taxíkem nebo přes internet objednaným transferem - tyto varianty jsou však značně dražší.

Destinace Londýn

Bývalá římská osada se během tisíciletí proměnila v dynamickou metropoli, centrum módy, obchodu, kultury a zároveň bušící srdce Spojeného království. Město na Temži je v současnosti jednou z nejatraktivnějších turistických destinací v Evropě a své návštěvníky z celého světa láká například na Tower Bridge, středověké vězení Tower, majestátní Buckinghamský palác, hvězdárna Grinwich, Hyde Park a nespočet muzeí a galerií. Londýnský kolorit dotváří městská podzemka (nejstarší na světě), dvoupatrové červené autobusy, černé taxíky, tradiční telefonní budky a také téměř 7 milionů obyvatel všech světových národností.

Plánuješ víkend v Londýně?

Stejně jako ve většina ostatních evropských metropolí, je i Londýn nacházející se při ústí řeky Temže, plný historických míst a památek, které byste při návštěvě této metropole neměli vynechat. Londýn patří mezi jedno z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě a mezi hlavní lákadla patří například Tower Bridge a Londýnské oko, Trafalgarské náměstí a Buckinghamský palác. Pokud se chystáte zakoupit letenky z Prahy do Londýna, nejteplejší počasí můžete po příletu do Londýna očekávat v srpnu, nejvíce dešťových srážek v říjnu.

Aplikaci zdarma!

Tipy pro cestovatele: Levné letenky Brno – Londýn

Tipy pro cestovatele: Letecky Brno - Londýn. Informace o rezervaci, levné letenky, přímé lety a další. Vše, co potřebujete vědět pro snadné zorganizování vaší cesty najdete na Omio.
FAQs
Levné letenka z Brno do Londýn mohou začínat již od 968 Kč (36 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena letenka z Brno do Londýn je 2 112 Kč (78 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Brno do Londýn letecky je 2 hod 5 min   na 1211 km dlouhé route, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejranější let z Brno do Londýn odlétá v 8: 30.
Poslední let z Brno do Londýn odjíždí v 21: 50.
Vezměte let z Brno do Londýn s Ryanair. Nicméně vždy je dobré zkontrolovat všechny možné aerolinky pro journey mezi městy Brno a Londýn, protože se mohou lišit v nabízeném vybavení.

Lety z Brno do Londýn obvykle odlétají z Letiště Brno-Tuřany a přijíždějí do Letiště London Gatwick.

Letiště Brno-Tuřany je vzdálené 10 km od centra města Brno a Letiště London Gatwick je vzdálené 46.6 km od centra města Londýn.

Nejlevnějším měsícem pro let z Brno do Londýn je říjen.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsoby, jak se dostat Brno - Londýn, včetně cesty vlak, autobus nebo let.

Letenky Brno – Londýn a další informace o letech na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk