Trajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti Snav

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí
Oblíbené trasy

Jízdenky dopravce Snav na trajekt

Vyberte místa odjezdu a příjezdu

Zobrazují se nejrychlejší a nejlevnější spoje pro den 24. 6.

Snav
10:150h50
Neapol
11:05Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
09:100h50
Neapol
10:00Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
11:100h50
Neapol
12:00Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
14:000h50
Neapol
14:50Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
08:050h50
Neapol
08:55Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
16:000h50
Neapol
16:50Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
18:100h50
Neapol
19:00Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
07:000h50
Neapol
07:50Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
20:000h50
Neapol
20:50Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Snav
06:300h37
Neapol
07:07Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Trasy trajektů SNAV
Jízdenky SNAV
Služby na palubě trajektů SNAV
Časté dotazy

Rezervace jízdenek na trajekty SNAV s Omio

Omio nabízí nejrychlejší a nejjednodušší možnost vyhledání a porovnání levných jízdenek na trajekty SNAV. Jako oficiální partner společnosti SNAV nabízí Omio všechny nejnovější nabídky jízdenek na trajekty SNAV a informace o vaší cestě v reálném čase. Díky tomu můžete vaši cestu naplánovat na minutu přesně. Na našich webových stránkách nebo v aplikaci Omio můžete porovnat odjezdy trajektů a rezervovat si jízdenky na trajekty SNAV rychle, jednoduše a navíc v češtině.

  • Jednoduché a rychlé srovnání cen jízdenek na trajekty SNAV
  • Srovnání trajektů s ostatními způsoby přepravy jako jsou lety, vlaky nebo autobusy
  • Kombinace několika různých tras a dopravců
  • Oficiální partnerství s největšími přepravními společnostmi
View of Ponza Coast

Výhled na pobřeží Ponza. Zdroj Shutterstock

O společnosti SNAV

SNAV (Società Navigazione Alta Velocità) je jednou z hlavních italských společností poskytujících trajektové služby, Společnost nabízí trajekty z Itálie na Sicílii, Sardinii a do Chorvatska. Společnost Società Navigazione Alta Velocità působí již 65 let a disponuje rozsáhlou sítí tras po Středozemním a Jaderském moři. V současné době společnost provozuje dva hydroplány a osm vysokorychlostních trajektů. Pokud plánujete dovolenou v Chorvatsku nebo Itálii, jedním z nejpříjemnějších způsobů cestování jsou právě trajekty SNAV.

Nejdůležitější destinace trajektů SNAV

Trajekty společnosti SNAV jezdí do různých destinací, mimo jiné na ostrovy Ischia, Neapol, Ventotene, Sorrento a Capri. Přístav Capri, který se pyšní úchvatným pobřežím a nádhernými vilami, je nejoblíbenějším rekreačním místem v Neapolském zálivu. Sorrentský přístav, který se nachází v malém, malebném městečku na Sorrentském poloostrově proslulém svými mořskými útesy, citrusovými plody a nejlepším výhledem na Vesuv, shlíží na Neapolský záliv. Pontinské ostrovy, souostroví šesti ostrovů s vynikajícími mořskými plody, úžasnými přírodními scenériemi, křišťálově čistou vodou a útulnými plážovými bary, jsou ideálním místem pro cestu po ostrovech. Přístav Capri a přístav Sorrento jsou hlavní stanice na souostroví s pravidelnými trajektovými spoji.

Nejoblíbenější trasy trajekty SNAV

Mezi nejoblíbenější trasy SNAV v Neapolském zálivu patří trasy na Capri, Sorrento a Amalfi. Více informací o těchto třech nejoblíbenějších spojích získáte na stránkách jako Capri, Amalfi nebo Sorrento. Mezi dubnem a říjnem je obvykle nejvhodnější doba pro výlety trajektem díky vyšší frekvenci výletů ve srovnání s ostatními ročními obdobími. S 12 plavbami týdně je nejvytíženější trasou Neapol - ostrov Capri, následovaná trasou z ostrova Capri do Sorrenta, která má 10 plaveb týdně.

Cestování trajekty SNAV po Itálii


Trajekty na ostrov Capri se společností SNAV

Ostrov Capri, který se nachází v jižní Itálii, je známý svou nádhernou přírodou, špičkovou kuchyní a lahodnými pokrmy. Na ostrově Capri létá především letadlo společnosti SNAV. Na této trase jsou oblíbenými spoji např:

Sorrento - cestování trajekty SNAV

Okouzlující vesnička na Sorrentském poloostrově nabízí každému něco, od úchvatných výhledů až po vynikající kuchyni. Sorrento Jet slouží především Sorrentu. Na této trase jsou oblíbené spoje např:

Jízdenky na trajekty SNAV po Itálii

Jízdenky SNAV se dělí na dvě velké kategorie. První kategorií jsou jízdenky pro automobily a druhou kategorií jsou jízdenky pro cestující. Hodnoty jízdenek se liší v závislosti na zvolené rychlosti trajektu, přičemž nejdražší jízdenky SNAV jsou na hydroplánech. Omio nabízí spolehlivou platformu pro pohodlnější rezervaci jízdenek na trajekt SNAV a využití široké nabídky včetně kompenzace ceny jízdenky v reálném čase. Jízdenky pro automobily i osobní jízdenky zahrnují DPH, přičemž nezahrnují ostatní daně a přístavní poplatky. Při rezervaci jízdenek SNAV je důležité mít na paměti, že po vystavení jízdenky již nelze poskytnout slevy pro děti. Kromě toho společnost SNAV neumožňuje cestovat samostatně dětem mladším 14 let.

Služby na palubě trajektů SNAV

SNAV poskytuje na palubě řadu služeb, které vám zajistí co nejpříjemnější přejezd.

Možnosti ubytování na plaubě trajektů SNAV

Kromě salonků s útulnými křesly mohou cestující SNAV strávit noc v našich kajutách a apartmánech v naprostém luxusu. Pro romantickou plavbu nabízí SNAV apartmá a dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře. Kromě toho poskytujeme kajuty, které mohou pojmout až čtyři osoby, abychom vyhověli potřebám těch, kteří cestují s rodinou.

Přeprava vozidel se SNAV

V závislosti na volném prostoru mohou hydroplány přepravovat i vaše osobní vozidla, jako jsou osobní automobily, motocykly a obytné vozy. Chorvatsko je jednou z destinací většiny vozidel přepravovaných trajekty SNAV z Itálie. Pro vstup do Chorvatska musí být vozidla doprovázena třemi doklady. Prvním dokladem je italský řidičský průkaz. Druhým dokladem je technický průkaz vozidla a třetím dokladem je italské pojištění.

Služby a akce na palubě trajektů SNAV

SNAV má restaurace à la carte a samoobslužné restaurace, které nabízejí pokrmy inspirované Středomořím, jež odborně připravují naši kuchaři. Tyto pokrmy můžete ochutnat v rámci palubní gastronomie. Po večeři je otevřen útulný salonek, kde si můžete dát drink, kávu nebo aperitiv.

Výhled na Positano

Výhled na Positano. Zdroj: Shutterstock

Časté dotazy - Cestování trajekty SNAV

Jaké doklady jsou vyžadovány pro cestování se SNAV? (rozdíl mezi tuzemskými a zahraničními destinacemi)?

Pro cestu se SNAV musíte mít u sebe platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při odbavení je nutné předložit občanský průkaz nebo cestovní pas.

Jak probíhá odbavení a nástup na trajekty SNAV?

Před příjezdem na místo odbavení by se cestující měli dostavit do přístavního centra pro prodej vstupenek a vyzvednout si palubní vstupenky. Použití elektronické jízdenky k odbavení není povoleno. Cestující, kteří vlastní vozidlo, se musí na místě nástupu rovněž prokázat legitimní jízdenkou. U odbavovací přepážky musí všichni cestující předložit doklady totožnosti.

Jak dlouho před nástupem do letadla se musím dostavit?

Pokud jedete svým vozidlem, musíte se dostavit nejméně 30 minut předem a 20 minut před odjezdem.

Mohu si s sebou na trajekty SNAV vzít domácího mazlíčka?

Na trajektech SNAV jsou domácí zvířata za poplatek vítána. Do salónků pro cestující je však povoleno vstupovat pouze s vodicími psy pro nevidomé.

Existují možnosti pro potravinové intolerance a individuální menu?

Ano. Hosté, kteří trpí některými alergiemi nebo potravinovými intolerancemi, se mohou o svých požadavcích na alergie poradit s členem posádky. Díky tomu mohou mít personalizované menu, které je však zpoplatněno.

Na jaké číslo se mám obrátit v případě změny jízdenky na trajekt SNAV (vrácení peněz, změna rezervace) nebo pro obecné informace?

Pokud váš trajekt nemůže odplout kvůli špatnému počasí nebo nevyhnutelným událostem, dostanete peníze zpět nebo bude vaše cesta přesunuta na jiný termín. Pouze typy cen s možností vrácení vám umožní změnit názor na rezervaci. Pro pomoc s vrácením peněz za jízdenku nebo změnou rezervace se obraťte na zákaznickou podporu Omio.

Jakou pomoc poskytuje SNAV cestujícím se sníženou pohyblivostí?

Přístupné toalety a vyhrazená místa jsou dvě z jedinečných služeb, které některé trajekty SNAV poskytují cestujícím se sníženou pohyblivostí. Vzhledem k tomu, že ne všechna plavidla poskytují speciální služby pro cestující s omezenou pohyblivostí, doporučujeme vám, abyste se s podnikem předem spojili a ověřili si dostupnost.

Je možné cestovat na trajektech SNAV v těhotenství?

Ano. Vzhledem k tomu, že hydroplány SNAV mají pohodlná sedadla a různé třídy jízdenek, mohou je bezpečně využívat i těhotné ženy. Abyste se ujistili, že vaše cesta bude bezpečná pro vás i nenarozené dítě, doporučujeme vám, abyste se před odjezdem poradili se svým lékařem.

Je na palubě trajektů SNAV k dispozici lékařská služba?

Ano, společnost SNAV poskytuje na palubě trajektů lékařské služby pro hosty, u kterých se během cestování mohou objevit zdravotní potíže. Ve spolupráci se společností AMIASSISTANCE vám budou proplaceny veškeré lékařské výdaje, které vám vzniknou při cestování po Itálii.

Destinace dopravce Snav

Chcete jet s dopravcem Snav, ale nevíte kam? Prohlédněte si oblíbené destinace dopravce Snav, přečtěte si informace o cestě a podívejte se, jaké atrakce jsou poblíž:

DomůTrajektyTrajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti Snav

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk