Trajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti NLG

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí
Oblíbené trasy

Jízdenky dopravce NLG na trajekt

Vyberte místa odjezdu a příjezdu

Zobrazují se nejrychlejší a nejlevnější spoje pro den 24. 6.

NLG
10:400h50
Neapol
11:30Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
09:300h50
Neapol
10:20Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
11:550h45
Neapol
12:40Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
11:350h50
Neapol
12:25Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
08:251h00
Neapol
09:25Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
12:400h50
Neapol
13:30Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
14:400h50
Neapol
15:30Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
15:350h50
Neapol
16:25Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
16:300h50
Neapol
17:20Capri
783 1Jednosměrná
0 přestupů
NLG
07:501h00
Neapol
08:50Capri
730 1Jednosměrná
0 přestupů
Kam jezdí trajekty NLG
Odjezdy trajektů NLG
Služby na palubě
Časté dotazy

Rezervace jízdenek na trajekty NLG na Omio

Omio představuje jednoduchý a rychlý způsob jako porovnat trajekty, ceny jízdenek a vyhledat jízdní řády a jízdenky na trajekty různých společností po celé Evropě. Jednoduchý způsob rezervace trajektů na Omio:

  • Jednoduché a rychlé srovnání cen jízdenek na trajekty
  • Srovnání trajektů s ostatními způsoby přepravy jako jsou lety, vlaky a autobusy
  • Kombinace několika různých tras a dopravců
  • Oficiální partnerství s největšími přepravními společnostmi

O společnosti NLG

NLG (Navigazione Libera del Golfo) je italský poskytovatel trajektových služeb, který provozuje trajekty na různých trasách v Neapolském zálivu, na Pontinských ostrovech, Tremitských ostrovech a na pobřeží Amalfi. Společnost NLG, která je na trhu již více než 80 let, je řízena populární námořnickou rodinou Apontes, která se v námořním průmyslu pohybuje již od 17. století. Flotilu NLG tvoří 12 moderních plavidel: 10 hydrojetů, 1 katamarán a 1 motorová loď.

Hlavní destinace trajektů NLG

Trajekty společnosti NLG spojují několik oblíbených destinací, včetně ostrova Capri, Sorrenta, Pontských ostrovů, Tremitských ostrovů, Sardinie a pobřeží Amalfi. Chystáte-li se na dovolenou u moře v Itálii a láká vás poznat pobřeží kolem Neapole nebo jeden z okolních ostrovů, trajety společnosti NLG jsou pro to ideální. Ostrov Capri je nejoblíbenější destinací v Neapolském zálivu s krásným pobřežím a nádhernými vilami. Nad Neapolským zálivem se rozkládá Sorrento, malé půvabné městečko na Sorrentském poloostrově, které je známé svými mořskými útesy, citrusovými plody a nejlepším výhledem na Vesuv. Pontinské ostrovy jsou ideálním místem pro ostrovní dobrodružství díky souostroví šesti ostrovů se skvělými mořskými plody, krásnými přírodními scenériemi, průzračnou vodou a útulnými plážovými bary. Můžete se vydat na Sardinii nebo Tremitské ostrovy a užívat si krásných pláží a tyrkysového moře s fascinujícími skalními útvary nebo na pobřeží Amalfi, kde najdete nádherné útesy, z nichž vám padne čelist, přímořská města a pláže.

Nejoblíbenější trasy trajekty NLG

Chystáte se na dovolenou u moře v Itálii a chcete poznat krásné pobřeží a ostrovy v okolí Neapole? Tak právě pro vás jsou tu trajekty společnosti NLG. Trajekty NLG přepravují cestující z pevninské Neapole do destinací jako je Capri, Sorrento, Sardinie, Tremiti, Pontine, Korsika a pobřeží Amalfi. Některé trasy jsou v provozu po celý rok, některé pouze v letní sezóně a jíné jsou v hlavní sezóně posíleny několika extra spoji denně. V sezóńě letních dovolených od dubna do října je v provozu nejvíce spojů. Nejvytíženější je trasa Sorrento - Capri se 14 plavbami týdně, těsně následovaná trasou Terracine - Pontské ostrovy s 13 plavbami týdně.

Kam jezdí trajekty NLG

Většina spojů NLG přepravuje cestující z pevninské Neapole do míst, jako je Capri, Sorrento, Sardinie, Tremiti, Pontine, Korsika a pobřeží Amalfi a zpět. Některé linky jsou obsluhovány po celý rok a v hlavní sezóně bývá na mnoha linkách nabitý jízdní řád s několika spoji denně. Od dubna do října jsou jízdy častější. Nejvytíženější je trasa Sorrento - Capri se 14 plavbami týdně, těsně následovaná trasou Terracine - Pontské ostrovy s 13 plavbami týdně.

Trajekty NLG na ostrovy Tremiti

Tremiti je souostroví pěti malých ostrovů s nádhernými plážemi a tyrkysovým mořem. Tuto oblast obsluhuje především Tremiti Jjet. Mezi oblíbené spoje na této trase patří např:

Trajekty NLG na ostrov Capri

Ostrov Capri se nachází v jižní Itálii a je oblíbený pro své přírodní krásy, prvotřídní nákupy a vynikající kuchyni. Na ostrov létá především letadlo Capri společnosti NLG. Mezi oblíbené spoje na této trase patří např:

Trajekty NLG do Sorrenta

V tomto krásném městě na Sorrentském poloostrově si každý najde něco pro sebe, od nádherných výhledů až po vynikající jídlo. Sorrento je obsluhováno především letadlem Sorrento Jet. Mezi oblíbené spoje na této trase patří např:

Trajekty NLG na pobřeží Amalfi

Amalfské pobřeží je dlouhé pobřeží v italském regionu Kampánie, které je známé svými nádhernými plážemi, přírodními krásami a vynikající kuchyní. Oblast je obsluhována několika trajekty, včetně Amalfi Jet. Mezi oblíbené spoje do Amalfi patří:

Trajekty NLG na ostrov Sardinie

Tento italský ostrov v srdci Středozemního moře, známý také jako Sardegna, je známý svým průzračným mořem, nádhernými plážemi, vynikajícím jídlem a ostrovními stezkami. Na ostrov jezdí několik hydroplánů a mezi oblíbené spoje patří např:

Trajekty NLG na Pontinské ostrovy

Pontinské ostrovy tvoří souostroví šesti ostrovů s nedotčenými plážemi, příjemnými plážovými bary a vynikajícími pokrmy. Na ostrov jezdí především katamarán Ponza Jjet. Mezi oblíbené spoje na ostrovy patří např:

Jízdenky na trajekty NLG - jaký typ jízdenek vybrat

NLG nabízí jednosměrné a zpáteční jízdenky pro dospělé a děti od 2 do 12 let. Za každého domácího mazlíčka nebo zavazadlo je nutné zaplatit příplatek. Děti do 2 let mají volný průjezd bez přidělení sedadla. Autorizovaní průvodci mohou nastupovat zdarma a na každých 20 platících hostů připadá jedna jízdenka zdarma. Ceny jízdenek pro vozidla a cestující zahrnují DPH a nezahrnují další přístavní poplatky a daně, pokud jsou splatné. Rychlé hydroplány jsou ve srovnání s pomalejšími poměrně drahé. Pokud chcete ušetřit, ověřte si, zda na vaší trase nejsou pomalejší varianty.

Služby na palubě trajektů NLG

NLG nabízí mnoho služeb, které vám poskytnou ten nejlepší zážitek během plavby. Všechny hydroplány NLG jsou vybaveny barem s občerstvením a klimatizovaným relaxačním prostorem pro příjemnou plavbu. Na palubě trajektů NLG si můžete zakoupit drobné občerstvení a nápoje. K dispozici neni wi-fi.

Typy ubytování na trajektech NLG

Vodní křídla NLG mají soukromé oddíly a standardní kabiny. Během plavby si můžete snadno zvolit úroveň pohodlí, kterou upřednostňujete. Pokud se chcete pokochat nejlepším výhledem nebo si vydechnout, můžete se usadit na horní otevřené palubě. Vždy si zkontrolujte podmínky své jízdenky, abyste si plavbu užili co nejlépe.

Přeprava vozidel s trajektem NLG

NLG přepravuje všechny typy osobních vozidel, včetně obytných vozů, automobilů, motocyklů a karavanů. Ceny se liší v závislosti na délce vozidla, proto se ujistěte, že jste zvolili správnou velikost vozidla (včetně střešních nosičů, držáků na kola atd.). Tarifní skupiny zahrnují skupinu 1 pro vozidla do délky 4 metrů a skupinu 2 pro vozidla nad 4 metry.

Při nákupu jízdenky musíte nahlásit přepravu vozidel poháněných LPG (zkapalněným plynem) nebo metanem. Pokud tak neučiníte, ztratíte právo na nástup. Po nástupu na trajekt musíte s vozidlem zaparkovat s vypnutým motorem a světly, odemčenými dveřmi, zavřenými okny, zařazeným prvním rychlostním stupněm, zataženými ručními brzdami, uzamčenými botami a zasunutými klíčky od vozidla.

Sorrento Sunset

Západ slunce z přístavu v Sorrentu. Zdroj: Unsplash

Nejčastější dotazy o cestování trajekty NLG

Jaké doklady jsou vyžadovány pro cestování s NLG? (rozdíl mezi tuzemskými a zahraničními destinacemi)

Při cestování se společností NLG musíte předložit platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Občanský průkaz nebo cestovní pas je třeba předložit při odbavení.

Jak probíhá odbavení a nástup na trajekty NLG?

Cestující by měli nejprve zajít do přístavní pokladny a vyzvednout si palubní vstupenku, kterou předloží na místě odbavení. S elektronickou jízdenkou se nebudete moci odbavit. Cestující s vozidly by se měli u nástupního místa rovněž prokázat platnou jízdenkou. Všichni cestující musí na místě odbavení předložit doklady totožnosti.

Jak dlouho před nástupem do letadla se musím dostavit?

Musíte se dostavit 20 minut před plánovaným časem odjezdu a nejméně 30 minut předem, pokud přivážíte své vozidlo.

Mohu si s sebou na trajekty NLG vzít domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou na trajektech NLG povolena za poplatek. Nesmí však do salónků pro cestující, s výjimkou vodicích psů pro nevidomé.

Občerstvení na palubě trajektů a potravinové intolerance či personalizované menu?

Všechny hydroplány NLG mají bar, takže je možné si na palubě zakoupit nápoje a občerstvení. Na palubě nejsou nabízena žádná personalizovaná menu, která by splňovala vaše dietní potřeby, ale můžete si zakoupit nápoje a občerstvení, abyste se vyhnuli hl

Na jaké číslo se mám obrátit v případě změny trajektové jízdenky NLG (vrácení peněz, změna rezervace) nebo pro obecné informace?

V případě změny nebo zrušení rezervace jízdenky se můžete obrátit na oddělení péče o zákazníky společnosti NLG na čísle zákaznického servisu 081 552 0763, e-mailem nebo prostřednictvím sociálních sítí na jejich platformě.

Jakou pomoc poskytuje NLG cestujícím se sníženou pohyblivostí?

Některé trajekty NLG nabízejí speciální služby pro cestující se sníženou pohyblivostí, včetně přístupných toalet a vyhrazených míst. Doporučujeme vám, abyste se předem informovali u společnosti o dostupnosti, protože ne všechny lodě nabízejí speciální služby pro cestující s omezenou pohyblivostí.

Je možné cestovat trajekty NLG v těhotenství?

Ano. Na trajektech NLG lze bezpečně cestovat v těhotenství, protože mají pohodlná sedadla a různé třídy jízdenek. Doporučujeme vám, abyste se před cestou poradila se svým lékařem, abyste se ujistila, že je to bezpečné pro vás i nenarozené dítě.

Je na palubě trajektů NLG k dispozici lékařská služba?

Každý trajekt má kvalifikovaný a vyškolený personál v uniformě společnosti s označením "CREW", který je rozmístěn v různých částech plavidla a pomáhá cestujícím se sníženou pohyblivostí. Mohou nabídnout pomoc pouze v případě naléhavých zdravotních potíží.

Destinace dopravce NLG

Chcete jet s dopravcem NLG, ale nevíte kam? Prohlédněte si oblíbené destinace dopravce NLG, přečtěte si informace o cestě a podívejte se, jaké atrakce jsou poblíž:

DomůTrajektyTrajekty, přístavy, lodní lístky a nabídky společnosti NLG

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk