Z Praha do Enschede

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Informace o cestování na trase Praha - Enschede

distanceVzdálenost575 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, letecky nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 895 Kč • 12 hod 55 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 986 Kč • 1 hod 20 min
carriersDopravciFlixbus, Eurowings nebo Deutsche Bahn

Cestovat 575 km Praha - Enschede je možné autobus, let nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je letecký, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 1 hod 20 min. Nejlevnějším spojem je autobusový. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 895 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Flixbus, Eurowings nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Praha - Enschede využít přímý.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Praha – Enschede

Tipy pro cestovatele: Do města Enschede můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Enschede mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Na trase Praha - Enschede můžete cestovat autobus, let nebo vlak.

S nízkými cenami již od 895 Kč je autobusový nejlevnější formou dopravy do města Enschede z města Praha.

Toto je srovnání s ostatními formami dopravy do města Enschede:

Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 2 091 Kč nižšími než let na stejně trase. Pokud budete cestovat letecky, zaplatíte okolo 2 986 Kč za cestu z města Praha do města Enschede.

Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 272 Kč levněji než vlak. Na trase z města Praha do města Enschede se ceny jízdenek na vlak pohybují kolem 1 167 Kč.

Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Praha a Enschede je letecký, který v průměru zabere 1 hod 20 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

Pokud pro cestu zvolíte autobus, bude vám tato cesta trvat kolem 12 hod 55 min  

Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 13 hod 3 min  

Praha a Enschede jsou od sebe vzdálena 575 km.

Průměrný počet spojů denně z města Praha do města Enschede je:

  • 1 autobus denně.
  • Kolem 2 vlaků denně.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Praha a Enschede, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Toto jsou nejpopulárnější nádraží při cestování z města Praha do města Enschede:

  • Autobusy nejčastěji odjíždějí z města Praha, konkrétně z Praha, Hlavní Nádraží a přijíždějí na Enschede, Centraal Station ve městě Enschede.
  • Vlaky většinou odjíždějí z místa Prague a přijíždějí do místa Enschede.

Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Praha do Enschede:

  • Cestování Enschede - Praha cestovním prostředkem se společností Flixbus. Najít levné jízdenky můžete na Omio za ceny pohybujícíse v průměru kolem 895 Kč. Nejlevnější nabídky obvykle na Omio rezervujte s dopravcem Flixbus.
  • Letecky je možné cestovat Praha - Enschede se společností Eurowings. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Praha - Enschede za 2 986 Kč se společností Eurowings.
  • Pro trasu Enschede - Praha můžete zvolit spoje společnosti Deutsche Bahn a zarezervovat levné jízdenky na Omio. Nejlevnější cestování Praha - Enschede obyčejně nabízí Deutsche Bahn.
Mnoho cestujících, kteří se s Omio vydají na cestu Praha - Enschede, si svou cestu prodlouží do zajímavých destinací kolem města Enschede, jako napřiklad: Amsterdam, Münster nebo Berlín. Pokud také plánujete přidat další zastávku na vaší cestě Praha - Enschede, Omio je ideálním nástrojem na výhledání nejlepších spojů z města Enschede do všech okolních top destinací.

Pokud plánujete cestu mezi městy Praha a Enschede, je užitečné sledovat v jakých cenových relacích se pohybují ceny jízdenek v následujících 7 dnech:

  • Jednosměrné jízdenky stojí v průměru 895 Kč.
  • Jednosměrné jízdenky koupíte v průměru za 2 986 Kč.
  • Za jízdenky zaplatíte kolem 1 167 Kč.

Pokud chcete ušetřit a koupit online jízdenky z města Praha do města Enschede levně, kupte je s předstihem.

Cestování na trase Praha – Enschede, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk