Trajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti Travelmar

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí
Trasy trajektů Travelmar
Jízdenky na trajekty
Služby na palubě Travelmar
Časté dotazy

O společnosti Travelmar

Travelmar je italský poskytovatel trajektových služeb do mnoha různých destinací na jihozápadním pobřeží Itálie. Společnost Travelmar byla založena v roce 1998 a nabízí plavby trajekty mezi Salernem a Amalfi, Positanem, Maiori, Minori, Cetarou a Vietri sul Mare. Flotila společnosti Travelmar se skládá ze 7 různých trajektů, které slouží k přepravě osob. Největší trajekt společnosti Travelmar má kapacitu 540 míst. Nejmenší trajekt pojme najednou 162 cestujících.

Oblíbené trasy

Jízdenky dopravce Travelmar na trajekt

Vyberte místa odjezdu a příjezdu

Zobrazují se nejrychlejší a nejlevnější spoje pro den 24. 6.

travelMar
10:400h35
Salerno
11:15Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
09:400h35
Salerno
10:15Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
11:400h40
Salerno
12:20Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
08:400h35
Salerno
09:15Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
13:100h35
Salerno
13:45Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
14:100h40
Salerno
14:50Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
15:300h40
Salerno
16:10Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
17:100h35
Salerno
17:45Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů
travelMar
18:001h00
Salerno
19:00Amalfi
305 1Jednosměrná
0 přestupů

Rezervace jízdenek na trajekty Travelmar s Omio

Omio nabízí nejrychlejší a nejjednodušší možnost vyhledání a porovnání levných jízdenek na trajekty Travelmar. Jako oficiální partner společnosti Travelmar, nabízí Omio všechny nejnovější nabídky jízdenek na trajekty Travelmar a informace o vaší cestě v reálném čase. Díky tomu můžete vaši cestu naplánovat na minutu přesně. Na našich webových stránkách nebo v aplikaci Omio můžete porovnat odjezdy trajektů a rezervovat si jízdenky na trajekty Travelmar rychle, jednoduše a navíc v češtině.

  • Jednoduché a rychlé srovnání cen jízdenek na trajekty Travelmar
  • Srovnání trajektů s ostatními způsoby přepravy jako jsou lety, vlaky a autobusy
  • Kombinace několika různých tras a dopravců
  • Oficiální partnerství s největšími přepravními společnostmi
View of Amalfi Italy

Pobřeží Amalfi. Zdroj: Unsplash

Hlavní destinace trajektů Travelmar

Trajekty Travelmar nabízejí plavby do různých destinací na jihozápadním pobřeží Itálie. Jednou z hlavních destinací Travelmar je Amalfi, město obklopené nádherným pobřežím a strmými útesy. Další oblíbenou destinací, kam jezdí trajekty Travelmar, je Positano. Město na útesech na pobřeží Amalfi je známé svými krásnými plážemi a strmými, úzkými uličkami. Amalfské pobřeží je hlavní destinací trajektů Travelmar, které jezdí ze Salerna do dalších oblíbených měst na pobřeží, jako jsou Maiori, Cetara, Minori a Vietri sul Mare.

Nejoblíbenější trasy trajekty Travelmar

Travelmar obsluhuje více než 15 linek na jihozápadním pobřeží Itálie, které vedou do několika měst na pobřeží Amalfi. Nejoblíbenějším spojením je Salerno - Amalfi s 9 plavbami denně, těsně následované spoji Salerno - Positano a Amalfi - Positano s 8 plavbami denně. Většina trajektů jezdí po celý rok, avšak od května do října jsou na všech trasách společnosti Travelmar častější.

Oblíbené trasy trajekty Travelmar po Itálii


Cestování po pobřeží Amalfi trajekty Travelmar

Pobřeží Amalfi, které se nachází na úpatí hory Monte Cerreto, najdete oblíbené památky, jako je katedrála Sant'Andrea, náměstí Piazza Duomo, zvonice Campanile a skanzen Cloister of Paradise s římskými a středověkými sloupy. Mezi oblíbené spoje na této trase patří:

Trajekty Travelmar do Positana

Positano se nachází na pobřeží Amalfi a je proslulé svými nádhernými útesy a překrásnou pobřežní krajinou. Nacházejí se zde krásné oblázkové pláže, jako například Spiaggia Grande Beach, Laurito, Fornillo a Arienzo. Mezi oblíbené spoje na této trase patří:

Jízdenky na trajekty Travelmar

Trajekty Travelmar nabízejí dětem i dospělým jednosměrnou i zpáteční jízdenku. Pro děti od 3 do 10 let a pro ty, kteří cestují ve skupině, platí zvláštní sleva. Kojenci (od 0 do 2 let) cestují zdarma. Za domácího mazlíčka nebo zavazadlo o rozměrech větších než 45 × 35 × 20 musíte zaplatit příplatek.

Služby na palubě trajektů Travelmar

Trajekty Travelmar nenabízejí palubní služby, protože většina jejich spojů je krátká.

Trajekty Travelmar nabízejí krátké cesty do různých destinací na jihozápadním pobřeží Itálie. Nejkratší cesta trvá přibližně 5 minut a nejdelší přibližně 70 minut. Vzhledem k tomu, že plavby jsou krátké, Travelmar nenabízí služby na palubě.

Možnosti rezervace kajuty na trajektech Travelmar

Některé trajekty Travelmar jsou sice o něco menší, ale mají prostorné kajuty a sluneční paluby s pohodlným posezením. Po vstupu na palubu se můžete posadit do kabiny nebo na sluneční palubu a vychutnat si nádherný výhled na pobřeží a okolí. Sedadla nejsou očíslována, takže si můžete sednout, kamkoli si budete přát.

Přeprava automobilů na trajektech Travelmar

Všechny trajekty společnosti Travelmar slouží pouze k přepravě cestujících. Na trase můžete vyhledat alternativní trajekty, které umožňují přepravu vozidel..

View of Amalfi Italy

Výhled na pobřeží Positano. Zdroj: Unsplash

nejčastější dotazy

Jaké doklady jsou vyžadovány pro cestování trajektem Travelmar?

Při rezervaci musíte zadat své osobní údaje, včetně jména, e-mailu a telefonního čísla, a při nástupu do lodi předložit platnou jízdenku.

Jak probíhá odbavení a nástup na trajekty společnosti Travelmar?

Jakmile dorazíte do přístavu odjezdu, přejděte do nástupního prostoru, kde proběhne kontrola jízdenek před nástupem na palubu.

Jak dlouho před nástupem na palubu se musím dostavit?

Doporučujeme vám, abyste se do přístavu dostavili alespoň 30 minut před odjezdem.

Psi na palubě trajektů Travelmar - mohu s sebou vzít domácího mazlíčka?

Ano. Domácí zvířata jsou na trajektech Travelmar povolena za příplatek.

Potravinové intolerance a speciální menu?

Trajekty společnosti Travelmar nemají palubní restauraci ani cateringové služby, protože se jedná o krátké cesty do různých destinací.

Jaké číslo mám kontaktovat v případě změny letenky Travelmar?

V případě změny letenky nebo rezervace kontaktujte Zákaznickou podporu Omio. Jsme vždy k dispozici a připraveni vám pomoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jakou asistenci nabízí Travelmar cestujícím se sníženou pohyblivostí?

Travelmar nabízí asistenci při nástupu do letadla cestujícím s omezenou pohyblivostí. Při nástupu a výstupu vám pomůže dobře vyškolený personál.

Je možné cestovat trajektem Travelmar v těhotenství?

Ano, trajekty Travelmar nabízejí krátké cesty do různých měst na pobřeží Amalfi. Doporučujeme vám, abyste se poradila s lékařem, který vám potvrdí, zda můžete cestovat po moři v těhotenství.
Na palubě trajektů Travelmar není k dispozici lékařská služba. Posádka je však dobře vyškolena, aby se dokázala vypořádat s různými naléhavými zdravotními situacemi, než podnikne další kroky.
DomůTrajektyTrajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti Travelmar

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk