Autobusy RegioJet: jízdní řády, jízdenky a autobusové spoje dopravce

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí
REGIOJET AUTOBUSY - JÍZDENKY
REGIOJET NOVÉ AUTOBUSY
REGIOJET AUTOBUSY JÍZDNÍ ŘÁDY
ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jízdenky na autobusy RegioJet pro všechny trasy v ČR i v zahraničí můžete koupit přímo na Omio

RegioJet   +   Omio
✓ Omio je oficiální partner společnosti RegioJet
✓ Stáhněte si zdarma aplikaci Omio
✓ Obraťte se na naše Zákaznické centrum, kdykoli to budete potřebovat


Omio je cestovní platforma a autorizovaný prodejce jízdenek od společnosti RegioJet. Na Omio naleznete veškeré typy jízdenek - od speciálních nabídek po běžné autobusové spoje v ČR i Evropě. Možnost třídit jízdenky podle ceny, rychlosti spojení či jejich kombinace vám umožní vybrat tu nejvhodnější.

Všechny jízdenky, které koupíte na Omio, se automaticky uloží v aplikaci Omio ve vašem mobilním telefonu a vy k nim máte přístup i když zrovna nemáte připojení k internetu.

Kam jezdí RegioJet autobusy - Oblíbené trasy

Autobusové spoje RegioJet jezdí do mnoha měst po celé České Republice. Žluté autobusy RegioJet vás dovezou do .Prahy, Brna, Českých Budějovic, Hradce Králové, Olomouce, Karlových Varů. Typicky žluté autobusy RegioJet, původně známé jako Student Agency, jezdí kromě celé ČR i na mnoha mezinárodních linkách. Momentálně jezdí do 14 evropských zemí, například do Německa, Rakouska, Chorvatska, Francie, Nizozemska, Švýcarska, Itálie, Polska, Maďarska nebo na Ukrajinu.

Okamžitě rozpoznatelné svou zářivě žlutou flotilou, autobusy RegioJet spojují cestující s některými z nejoblíbenějších destinací v Evropě, přičemž autobusové trasy obsluhují města Berlín, Bratislava, Amsterdam, Budapešť, Londýn, Vídeň a mnoho dalších. RegioJet je známý svými mnoha palubními službami, všechny autobusy RegioJet nabízejí zdarma WiFi a mnoho jejich autobusových tras nabízí bohaté standardní vybavení, jako jsou obrazovky ve volantu a zdarma teplé občerstvení. RegioJet je důkazem toho, že pohodlí může současně existovat s dostupností a pohodlností.

Oblíbené trasy

Jízdenky dopravce RegioJet na autobus

Vyberte místa odjezdu a příjezdu

Zobrazují se nejrychlejší a nejlevnější spoje pro den 20. 6.

STUDENT AGENCY k.s.
22:007h10
Praha
05:10Vídeň
796 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
22:154h35
Praha
02:50Vídeň
637 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
19:053h54
Praha
22:59Vídeň
398 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
22:254h25
Praha
02:50Vídeň
557 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
20:104h20
Praha
00:30Vídeň
477 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
18:504h09
Praha
22:59Vídeň
637 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
20:254h05
Praha
00:30Vídeň
398 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
22:5911h06
Praha
10:05Vídeň
2388 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
17:004h30
Praha
21:30Vídeň
395 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdenky RegioJet: Rezervujte pomocí Omio

Omio je online platforma, která vám pomáhá vybrat nejlepší cestovní řešení pro vás, ať už se jedná o vlak, autobus, letadlo nebo trajekt.

Omio je oficiálním partnerem společnosti RegioJet. Zakupte si své jízdenky RegioJet prostřednictvím našich webových stránek nebo pomocí Omio aplikace a objevte všechny výhody:

 • Bezpečné platby: Platbu můžete provést bezpečně pomocí kreditní nebo debetní karty, stejně jako s PayPal, Google Pay, Apple Pay a několika dalšími platebními možnostmi.
 • Aktualizace cestovních údajů v reálném čase: Po zakoupení jízdenky prostřednictvím aplikace obdržíte v reálném čase upozornění, pokud se něco změní nebo pokud bude váš autobus zpožděn.
 • Mobilní jízdenky: S mobilní jízdenkou v aplikaci Omio můžete přeskočit fronty a ušetřit si stres z tisku fyzické jízdenky.

S Omio budete mít své jízdenky RegioJet a všechno ostatní, co potřebujete, přímo v kapse. Jen se usaďte, relaxujte a užijte si cestu—o zbytek se postaráme my.

RegioJet autobusy - Jízdenky

Jízdenky RegioJet můžete zakoupit na stránkách nebo v aplikaci Omio. Všechny zakoupené jízdenky se automaticky uloží v aplikaci Omio ve vašem mobilním telefonu a přístup k nim máte i v režimu offline, pokud zrovna nemáte připojení k internetu. Na výběr máte z několika druhů RegioJet jízdenek.RegioJet jízdenky je možné zrušit nejpozději 6 hodin před odjezdem autobusu. Účtován bude poplatek ve výši 10% z ceny jízdenky.

RegioJet jízdenky Flexi jsou základním jízdným pro všechny mezinárodní autobusové linky. Jízdenka Flexi je zpravidla vystavena na jméno cestujícího. Změna jména či data odjezdu je možná jen stornování RegioJet jízdenky a zakoupením nové. Na RegioJet jízdenky Flexi můžete uplatnit slevu, pokud jste student do 25 let včetně. Dále mají na slevu nárok děti do 14 let včetně, senioři nad 65 let a více, a držitelé karet ISIC, ALIVE a EYCA.

Autobusy RegioJet třídy Fun & Relax nabízejí:

 • ZDARMA RegioJet občerstvení - teplé nápoje (káva, cappuccino, čokoláda v rámci samoobslužného servisu)
 • ZDARMA Wi-Fi na nejmodernější 4G LTE síťi na palubě po celou dobu cesty
 • ZDARMA denní tisk a časopisy
 • velkoprostorové klimatizované vozy a interiér v příjemném moderním designu
 • polohovatelné sedačky se zabudovanými LCD obrazovkami
 • samozřejmostí jsou zásuvky a USB konektory, velké stolečky pro práci i zábavu, toalety a sluchátka k zakoupení za 10 Kč

Autobusy RegioJet třídy Relax nabízejí:

 • ZDARMA káva
 • ZDARMA Wi-Fi na nejmodernější 4G LTE síťi na palubě po celou dobu cesty
 • ZDARMA denní tisk a časopisy
 • klimatizovaný interiér a příjemný moderní design
 • polohovatelné sedačky se zabudovanými stolečky
 • samozřejmostí jsou zásuvky a u vybraných vozů USB konektory
 • toalety

Autobusy RegioJet třídy Eko Standard nabízejí:

 • klimatizovaný vůz s pohodlnými sedadly s bezpečnostními pásy
 • toalety

RegioJet autobusy a trasy - Evropa

RegioJet provozuje mnoho autobusových linek po celé Evropě, které spojují nejen Prahu, ale i další hlavní města jako Vídeň, Budapešť, Berlín, Amsterdam, Bratislava, Londýn a Brno s efektivními a pohodlnými autobusovými službami. Mnoho tras jezdí několikrát denně, což vám poskytuje maximální flexibilitu. Podívejte se na jízdní řády níže pro bližší informace o nejoblíbenějších trasách společnosti RegioJet.

RegioJet trasy Délka cesty Cena od
RegioJet Praha – Vídeň 4:40 od 450 Kč
RegioJet Vídeň – Praha 4:45 od 450 Kč
RegioJet Budapešť – Vídeň 2:40 od 400 Kč
RegioJet Berlín – Praha 4:40 od 350 Kč
RegioJet Amsterdam – Prague 14:48 od 1200 Kč
RegioJet Vienna – Bratislava 1:20 od 125 Kč
RegioJet London – Prague 18:25 od 2000 Kč
RegioJet Prague – London 18:30 od 2000 Kč
RegioJet Prague – Budapest 6:45 od 680 Kč
RegioJet Vienna – Budapest 2:45 od 225 Kč
RegioJet Brno – Prague 2:55 od 280 Kč
RegioJet Brno – Vienna 2:10 od 200 Kč
RegioJet Budapest – Brno 4:10 od 680 Kč
RegioJet Budapest – Prague 7:10 od 530 Kč
RegioJet Budapest – Bratislava 3:10 od 300 Kč

RegioJet - Nové autobusy

V červnu 2020 RegioJet přidal dalších 10 nových vozů Irizar i8 do své žluté flotily. Tyto autobusy nabízejí 61 pohodlných sedadel s celokoženým potahem a vysokým rozlišením obrazovky SDHD. Každé sedadlo má vlastní zásuvku pro pohodlné nabíjení zařízení. Moderní špičkové bezpečnostní prvky zajišťují maximální ochranu.

Nové autobusy RegioJet zvyšují počet autobusů Irizar i8 na 55. Nabízejí luxusní a moderní design s výraznými liniemi. Interiér zaručuje nadstandardní pohodlí s plně nastavitelnými sedadly a multimediálním zábavním systémem v každém sedadle. Cestující si mohou užít filmy, seriály a online hry při bezplatném připojení k internetu. K dispozici je také výkonný klimatizační systém, LED osvětlení a toaleta.

Oblíbené autobusové spoje RegioJet


Chorvatsko autobusem v létě 2024

Autobusy společnosti RegioJet vás přivážejí do 52 destinací po celé Chorvatsku přímými spoji nebo s jedním přestupem. Jízdenky na autobusy RegioJet do Chorvatska začínají již na 590 Kč. Cestování autobusem do Chorvatska je velmi pohodlné, například pokud si rezervujete celé kupé pro sebe, nebo pokud využijete tiché kupé. Nabízíme přímé spoje z Prahy a Brna do Splitu, stejně jako autobusy směřující do Zadaru, Šibeniku, Biogradu na Moru, městečka Pirovac a nově i do Slavonie. Rezervujte si jízdenky přes Omio a užijte si pohodlné a cenově výhodné cestování do Chorvatska autobusem ještě letos.

Jak dlouho trvá cesta autobusem do Chorvatska?

 • Cesta autobusem do Chorvatska trvá od 9 do 18 hodin, podle toho, do jaké části Chorvatska cestujete. Na sever Chorvatska, například na oblíbený ostrov Krk se dostanete již za 9 hodin.
 • Do střední části Chorvatska, například na Zadar dojedete autobusem za 14 až 17 hodin.
 • Do jižní části Chorvatska, například na Split autobusem pojedete kolem 18 hodin a více, v závislosti na dopravě.
 • Informace o všech trasách z Česka k chorvatskému moři najdete zde

 

RegioJet autobusy - Jízdní řád

Trasy RegioJet RegioJet jízdní řád Cena od
Praha – Brno od 5:45 do 01:30 276 Kč
Brno – Praha od 3:30 do 00:30 276 Kč
Praha – České Budějovice od 06:00 do 21:05 205 Kč
Brno – Olomouc od 02:00 do19:30 125 Kč
Brno – Zlín od 07:02 do 19:02 155 Kč
Praha – Karlovy Vary od 07:30 do 19:30 181 Kč

Nejoblíbenější trasy v České republice

První trasa na kterou žluté autobusy poprvé vyjely v lednu 2004 byla linka Praha–Brno. Tato linka stále patří mezi nejoblíbenější a nejvytíženější. Postupně následovaly další a další spoje autobusů RegioJet. Dnes autobusy spojují Prahu a Brno s třemi desítkami měst v Česku. Od roku 2011 se společnost neomezuje pouze na autobusovou dopravu ale provozuje také dopravu železniční. Výhodou je návaznost železničních spojů, které RegioJet provozuje, na spoje autobusové. Regiojet se však stále orientuje převážně na autobusovou dopravu. Mezi nejfrekventovanější linky patří Praha–Liberec, Praha – České Budějovice, Praha–Plzeň, Praha–Olomouc a další.

Oblíbené trasy dopravce RegioJet

autobus Krakov – Praha

z 396
Jsou dostupné přímé autobusy
6h55 průměrná doba cesty
7autobusů za den
Dopravce
 • Infobus
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Euroticket
 • Agat
 • Eurolines Madeltrans
 • Autolux
 • Ttbus
 • BlaBlaCar
 • DMD Group
 • Vilartrans
 • Musil Tour
 • RegioJet a.s.
 • Nikolo

autobus Praha – Krakov

z 496
Jsou dostupné přímé autobusy
6h16 průměrná doba cesty
1autobus za den
Dopravce
 • FlixBus
 • Infobus
 • Agat
 • Euroticket
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • BlaBlaCar
 • Eurolines Madeltrans
 • RegioJet a.s.
 • Eurolines Switzerland
 • Autolux

autobus Brno – Praha

z 208
Jsou dostupné přímé autobusy
2h10 průměrná doba cesty
16autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • A-Express
 • Infobus
 • Turancar
 • Regabus
 • Interbus
 • Musil Tour
 • Express Busline
 • RegioJet

autobus Vídeň – Praha

z 292
Jsou dostupné přímé autobusy
3h54 průměrná doba cesty
10autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Infobus
 • ArdaTur
 • Eurolines Germany
 • BlaBlaCar
 • Union Ivkoni International
 • Tourist Service
 • Arda Tur
 • TouristService
 • RegioJet a.s.

autobus Vídeň – Brno

z 183
Jsou dostupné přímé autobusy
1h40 průměrná doba cesty
12autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • BlaBlaCar
 • Arda Tur
 • Union Ivkoni International
 • Infobus
 • ArdaTur
 • Eurolines Germany
 • TouristService
 • RegioJet a.s.
 • Tourist Service

autobus Praha – Budapešť

z 608
Jsou dostupné přímé autobusy
5h55 průměrná doba cesty
10autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Express Busline
 • Infobus
 • RegioJet a.s.

autobus Budapešť – Praha

z 529
Jsou dostupné přímé autobusy
5h56 průměrná doba cesty
7autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Infobus
 • DMD Group
 • Express Busline
 • Korona Travel
 • RegioJet a.s.
 • Eurolines Germany

autobus Bratislava – Praha

z 311
Jsou dostupné přímé autobusy
3h59 průměrná doba cesty
10autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Infobus
 • DMD Group
 • Union Ivkoni International
 • Turancar
 • Express Busline
 • Korona Travel
 • A-Express
 • NIKOLO s.r.o.

autobus Praha – Vídeň

z 292
Jsou dostupné přímé autobusy
3h55 průměrná doba cesty
12autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Infobus
 • BlaBlaCar
 • ArdaTur
 • Tourist Service
 • RegioJet a.s.
 • Arda Tur
 • Eurolines Germany
 • TouristService
 • Eurolines Switzerland

autobus Praha – Bratislava

z 423
Jsou dostupné přímé autobusy
4h15 průměrná doba cesty
7autobusů za den
Dopravce
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • FlixBus
 • Turancar
 • Union Ivkoni International
 • A-Express
 • Express Busline
 • Infobus
 • RegioJet a.s.
 • RegioJet

Destinace dopravce RegioJet

Chcete jet s dopravcem RegioJet, ale nevíte kam? Prohlédněte si oblíbené destinace dopravce RegioJet, přečtěte si informace o cestě a podívejte se, jaké atrakce jsou poblíž:

Často kladené dotazy

Nákup jízdenek RegioJet

Nejjednodušší cestou jak zakoupit jízdenky RegioJet (dříve Student Agency), je samozřejmě nákup přes internet. Využít lze také chytrý mobilní telefon. Jízdenku na autobus RegioJet můžete rezervovat pomocí sms nebo jízdenky zakoupit na jednom z prodejních míst RegioJet či na prodejních místech provizních partnerů RegioJet. Platbu můžete provést pomocí platební karty, online platební metodou Pay-U nebo GoPay. Nakupovat a platit ještě rychleji a pohodlněji můžete po zakoupení tzv. Kreditové jízdenky. Po přihlášení není nutné vyplňovat znovu kontaktní údaje, systém Vám nabídne Vámi naposledy využité cesty a zaplatíte okamžitě po vytvoření rezervace, takže například neuhrazená rezervace nepropadne.

Přeprava zavazadel v autobusech RegioJet

Pokud cestujete na území České a Slovenské republiky, můžete zdarma přepravit dvě příruční zavazadla o velikosti maximálně 15×25×35 cm a dále dvě cestovní zavazadlo v zavazadlovém prostoru, nepřesahující rozměry 30×60×80 cm a váhu 30 kg. Poplatek za nadrozměrné zavazadlo, nadpočetné zavazadlo, přepravu kol, lyží a snowboardů činí 20 Kč (1 euro), ať už přímo při rezervaci, nebo až na místě těsně před odjezdem. Na území Německa je zdarma přeprava všech zavazadel, včetně nadrozměrných, nadpočetnýcho, jízdních kol, lyží a snowboardů.

Komfort při cestách autobusy RegioJet (Wifi, občerstvení, filmy...)

Nabízený komfort patří zcela jistě mezi charakteristické prvky cestování autobusy RegioJet. Společnost byla první na českém trhu nabízející nadstandart při cestování. Všichni cestující dostanou vybrané teplé nápoje (černá káva, káva s mlékem, cappuccino, čokoláda, čaj), a denní tisk zdarma, k dispozici mají také bezplatně Wi-Fi. Dále mohou využít zábavní portál a sledovat filmy ( 50 dlouhoformátových filmů a dalších 50 krátkých seriálů či spotů), seriály, číst e-knihy nebo poslouchat hudbu. V autobusech na vás čekají velmi pohodlné sedačky a samozřejmostí je klimatizace. Ve všech autobusech RegioJet (v autobusech původně známých jako Student Agency) vás obslouží stevardky a stevardi, dbající na vaše pohodlí při cestách žlutými autobusy RegioJet.

Přeprava zvířat v autobusech RegioJet

Ve vnitrostátních autobusech v Česku i na Slovensku je možné přepravovat drobná domácí a jiná malá zvířata zdarma. Zvířata musí být bezpečně umístěna v přepravních skříňkách, klecích či taškách s nepropustným dnem, které jsou k přepravě zvířat určeny. Po dobu celé jízdy musejí být přepravovaná zvířata umístěna na klíně či pod nohama majitele a musí zůstat během celé jízdy v přepravních skříňkách, klecích či taškách. Na mezinárodních autobusových linkách je přeprava zvířat zakázána.

Děti a cestování vnitrostátními autobusy RegioJet

RegioJet nabízí zlevněné jízdenky jak pro ty nejmenší, tak pro starší děti a studenty, kteří se mohou prokázat studentskou ISIS kartou a to platí jak pro autobusy vnitrostátní, tak pro autobusy mezinárodní.

Děti do 6 let: děti do 6 let mohou cestovat v autobusech RegioJet zdarma. Je však potřeba prokázat platý průkaz, například kartičku zdravotní pojišťovny.

Děti od 6 do 15 let: zvláštní jízdné s 50 % slevou z ceny obyčejné jízdenky je k dispozici pro všechny děti od 6 do 15 let. Všechny děti se však v autobusech musí prokázat jakýmkoli dokladem s fotografií a uvedeným rokem narození.

Žáci do 15 let: žáci do 15 let mohou získat slevu ve výši 62,5 %, musejí se však v autobuse prokázat žákovským průkazem. Platí pouze pro tarify Standard a Relax.

Studenti do 26 let: studenti do 26 let mohou získat slevu ve výši 25 – 45 %. Sleva 25 % pro studenty mladší 25 let je stanovena zákonem. Slevu ve výši 40 % lze získat na vybrané spoje. Platí pouze pro tarify Standard a Relax.

Držitelé průkazu ZTP: držitelé tohoto průkazu mohou uplatnit slevu ve výši 75 %. Je však nutné prokázat se platným průkazem. Platí pouze pro tarify Standard a Relax.

Průvodce držitele průkazu ZTP/P: osoby doprovázející držitele průkazu ZTP mohou cestovat zdarma. Je však nutné prokázat se platným průkazem. Platí pouze pro tarify Standard a Relax.

Přeprava jízdních kol v autobusech RegioJet

Přeprava jízdních kol v autobusech RegioJet je možná, je však důležité upozornit na plánovanou přepravu jízdního kola již při rezervaci, či před cestou zavolat na infolinku (+420 841 101 101). V každém autobuse RegioJet je možné přepravovat pouze dvě jízdní kola na jednou. Jízdní kolo musí být složené a zabalené v obalu s max. rozměry 140 cm na délku, s hloubkou 35 cm a 80 cm na výšku.

Stornování a výměny jízdenek

Každá jízdenka má specifické stornovací podmínky, které najdete přímo na jízdence, kterou jste zakoupili.

Garance včasného příjezdu

Nová služba, kterou cestujícím autobusových i vlakových linek RegioJet nabízí od 15. 9. 2017. Jízdné vám bude vráceno, nejen pokud je spoždění vašeho spoje zaviněné, ale i nezaviněné. Nezáleží na tom, z jakého důvodu ke zpoždění došlo – část, nebo celé jízdné vám bude vyplaceno zpět. Kompenzace vám bude automaticky zaslána na jízdenku a záleží pouze na vás, zda si částku vyberete v hotovosti nebo ji využijete pro nákup další jízdenky. Přesnou částku si můžete snadno vypočítát podle jednoduché tabulky kompenzací na stránkách RegioJetu.

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk