Jak se cestovat na trase Praha - Spišská Nová Ves

so 13. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace o cestování na trase Praha - Spišská Nová Ves

distanceVzdálenost461 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem, autobusem nebo letecky
priceCeny jízdenek346 Kč - 845 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyVlak • 346 Kč • 7 hod 1 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 774 Kč • 2 hod 45 min
carriersDopravciA-Express, LOT Polish Airlines nebo RegioJet a. S.

Cestovat 461 km Praha - Spišská Nová Ves je možné vlak, autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou A-Express, LOT Polish Airlines nebo RegioJet a. S. Cestující mohou na trase Praha - Spišská Nová Ves využít přímý autobus, trajekt, let nebo vlak.

Možnosti cestování
z místa Praha do místa Spišská Nová Ves

Na trase Praha – Spišská Nová Ves můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Praha a Spišská Nová Ves, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

A-Express
18:157h55
Praha
02:10Spišská Nová Ves
864 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
A-Express
18:157h55
Praha
02:10Spišská Nová Ves
864 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
A-Express
18:157h55
Praha
02:10Spišská Nová Ves
864 1Jednosměrná
0 přestupů

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Cesta Praha - Spišská Nová Ves

Na trase mezi městy Praha a Spišská Nová Ves můžete cestovat cestovním prostředkem se společnosti. Na Omio jednoduše vyhledáte jízdní řád a pro vaši trasu a my vám vybereme ty nejvýhodnější nabídky cestování.

Leo Express je česká železniční a autobusová společnost. Pro vaši cestu cestovním prostředkem z města Praha do města Spišská Nová Ves Leo Express nabízí následující typy jízdenek: běžnou třídu Economy, Economy Plus, nadstandardní třídu Business a ve třídě Premium můžete využít polohovatelná křesla, tichý oddíl a prémiové občerstvené zdarma. Pohodlné a moderní autobusy a vlaky Leo Express nabízejí spojení do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

  Tipy pro cestovatele: Cestování Praha – Spišská Nová Ves

  Tipy pro cestovatele: Do města Spišská Nová Ves můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Spišská Nová Ves mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
  FAQs

  Pro tuto trasu Praha - Spišská Nová Ves je možné zvolit tyto způsoby dopravy: vlak, autobus nebo let.

  S nízkými cenami již od 346 Kč je železniční nejlevnější formou dopravy do města Spišská Nová Ves z města Praha.

  Toto je srovnání s ostatními formami dopravy do města Spišská Nová Ves:

  Pokud jako dopravní prostředek zvolíte železniční, vyjde o 499 Kč levněji než autobus. Na trase z města Praha do města Spišská Nová Ves se ceny autobusových jízdenek pohybují kolem 845 Kč.

  Pokud jako dopravní prostředek zvolíte vlakový, vyjde o levněji než trajekt. Na trase z města Praha do města Spišská Nová Ves se ceny jízdenek na trajekt pohybují kolem.

  Pokud jako dopravní prostředek zvolíte železniční, vyjde o 2 427 Kč levněji než let. Na trase z města Praha do města Spišská Nová Ves se ceny letenek pohybují kolem 2 774 Kč.

  Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Praha do města Spišská Nová Ves je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 2 hod 45 min.

  Existují alternativy cestování na této trase do destinace Spišská Nová Ves, ale cesta vám zabere více času:

  Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 7 hod 55 min.

  Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 7 hod 1 min.

  Město Praha je od města Spišská Nová Ves 461 km daleko.

  Průměrný počet spojů denně z města Praha do města Spišská Nová Ves je:

  • Kolem 4 vlaků denně.

  Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Praha - Spišská Nová Ves, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

  Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Praha - Spišská Nová Ves:

  • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou autobusovou jízdenku na trase Praha - Spišská Nová Ves jejich autobus odjíždí z místa Prague Tupolevova a odjíždí na Spisska Nova Ves, Železničná Stanica.
  • Většina cestujících zahajuje cestu Vlakem v tomto místě: Praha hlavní nádraží a končí ji v místě: Spisska Nova Ves.

  Pokud je pro vaši cestu Praha - Spišská Nová Ves nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální provozovatelé dopravy.

  • Cestujte autobusem s A-Express do města Spišská Nová Ves. Pokud hledáte levné autobusové jízdenky, zvolte A-Express z města Praha do města Spišská Nová Ves a rezervujte je na Omio jen za 845 Kč.
  • LOT Polish Airlines - cestujte letecky s touto společností do města Spišská Nová Ves. Levné letenky, které nabízí letecké společnosti můžete pro cestování na trase Praha - Spišská Nová Ves najít a koupit na Omio, za cenu již od 2 774 Kč.
  • RegioJet a. S. Leo Express, České dráhy nebo Student Agency vás dopraví vlakem do města Spišská Nová Ves. Nízké ceny jízdenek na vlak pro cestování s RegioJet a. S. Z města Praha do města Spišská Nová Ves za 346 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.

  Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Praha do města Spišská Nová Ves s těmito společnostmi:

  • Denně jezdí kolem 4 přímých vlaků a dopravu bez přestupu poskytuje dopravce: RegioJet a. S. Leo Express, České dráhy nebo Student Agency.

  Přímé spoje šetří čas a cesta do města Spišská Nová Ves bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

  Vaše cesta Praha - Spišská Nová Ves nemusí být konečná. V okolí města Spišská Nová Ves existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Bratislava, Košice, Vienna nebo Poprad? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Bratislava, Košice, Vienna nebo Poprad pro vás vyhledá Omio.

  Cestování na trase Praha – Spišská Nová Ves, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

  Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

  DomůCestováníCestuj do: SlovenskoJak se cestovat na trase Praha - Spišská Nová Ves

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk