Jak se cestovat na trase Praha - Terezín

st 24. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace o cestování na trase Praha - Terezín

distanceVzdálenost50 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem
priceCeny jízdenek623 Kč - 623 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyVlak • 623 Kč • 1 hod 49 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyVlak • 623 Kč • 1 hod 49 min
carriersDopravciČeské dráhy

Pro překonání vzdálenosti 50 km Praha - Terezín můžete využít vlak. České dráhy je hlavním provozovatelem cestování na této trase. Cestující mohou na trase Praha - Terezín využít přímý vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Praha - Terezín

Cestujte cestovním prostředkem z města Praha do města Terezín se společností pomocí Omio. Porovnejte jízdní řád a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

České dráhy jsou hlavním provozovatelem železniční dopravy v České republice. Vlaky Českých drah mají nejhustější síť pokrytí v zemi a dovezou vás také do zahraničí, napříkad do Rakouska, Německa, Polska, na Slovensko, do Maďarska, Dánska, Belgie, Nizozemí a do slovinské Lublaně a Mariboru. Do flotily Českých drah patří tyto vlaky: osobní vlak (Os), spěšný vlak (Sp), rychlík (R) a několik typů expresních vlaků – expres (Ex), InterCity (IC), SuperCity (SC), EuroCity (EC) a EuroNight (EN). České dráhy nabízejí několik typů jízdenek: Flexi, Flexi zvýhodněná jízdenka a Vázaná jízdenka. Vybrat si můžete tu pravou podle toho, jak často cestujete a za jakým účelem. K dispozici je mnoho levných jízdenek na vlaky ČD a slevy pro studenty dojíždějící do školy, pro seniory a další. Dále můžete vybírat mezi první a druhou třídou, nejen pro vaši příští cestu cestovním prostředkem mezi městy Praha a Terezín.

  Tipy pro cestovatele: Cestování Praha – Terezín

  Tipy pro cestovatele: Do města Terezín můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Terezín mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
  FAQs

  Cestujte vlak mezi městy Praha a Terezín.

  Nejlevnější způsob dopravy z města Praha do města Terezín je vlakový s průměrnou cenou kolem 623 Kč.

  Pokud pro cestu z města Praha do města Terezín zvolíte železniční, vyberete tak nejrychlejší způsob, ja na této trase cestovat s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 49 min.

  Praha a Terezín jsou od sebe vzdálena 50 km.

  Průměrný počet spojů denně z města Praha do města Terezín je:

  • Kolem 8 vlaků denně.

  Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Praha - Terezín, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

  Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Praha - Terezín:

   Pokud plánujete cestu Praha - Terezín a hledáte výhodnou nabídku, na Omio vám pomůžeme vybrat provozovatelé dopravy, které nabízejí levné jízdenky.

   • České dráhy - cestujte vlakem s touto společností do města Terezín. Levné jízdenky na vlak, které nabízí železniční dopravci můžete pro cestování na trase Praha - Terezín najít a koupit na Omio, za cenu již od 623 Kč.

   Ano, na trase Praha - Terezín je možné cestovat bez přestupu:

   • Můžete rezervovat přímé se společností:

   Přímé spoje šetří čas a cesta do města Terezín bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

   Vaše cesta Praha - Terezín nemusí být konečná. V okolí města Terezín existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Dresden, Litoměřice, Slany nebo Bohušovice nad Ohří? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Dresden, Litoměřice, Slany nebo Bohušovice nad Ohří pro vás vyhledá Omio.

   Cestování na trase Praha – Terezín, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

   Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

   DomůCestováníJak se cestovat na trase Praha - Terezín

   S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

   Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

   ios-badge
   android-badge
   Hand With Phone
   Měna
   Jazyk