Z Praha do Cáchy

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Informace o cestování na trase Praha - Cáchy

distanceVzdálenost595 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, letecky nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 25 Kč • 11 hod 25 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 372 Kč • 1 hod 25 min
carriersDopravciryanair sun nebo Deutsche Bahn

Cestovat 595 km Praha - Cáchy je možné autobus, let nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je letecký, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 1 hod 25 min. Nejlevnějším spojem je autobusový. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 25 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou ryanair sun nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Praha - Cáchy využít přímý.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Praha – Cáchy

Tipy pro cestovatele: Do města Cáchy můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Cáchy mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Vyberte si, zda mezi městy Praha a Cáchy využijete k cestování spoje autobus, let nebo vlak.

Nejlevnější dopravní prostředek na trase Praha - Cáchy je autobusový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 25 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Cáchy:

Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 2 347 Kč nižšími než let na stejně trase. Pokud budete cestovat letecky, zaplatíte okolo 2 372 Kč za cestu z města Praha do města Cáchy.

Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 1 931 Kč nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo 1 956 Kč za cestu z města Praha do města Cáchy.

Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Praha a Cáchy je letecký, který v průměru zabere 1 hod 25 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

Pokud pro cestu zvolíte autobus, bude vám tato cesta trvat kolem 11 hod 25 min  

Pro porovnání, vlak zabere v průměru 12 hod 47 min.

Praha a Cáchy jsou od sebe vzdálena 595 km.

Průměrný počet spojů denně z města Praha do města Cáchy je:

  • 1 autobus za den.
  • 1 vlak denně.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Praha a Cáchy, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Praha - Cáchy:

  • Praha, Hlavní Nádraží je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Aachen, Wilmersdorferstrasse je místem, ve kterém cesta Autobusem na této trase nejčastěji končí.
  • Prague je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Aachen Hbf je místem, ve kterém cesta Vlakem na této trase nejčastěji končí.

Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Praha do Cáchy:

  • Cestování Cáchy - Praha cestovním prostředkem se společností ryanair sun. Najít levné jízdenky můžete na Omio za ceny pohybujícíse v průměru kolem 2 372 Kč. Nejlevnější nabídky obvykle na Omio rezervujte s dopravcem ryanair sun.
  • Vlakem je možné cestovat Praha - Cáchy se společností Deutsche Bahn. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Praha - Cáchy za 1 956 Kč se společností Deutsche Bahn.
Zákazníci Omio, kteří cestují na trase Praha - Cáchy, si často prodlouží cestu do této destinace: Brusel, Berlín nebo Kolín nad Rýnem. Omio Vám může pomoci naplánovat vaše cestování a usnadní Vám hledání ideálních spojů mezi těmito oblíbenými destinacemi za výhodné ceny.

Pokud plánujete cestu mezi městy Praha a Cáchy, je užitečné sledovat v jakých cenových relacích se pohybují ceny jízdenek v následujících 7 dnech:

  • Za jízdenky zaplatíte kolem 25 Kč.
  • Pro tuto cestu stojí jízdenky v průměru kolem 2 372 Kč.
  • Za jízdenky zaplatíte kolem 1 956 Kč.

Pokud chcete ušetřit a koupit online jízdenky z města Praha do města Cáchy levně, kupte je s předstihem.

Cestování na trase Praha – Cáchy, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk