Jak se cestovat na trase Paříž - Řím

st 17. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Paříž do místa Řím

Na trase Paříž – Řím můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Paříž a Řím, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

BlaBlaCar Bus
23:5519h35
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
19:30Roma, Autostazione Tiburtina
2149 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
23:5519h35
Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
19:30Roma, Autostazione Tiburtina
2149 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Transavia France
21:152h00
Letiště Paříž-Orly (ORY)
23:15Letiště Řím-Fiumicino (FCO)
5132 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Air Mercury
08:305h10
Letiště Charlese de Gaulla (CDG)
13:40Letiště Řím-Fiumicino (FCO)
4030 1Jednosměrná
1 přestup
GetJet Airlines
10:3010h25
Letiště Charlese de Gaulla (CDG)
20:55Letiště Řím-Fiumicino (FCO)
4122 1Jednosměrná
1 přestup
Vueling
09:5011h05
Letiště Charlese de Gaulla (CDG)
20:55Letiště Řím-Fiumicino (FCO)
4122 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Informace o cestování na trase Paříž - Řím

distanceVzdálenost1105 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem, autobusem nebo letecky
priceCeny jízdenek1 992 Kč - 8 642 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 1 992 Kč • 19 hod 55 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 342 Kč • 1 hod 55 min
carriersDopravciFlixBus, Vueling Airlines nebo Trenitalia

Pro překonání vzdálenosti 1105 km Paříž - Řím můžete využít vlak, autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou FlixBus, Vueling Airlines nebo Trenitalia. Cestující mohou na trase Paříž - Řím využít přímý autobus, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Provozovatelé osobní dopravy: Cesta Paříž - Řím

Hledejte nejlepší možnosti dopravy cestovním prostředkem z města Paříž do města Řím s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální jízdní řád.

Trenitalia je největší společností poskytující dopravu vlaky v Itálii. Společnost disponuje třemi různými typy rychlovlaků: Frecciarossa, Frecciargento a Frecciabianca. Dále se můžete svést vlaky InterCity, regionálními a nočními vlaky. Na delších trasách jsou standardem vlaky vybavené WC a bezplatný přístup Wi-Fi k internetu. Většina vlaků Trenitalia nabízí bezbariérový přístup. Trenitalia prodává různé jízdenky a tarify, které se liší cenou a flexibilitou: Base, Economy, Super Economy a Ordinaria. Každý cestující si tak může vybrat tarif, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům na pohodlí a také jeho peněžence. Při rezervaci na Omio můžete klidně využít vaší slevovou kartu Trenitalia. Nezapomeňte se před zakoupením vašich jízdenek podívat po speciálních slevových akcích, které Trenitalia čas od času nabízí a které je možné koupit na Omio.

Na Omio najdete aktuální jízdní řády vlaků a koupíte si levné jízdenky přehledně v češtině jen v pár krocích, at už na našem webu nebo pomocí aplikace Omio. Všechny informace, které potřebujete znát před 1105 km dlouhou cestou Paříž - Řím vlakem najdete na Omio.

  BlaBlaCar Bus je populární francouzská autobusová společnost založená ve Francii. Je dceřinou společností platformy pro meziměstskou spolujízdu BlaBlaCar, která byla založena ve Francii v roce 2006. BlaBlaCar Bus provozuje dálkové spoje v 10 zemích Evropy a spojuje přes 300 destinací. Mezi standardní vybavení autobusů BlaBlaCar Bus patří například WC, klimatizace, USB a zásuvky pro nabíjení telefonů, tabletů a notebooků během dlouhých cest, extra prostor pro nohy a polohovatelná sedadla. Na vybraných trasách je k dispozici také bezplatná Wi-Fi. Jediným tarifem pro cestování autobusy BlaBlaCar Bus je jízdenka Standard. Tato jízdenka umožňuje každému cestujícímu vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo a až dvě větší, odbavená zavazadla.

   Eurowings patří mezi přední německé nízkonákladové letecké společnosti. Aerolinky Eurowings nabízí výběr z několika tarifů letenek: Smart, Best a BIZclass pro vaši příští cestu cestovním prostředkem z města Paříž do města Řím.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Paříž – Řím

    Tipy pro cestovatele: Do města Řím můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Paříž – Řím mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Pro tuto trasu mezi městy Paříž a Řím je možné zvolit tyto způsoby dopravy: vlak, autobus nebo let.

    S nízkými cenami již od 1 992 Kč je autobusový nejlevnější formou dopravy do města Řím z města Paříž.

    Toto je srovnání s ostatními formami dopravy do města Řím:

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 350 Kč levněji než let. Na trase z města Paříž do města Řím se ceny letenek pohybují kolem 2 342 Kč.

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 6 651 Kč levněji než vlak. Na trase z města Paříž do města Řím se ceny jízdenek na vlak pohybují kolem 8 642 Kč.

    Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Paříž do města Řím je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 55 min.

    Existují alternativy cestování na této trase do destinace Řím, ale cesta vám zabere více času:

    Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 19 hod 55 min.

    Pro porovnání, vlak zabere v průměru 21 hod 11 min.

    Vzdálenost Paříž - Řím je přibližně 1105 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Paříž do města Řím je:

    • 1 autobus za den.
    • Kolem 1 vlak denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Paříž a Řím, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Paříž - Řím:

    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou autobusovou jízdenku na trase Paříž - Řím jejich autobus odjíždí z místa Paris, Gare routière de Roissypôle a odjíždí na Rome, Termini (G).
    • Většina cestujících zahajuje cestu Letecky v tomto místě: Letiště Charlese de Gaulla a končí ji v místě: Letiště Řím-Fiumicino.
    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou jízdenku na vlak na trase Paříž - Řím jejich vlak odjíždí z místa Paris Gare du Nord a odjíždí na Řím Termini.

    Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Paříž do Řím:

    • Autobusem je možné cestovat mezi městy Paříž a Řím se společností FlixBus, BlaBlaCar Bus, BlaBlaCar nebo STUDENT AGENCY k. S. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Paříž - Řím za 1 992 Kč se společností FlixBus.
    • Letecky je možné cestovat mezi městy Paříž a Řím se společností Vueling Airlines, Ryanair, Malta Air, easyJet, Transavia France, Wizz Air, Alitalia, Air France, Lufthansa, Iberia, KLM, Eurowings, Air Europa, Alitalia (2), SWISS, Luxair, Austrian Airlines, Croatia Airlines, Lufthansa Cityline (2), Transavia Airlines, Royal Air Maroc, Brussels Airlines, Bulgaria Air, Air Dolomiti, LAER, Air Serbia, Edelweiss Air, express-bus nebo Air Baltic. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Paříž - Řím za 2 342 Kč se společností Vueling Airlines.
    • Pro trasu Řím - Paříž můžete zvolit spoje společnosti Trenitalia, Intercity Notte, TGV INOUI, SNCF | TGV Lyria, ÖBB Nightjet nebo Intercity a zarezervovat levné jízdenky na Omio. Nejlevnější cestování Paříž - Řím obyčejně nabízí Trenitalia.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Paříž do města Řím s těmito společnostmi:

    • Do destinace Řím vás dopraví přímé autobusy společnosti FlixBus nebo BlaBlaCar Bus. Vybrat můžete jeden z 1 přímý autobus denně.

    Přímé spoje do města Řím Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

    Mnoho našich zákazníků se při cestě Paříž - Řím rozhodne pokračovat v cestování, protože v okolí města Řím se nachází další zajímavá místa, napřílad: Florence, Naples, Milan nebo Venice. Vydat se tam můžete snadno s Omio. Vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější spoje z města Řím, do zajímavých destinací v okolí.

    Cestování na trase Paříž – Řím, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníCestuj do: ItálieDo místa: ŘímJak se cestovat na trase Paříž - Řím

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk