ČSA – České aerolinie: jízdní řády, jízdenky a linky dopravce

so 21. 9.
Jednoduše
Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 800 oficiálních partnerů
Vyber si způsob cestování
Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě
Kdykoli, kdekoli
Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí, a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

ČSA – České aerolinie

České aerolinky mají více než devadesátiletou tradici. ČSA, dříve nazývané Československé aerolinie, jsou státní podnik se sídlem na Letišti Václava Havla Praha v Praze-Ruzyni. Svou činnost aerolinky zahájily v říjnu 1923. Zajišťují spojení do důležitých destinací v Evropě a v Asii nejen z Prahy ale také z Brna. Díky svému členství v alianci Skyteam a díky spolupráci s dalšími leteckými společnostmi mohou ČSA nabídnout svým zákazníkům široký výběr destinací, frekvencí a návazných spojení do celého světa. Aerolinky disponují bohatou leteckou flotilou. Proletět se lze letadly jako je Airbus A330-300 či Airbus A319-100, které ČSA využívá převážne pro delší lety. Pro ty kratší má k dispozici letadla typu ATR72 a ATR42.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone

Používáme cookies, abychom vám zprostředkovali lepší servis, abychom mohli analyzovat uživatelské chování a cílit reklamu Omio na jiných webových stránkách. Pokračováním souhlasíte s používáním cookies v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.