FlixBus autobusy | Jízdenky

ne 26. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí
Oblíbené trasy

Jízdenky dopravce FlixBus na autobus

Vyberte místa odjezdu a příjezdu

Zobrazují se nejrychlejší a nejlevnější spoje pro den 28. 5.

FlixBus
09:153h45
Bruxelles, Gare du Nord
13:00Amsterdam, Arena
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:402h45
Bruxelles, Gare du Nord
11:25Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
341 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
11:002h45
Bruxelles, Gare du Nord
13:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
11:452h45
Bruxelles, Gare du Nord
14:30Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:002h40
Bruxelles, Gare du Nord
10:40Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
341 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
13:002h45
Bruxelles, Gare du Nord
15:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
07:002h45
Bruxelles, Gare du Nord
09:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
14:002h45
Bruxelles, Gare du Nord
16:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
16:002h45
Bruxelles, Gare du Nord
18:45Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
16:302h45
Bruxelles, Gare du Nord
19:15Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)
262 1Jednosměrná
0 přestupů
Autobusy Flixbus
Jízdní řády
Informace o Flixbusu
Často kladené dotazy

Jízdenky pro všechny trasy autobusů Flixbus po ČR a celé Evropě můžete koupit na stránkách Omio

Flixbus + Omio


Omio je oficiální partner společnosti Flixbus a rezervace autobusů pro cestování po celé Evropě je díky tomu snadnější než kdykoli předtím
✓ Rezervuj si svou příští cestu autobusem Flixbus s Omio a získej elektronickou jízdenku jednoduše do mobilu. Jízdenky jsou v aplikaci Omio přístupné také v režimu offline.
✓ Flixbus nabízí cestování autobusy do mnoha destinací v Česku a v ostatních evropských zemích. Na Palubách zelených autobusů Flixbus jsou k dispozici pohodlná sedadla.


Omio je cestovní platforma a autorizovaný prodejce jízdenek. Na stránkách Omio můžete zakoupit všechny jízdenky od společnosti Flixbus, ať už se jedná o speciální cenovou nabídku, slevu nebo běžné jízdenky pro všechny trasy v ČR i v celé Evropě. Jízdenky si můžete seřadit podle nejnižší ceny, nejrychlejšího spojení, či nejchytřejší kombinace obojího, a vybrat si tak tu, která je pro vás nejlepší!

Autobusy společnosti Flixbus

Charakteristicky zelené autobusy společnosti Flixbus poznáte na dálku. Nenechte se však překvapit a zmást, někdy může být autobus Flixbus v jiné než zelené barvě, protože pro společnost kromě vlastních autobusů, jezdí také další, převážně menší, regionální dopravci. Zelené autobusy FlixBus mají vždy k dispozici bezplatnou síť Wi-Fi s rychlostí 4G, extra prostor pro nohy, občerstvení a nápoje za výhodné ceny a zásuvky pro nabíjení elektronických zařízení.

Typy jízdenek na autobusy Flixbus

Jízdenky od společnosti FlixBus jsou bezkonkurenčně nejlevnější. Nejlevnější jízdenky FlixBus pro dospělé jsou k dispozici již od 5 €. Kromě toho jsou k dispozici zlevněné jízdenky pro děti do 16 let. Osoby s omezenou pohyblivostí, které potřebují doprovod, si jej mohou vzít s sebou dokonce zdarma. Cestovní skupiny 10 a více osob získají u FlixBusu skupinovou slevu.

 • Levné jízdenky pro dospělé
 • Zlevněné jízdenky pro děti do 16 let
 • Bezplatné cestování pro osoby doprovázející osoby se sníženou pohyblivostí
 • Skupinová sleva pro 10 a více osob

 

Rezervace jízdenek na autobusy Flixbus

Jízdenky si s Omio můžete rezervovat jak pomoci aplikací rychle a přímo ve vašem mobilu, kdekoliv se zrovna nacházíte, třeba i pokud jste zrovna na cestách. Rezervaci lze samozřejmě provést také v prohlížeči z vašeho počítače. Všechny ceny zobrazujeme přehledně a vy si je tak můžete snadno porovnat. Platba může být provedena, kromě českých korun, také v několika dalších měnách.Pro jakékoli vaše otázky je vám k dispozici náš zákaznický servis. Veškeré informace o tom, jak jse možní se spojit s naším klientských centrem najdete zde. S Omio můžete kombinovat různé dopravce a různé způsoby přepravy a dostat se tak rychle a levně tam, kam právě potřebujete.

Trasy autobusů Flixbus

Kromě dálkových autobusů po téměř celé Evropě, vypravuje FlixBus své zelené autobusy také na mnoha oblíbených a frekventovaných trasách v České republice. S Flixbusem se dostanete z Prahy na několik míst na Moravě. Moravská města jsou také velmi dobře propojena. V roce 2016 Flixbus zdvojnásobil počet přepravených cestujících oproti předchozímu roku. Ze zahraničních destinací jsou mezi českými cestujícími oblíbená například hlavní města Německa, Nizozemska a Rakouska. V letní sezóně dochází k posilování linek do populárních chorvatských letovisek jako je Split, Zadar nebo Dubrovník. Autobusy Flixbus dnes najdete opravdu po celé Evropě. V Poslku společnost vytlačila a nahradila domácího dopravce Polskibus.

Autobusem do Itálie

Do Italského města módy, technologie a obchodu se dostanete přímým spojem během 13 hodin. Ideální je využít noční spoj, který z Prahy vyjíždí okolo 20:45 a druhý den se můžete vzbudit v Miláně, v čase ideálním na snídani, přibližně v 9:45. Z Milána se autobusy dostanete do mnoha dalších destinací v Itálii, například do Benátek, Říma nebo Rimini.

Autobusem do Chorvatska

Nejstarší soustavně obydlené město Chorvatska láká každoročně mnoho turistů nejen díky mnoha památkám, ale také díky své poloze u moře. Pokud vás láká spojit obojí, procházky historickým centrem a relax na pláži, do Zadaru se autobusy Flixbus dostanete buď přímo nebo s jedním přestupem v hlavním městě země, v Záhřebu.

FlixBus – oblíbený dopravce, který vás doveze nejen na dovolenou do Chorvatska

Spojení, která autobusy Flixbus z České republiky nabízejí, se mění nejen v závislosti na poptávce a vytíženosti ale také podle sezóny. V letních měsících mnoho lidí plánuje a vyráží na dovolenou do Chorvatska. A protože stále méně lidí je ochotno do Chorvatska řídit, například z důvodu zdražení dálničních poplatků, cesta do Chorvatska autobusem je dobrou variantou. Hojně využívané jsou například noční autobusové spoje. V letních měsících je Flixbus nabízí každý den. Pokud plánujete letošní dovolenou strávit na chorvatském Splitu, měli byste si jízdenky na bus rezervovat co nejdříve, bývají totiž často vyprodané. Mezi další frekventované trasy patří spoje do Itálie, třeba do Benátek. Mimo to se s Flixbusem můžete dostat do Polska. Kromě hlavního města Varšavy, jezdí zelené busy také do Katovic a Krakova. Destinací nabízí tento dopravce po Evropě mnoho, z dalších zemí, dostupných z České republiky přímo, jmenujme Německo, Švýcarsko a Rakousko.

FlixBus – informace o společnosti

Společnost FlixBus byla založena roku 2013 v německém Mnichově a v současné době působí v mnoha evropských zemích (například v Itálii, Rakousku, Nizozemsku nebo Polsku). V České republice se společnost začala výrazněji prosazovat v roce 2016. Zákazníkům nabízí komfortní jízdu a dobrou síť propojení na mnoha evropských trasách. Společnost je inovativní kombinací startupu, internetového podniku a klasického dopravce, díky čemuž buduje poměrně rychle širokou síť spojení svými charakteristicky zelenými autobusy. Autobusy uspokojují nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti a ekologie. Cestující mohou při jízdě využít bezplatné a rychlé připojení k Wi-Fi, nabít si telefon nebo laptop v jedné z elektrických zásuvek nebo využít možnost zakopení nápojů a malého občerstvení za výhodné ceny. Nabídka destinací, které svými busy společnost spojuje, se neustále rozrůstá.

Často kladené dotazy

Nákup jízdenek Flixbus

Nejjednodušší cestou jak zakoupit jízdenky Flixbus je samozřejmě nákup přes internet. Využít lze také mobilní telefon a aplikaci Omio. Platbu můžete provést pomocí platební karty, online platební metodou Pay-U nebo GoPay. Jízdenku budete mít po dokončení rezervace uloženou a kdyholi dosažitelnou v elektronické podobě a to i pokud budete v režimu offline. Dále je možné jízdenky zakoupit na jednom z prodejních míst nebo přímo u řidiče v autobuse nebo telefonicky na zákaznické lince +49 30 300 137 300.

Jak lze jízdenky zaplatit?

Online nákup: Příkazem k inkasu, platební kartou (Visa nebo MasterCard) či PayPalem.

U řidiče: Zatím pouze platbou v hotovosti, platba kartou zatím není možná.

Prodejní místa a cestovní kanceláře: způsob platby záleží na nabídce konkrétního prodejního partnera.

Telefonicky: Platební kartou (Mastercard nebo Visa).

Přeprava zavazadel v autobusech Flixbus

Kolik zavazadel si mohu vzít s sebou? Do autobusu je možné si vzít jedno příruční zavazadlo a dvě cestovní zavazadla.

Jaké jsou limity pro váhu a velikost zavazadel? Příruční zavazadlo nesmí překročit rozměry 42x30x18cm a maximální váhu 7kg. Rozměry každého cestovního zavazadla nesmí být větší než 67x50x27cm a maximální váha, kterou si jeden cestující může vzít s sebou na palubu je 30kg.

Další, nadpočetná zavazadla Za každé extra zavazadlo je účtován poplatek 125 Kč. Toto zavazadlo nesmí překročit rozměry cestovního zavazadla a váhu 15 kg. Nadpočetné zavazadlo je nutné registrovat alespoň 48 hodin před jízdou na servisní lince společnosti FlixBus +49 (0)30 300 137 300.

Přeprava zvířat v autobusech Flixbus

Z bezpečnostních důvodů není možné v autobusech FlixBus přepravovat vaše čtyřnohé miláčky. Vyjímkou jsou pouze asistenční psi. Při cestování s nimi je však nutné předložit příslušné certifikáty.

Přeprava jízdních kol v autobusech Flixbus

Můžu cestovat s jízdním kolem?

Ve většině autobusů FlixBus je možné cestovat s jízdním kolem standartních rozměrů a o váze nepřesahující 25 kg. Spolu s rezervací jízdenky je nutné před jízdou zaregistrovat také jízdní kolo. Jeden cestující může přepravovat pouze jedno jízdní kolo. Poplatek za přepravu jízdního kola v autobuse je 229 Kč za kus.

Stornování a výměny jízdenek

Lze jízdenku změnit, přerezervovat nebo stornovat?

Změny online: Nejpozději 15 minut před odjezdem, lze jízdenky vyměnit přes internet. Změna jména: Změnit jméno cestujícího před jízdou je možné. Pokud je však jízdenka v době změny dražší, než byla v momentu nákupu, bude vám účtován tento rozdíl v ceně. Zrušení jízdenky a rezervace nové: Nejprve je nutné si ověřit, zda je k dispozici nová, požadovaná jízdenka. Po té zrušte původní jízdenku. Vystaven vám bude poukaz, jehož kód vám bude zaslán e-mailem. Tento poukaz je možné použít pro nákup nové jízdenky. V případě zrušení je účtován storno poplatek ve výši 25 Kč na každého cestujícího a cestu.

Přeprava cestujících se zdravotním postižením a omezenou pohyblivostí

Cestující, kteří cestují na invalidním vozíku by měli kontaktovali oddělení podpory zákazníků společnosti FlixBus nejdříve 2 týdny a nejpozději 7 dnů před svojí cestou. Cestující se sníženou pohyblivostí, kteří si mohou přesednout na běžné sedadlo, by měli zákaznický servis společnosti FlixBus kontaktovat 36 hodin před plánovanáým odjezdem spoje.

Protože ne všechny autobusy a zastávky jsou bezbariérové, není v současné době možné, aby všichni cestující mohli být přepravováni kdykoliv a ve všech nabízených spojích. Je proto dobré si před cestou ověřit situaci konkrétního spoje.

Oblíbené trasy dopravce FlixBus

autobus Vídeň – Budapešť

z 259
Jsou dostupné přímé autobusy
2h50 průměrná doba cesty
Dopravce
 • FlixBus
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • RegioJet a. s. (RJ_SK)
 • BlaBlaCar
 • Arda Tur
 • Infobus
 • Eurolines Germany
 • BlaBlaCar Bus
 • Euroclub

autobus Budapešť – Vídeň

z 315
Jsou dostupné přímé autobusy
2h50 průměrná doba cesty
7autobusů za den
Dopravce
 • FlixBus
 • STUDENT AGENCY k.s.
 • RegioJet a. s. (RJ_SK)
 • BlaBlaCar
 • Infobus
 • Arda Tur
 • Eurolines Germany
 • BlaBlaCar Bus
 • Euroclub
 • RegioJet a.s.

autobus Brusel – Amsterdam

z 233
Jsou dostupné přímé autobusy
2h45 průměrná doba cesty
17autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • Union Ivkoni International
 • Lasta
 • Movelia

autobus Paříž – Brusel

z 367
Jsou dostupné přímé autobusy
3h40 průměrná doba cesty
25autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • BlaBlaCar
 • Alsa
 • Movelia
 • Eurolines Switzerland
 • Infobus
 • Eurolines Germany
 • Ovanesovi Group
 • Flibco International

autobus Bruggy – Paříž

z 341
Jsou dostupné přímé autobusy
4h15 průměrná doba cesty
3autobusy za den
Dopravce
 • FlixBus
 • BlaBlaCar
 • BlaBlaCar Bus

autobus Amsterdam – Brusel

z 236
Jsou dostupné přímé autobusy
2h45 průměrná doba cesty
24autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • Movelia
 • Union Ivkoni International

autobus Minsk – Vilnius

z 394
Jsou dostupné přímé autobusy
4h00 průměrná doba cesty
1autobus za den
Dopravce
 • TOKS
 • Ecolines
 • Biacomex S.A.
 • Infobus

autobus Paříž – Amsterdam

z 525
Jsou dostupné přímé autobusy
6h25 průměrná doba cesty
11autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • Movelia
 • Infobus

autobus Amsterdam – Paříž

z 525
Jsou dostupné přímé autobusy
6h20 průměrná doba cesty
25autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • Movelia

autobus Brusel – Paříž

z 367
Jsou dostupné přímé autobusy
3h40 průměrná doba cesty
16autobusů za den
Dopravce
 • BlaBlaCar Bus
 • FlixBus
 • BlaBlaCar
 • Alsa
 • Infobus
 • Movelia
 • Eurolines Germany
 • Eurolines Switzerland
 • Ovanesovi Group

Destinace dopravce FlixBus

Chcete jet s dopravcem FlixBus, ale nevíte kam? Prohlédněte si oblíbené destinace dopravce FlixBus, přečtěte si informace o cestě a podívejte se, jaké atrakce jsou poblíž:

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk