Z Praha do Poprad

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
28. 11.
út
29. 11.
st
30. 11.
čt
01. 12.

02. 12.
so
03. 12.
ne
04. 12.

Jak cestovat na trase Praha – Poprad

Poprad je hlavním městem slovenských Tater, a oblíbeným střediskem horských sportů – především lyžování. Prahu a Poprad dělí vzdálenost 550 kilometrů. Tu lze překonat leteckým spojením přes Košice během přibližně sedmi hodin, přímou autobusovou linkou za sedm a půl hodiny, a vlakem za šest a půl hodiny.

Vlaky

Cestování Praha – Poprad vlakem je nejrychlejší variantou – s jízdenkou od Českých drah trvá cesta šest hodin a 11 minut. Dále na této trase operuje například dopravce RegioJet a Leo Express. Vlaky odjíždí v průměru devětkrát denně buď z pražského hlavního nádraží, přímo na stanici metra C, nebo z nádraží v Libni, kam jezdí například autobusy číslo 136 a 183. Hlavní nádraží v Popradu je přímo v centru města.

Autobusy

Denně z Prahy vyjíždí v průměru 13 spojů, tedy téměř stovka spojů týdně. Cestování Praha – Poprad začíná na Autobusovém nádraží Florenc na stanici metra linky B a C. Na této trase jezdí dopravní společnosti Eurolines France, Regabus, Infobus, Flixbus a další. Autobusy v Popradu zastavují na autobusovém nádraží, které s centrem spojují autobusové linky 1, 2, 3 a 16.

Lety

Nejrychleji lze z Prahy do Popradu letecky cestovat s dopravci ČSA a Smart Wings, kteří nabízejí spojení do Košic. Odtud je dále možné pokračovat lokální dopravou. K dispozici je přibližně 40 letů denně, tedy téměř 300 leteckých spojení týdně. Z Košic do Popradu se pak lze přesunout během hodiny autobusem společnosti RegioJet nebo Leo Express, které vyrážejí pětkrát denně.

Cestování na trase Praha – Poprad, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk