Z Praha do Bayreuth

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.

Informace o cestování na trase Praha - Bayreuth

distanceVzdálenost203 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 373 Kč • 4 hod
fastestNejrychlejší způsob dopravyAutobus • 373 Kč • 3 hod 45 min
carriersDopravciDeutsche Bahn with connection

Pro překonání vzdálenosti 203 km Praha - Bayreuth můžete využít autobus nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je autobusový, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 3 hod 45 min. Nejlevnějším spojem je autobusový. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 373 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Deutsche Bahn with connection. Cestující mohou na trase Praha - Bayreuth využít přímý.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Praha – Bayreuth

Tipy pro cestovatele: Do města Bayreuth můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Praha – Bayreuth mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Vyberte si, zda mezi městy Praha a Bayreuth využijete k cestování spoje autobus nebo vlak.

Nejlevnější způsob dopravy Praha - Bayreuth je autobusový. Ceny se v průměru pohybují kolem 373 Kč.

Toto je srovnání s ostatními způsoby dopravy do města Bayreuth:

Zvolíte-li autobusový, bude stát o 1 128 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 1 501 Kč.

Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Praha a Bayreuth je autobusový, který v průměru zabere 3 hod 45 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

Pro porovnání, pokud si vyberete vlak, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 5 hod 47 min  

Vzdálenost Praha - Bayreuth je přibližně 203 km.

Průměrný počet spojů denně z města Praha do města Bayreuth je:

  • 1 autobus denně.
  • 14 vlaků denně.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Praha - Bayreuth, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Praha - Bayreuth:

  • Praha, Hlavní Nádraží je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Bayreuth, Hbf je místem, ve kterém cesta Autobusem na této trase nejčastěji končí.
  • Většina cestujících zahajuje cestu Vlakem v tomto místě: Prague a končí ji v místě: Bayreuth Hbf.

Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Praha do Bayreuth:

  • Cestování Bayreuth - Praha cestovním prostředkem se společností Deutsche Bahn with connection. Najít levné jízdenky můžete na Omio za ceny pohybujícíse v průměru kolem 1 501 Kč. Nejlevnější nabídky obvykle na Omio rezervujte s dopravcem Deutsche Bahn with connection.
Chcete si prodloužit cestu po tom, co z města Praha dorazíte do města Bayreuth? Mnoho cestovatelů, kteří se s Omio vydají na tuto trasu, prodlouží svojí dovolenou a navštíví tato zajímavá místa v okolí města Bayreuth: Berlín, Norimberk nebo Mnichov. Pokud máte chuť poznat jedno z těchto míst: Berlín, Norimberk nebo Mnichov, Omio vám vyhledá nejlepší a nejlevnější spoje.

Pokud plánujete cestu mezi městy Praha a Bayreuth, je užitečné sledovat v jakých cenových relacích se pohybují ceny jízdenek v následujících 7 dnech:

  • Jednosměrné jízdenky stojí v průměru 373 Kč.
  • Pro tuto cestu stojí jízdenky v průměru kolem 1 501 Kč.

Pokud chcete ušetřit a koupit online jízdenky z města Praha do města Bayreuth levně, kupte je s předstihem.

Cestování na trase Praha – Bayreuth, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk