POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 9.
Hledej ceny
1517 Flixbus
Hledej ceny
út
21. 9.
1024 Deutsche Bahn with connection
1213 STUDENT AGENCY k.s.
3000 easyJet
st
22. 9.
1024 Deutsche Bahn with connection
1213 STUDENT AGENCY k.s.
2096 easyJet
čt
23. 9.
1024 Deutsche Bahn
1188 Flixbus
3838 easyJet

24. 9.
1024 Deutsche Bahn
1213 STUDENT AGENCY k.s.
2879 easyJet
so
25. 9.
1024 Deutsche Bahn with connection
1080 Flixbus
2190 easyJet
ne
26. 9.
1024 Deutsche Bahn with connection
1051 STUDENT AGENCY k.s.
1663 easyJet
po
27. 9.
1024 Deutsche Bahn
1080 Flixbus
1420 easyJet
út
28. 9.
1024 Deutsche Bahn with connection
1107 Flixbus
2757 easyJet
st
29. 9.
1024 Deutsche Bahn
1213 STUDENT AGENCY k.s.
2379 easyJet
čt
30. 9.
Hledej ceny
1182 Flixbus
2595 easyJet

1. 10.
1078 Deutsche Bahn with connection
1213 STUDENT AGENCY k.s.
2946 easyJet
so
2. 10.
1024 Deutsche Bahn with connection
862 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
ne
3. 10.
1024 Deutsche Bahn with connection
1051 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny
po
4. 10.
1024 Deutsche Bahn with connection
972 Flixbus
1015 easyJet
út
5. 10.
1024 Deutsche Bahn
1051 STUDENT AGENCY k.s.
1083 easyJet
st
6. 10.
1024 Deutsche Bahn
1051 STUDENT AGENCY k.s.
1137 easyJet
čt
7. 10.
1024 Deutsche Bahn
1051 STUDENT AGENCY k.s.
2190 easyJet

8. 10.
1024 Deutsche Bahn with connection
862 STUDENT AGENCY k.s.
2069 easyJet
so
9. 10.
1024 Deutsche Bahn
862 STUDENT AGENCY k.s.
1137 easyJet
ne
10. 10.
1024 Deutsche Bahn
1051 STUDENT AGENCY k.s.
Hledej ceny

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Ubytování

Potřebujete ubytování?

zobrazit na mapě
Nejlepší hotely
Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

Letenky Amsterdam – Praha


Do pražské metropole létá z hlavního města Holandska každý den šest a více leteckých společností s tím, že délka přímého letu mezi těmito dvěma destinacemi činí průměrně hodinu a půl. První letadlo z Amsterdamu odlétá brzy ráno, poslední let do Prahy vyráží kolem deváté hodiny večer.


Aerolinky na trase
Délka letu Amsterdam – Praha
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Amsterdam – Praha?


Na trase Amsterdam – Praha je denně k dispozici několik přímých letů. První let do Prahy zajišťuje domácí KLM a let startuje už před sedmou hodinou ranní. Tato aerolinka poskytuje dokonce další tři lety denně v časech těsně po poledni, odpoledne a večer. Letenky Amsterdam – Praha lze mimo jiné pořídit na spoje operované společnostmi ČSA nebo easyJet. Právě společnost easyJet létá na této trase minimálně jednou denně, sedm dní v týdnu.

Jak dlouhý je let Amsterdam – Praha?


Běžná délka letu z Amsterdamu do Prahy je 90 minut. Přímé lety s ČSA, KLM nebo easyJet dopraví cestující do cílové stanice bez nutnosti přestupu. Letenky Amsterdam – Praha s mezipřistáním nabízí například Lufthansa nebo SAS, doba letu je v tomto případě kolem tří hodin včetně přestupu. Pravidel-né každodenní lety letecké společnosti easyJet trvají přesně hodinu a půl.

Kolik letů je k dispozici na trase Amsterdam – Praha?


Z Amsterdamu do Prahy je možné cestovat letecky minimálně šestkrát denně. Aerolinka KLM nabízí letenky Amsterdam – Praha čtyřikrát denně včetně víkendu a ČSA operují na této trase až dva lety denně. První letadlo do Prahy vzlétá brzy ráno, poslední let startuje ve večerních hodinách s příletem přibližně hodinu před půlnocí. Nízkonákladový easyJet vysílá do Prahy dva lety vždy v pondělí, pátek a neděli.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Amsterdam – Praha?


Odlet z letiště v Amsterdamu: Po Amsterdamu je možné pohodlně cestovat jak autobusem, tak tramvají, metrem nebo dokonce i lodí. Na letiště Schiphol je nejsnazší přijet autobusovou linkou 197, která cestující přiveze z centra na letiště během 15 minut. Pozor: V autobusech je možné zaplatit jízdenku pouze kreditní kartou. Letiště Schiphol má jen jeden velký terminál, ze kterého jsou odbavovány všechny lety. Jedná se v podstatě o obrovskou halu, ve které se nachází mimo jiné nákupní centrum a řada restaurací. Wi-fi připojení a zásuvky na laptop jsou zde samozřejmostí.

Přílet na letiště v Praze: Letiště Václava Havla v Praze se za poslední roky změnilo k nepoznání. Asi nejlepší způsob, jak se dostat do centra, je autobus č. 100 a následně žlutá linka metra B ze stanice Zličín směr Černý Most. Cesta potrvá 30 až 45 minut. Na letišti jsou k dispozici elektrické zásuvky na laptop včetně wi-fi připojení zdarma a další služby, například ambulance nebo informační stánky, kde je možné koupit lístky na cestu do centra. Na obou terminálech se nachází mnoho možností občerstvení a za zmínku stojí i příjemná odpočinková zóna v Terminále 2.

Tipy pro cestovatele

Lety na trase Amsterdam – Praha
Do města Praha můžete letět přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Amsterdam – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Kolik stojí levná letecký jízdenka z města Amsterdam do města Praha?
Letecký jízdenka z města Amsterdam do města Praha může být nejlevnější od 1 664 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu si ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaše cestu. Jízdenku si zarezervujte so nejdříve.
Jak najdu nízké ceny jízdenek letadlem z města Amsterdam do města Praha?
Výhodná cena jízdenky letadlem z města Amsterdam do města Praha se pohybuje kolem 4 075 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio vám s vyhledání výhodné jízdenky pomůže.
Jaká je vzdálenost do města Praha z města Amsterdam letadlem?
Z města Amsterdam do města Praha je kilometrová vzdálenost letadlem asi 709 km. Čím dříve si jízdenku zarezervujete, tím levnější může být.
Jaká je doba jízdy letadlem z města Amsterdam do města Praha?
Dojezdová doba letadlem z města Amsterdam do města Praha je v průměru 1 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Když chci cestovat letadlem, které ve městě Amsterdam a městě Praha mám vzít v úvahu?

Při cestě letadlem z města Amsterdam do města Praha je vždy dobré vědět, že většina lidí na této trase volí Amsterdam na Amsterdam Airport Schiphol a většina dorazí do Praha na Prague Vaclav Havel Airport.

Jak daleko se náchází od centra města Amsterdam a Praha?

Můžete najít Amsterdam Airport Schiphol, kterou Omio cestovatelé ve městě Amsterdam používají nejčastěji, a která se nachází asi 11 km od centra města, a ve městě Praha – nejvyužívanější je Prague Vaclav Havel Airport a nachází se 11 km od centra města.

Který jezdí z Amsterdam do Praha?
Jízdní řády z Amsterdam do Praha vám Omio vyhledá jako easyJet, csa, KLM, Smartwings, Transavia Airlines, Lufthansa, Ryanair, Eurowings, Lot Polish Airlines, Swiss, Brussels Airlines nebo Air France.
Jak najdu levně spoj Amsterdam – Praha přímo?
Přímý let z města Amsterdam do města Praha provozuje například KLM. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Amsterdam do Praha.
Jak si mohu koupit jízdenku letadlem z města Amsterdam do města Praha?
Levné jízdenky letadlem z města Amsterdam do města Praha snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Když přijedu letadlem z Amsterdam do Praha, kam ještě můžu jít v blízkosti Praha?
Pro spoustu našich zákazníků, kteří cestují letadlem z Amsterdam do Praha, není Praha tou poslední zastávkou. Některé z destinací poblíž Praha, které stojí za návštěvu, jsou Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Podívejte se na Omio na levné letecký jízdenky do některé z těchto top destinací!

Letenky Amsterdam – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali