Z Norimberk do Hamburk

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Informace o cestování na trase Norimberk - Hamburk

distanceVzdálenost464 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, letecky nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 594 Kč • 8 hod 20 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 9 289 Kč • 3 hod 25 min
carriersDopravciFlixbus, Lufthansa nebo Deutsche Bahn

Cestovat 464 km mezi městy Norimberk a Hamburk je možné autobus, let nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je letecký, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 3 hod 25 min. Nejlevnějším spojem je autobusový. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 594 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Flixbus, Lufthansa nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Norimberk - Hamburk využít přímý autobus, let nebo vlak.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Norimberk – Hamburk

Tipy pro cestovatele: Do města Hamburk můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Norimberk – Hamburk mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Pro tuto trasu Norimberk - Hamburk je možné zvolit tyto způsoby dopravy: autobus, let nebo vlak.

Nejlevnější dopravní prostředek na trase Norimberk - Hamburk je autobusový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 594 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Hamburk:

Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 8 695 Kč levněji než let. Na trase z města Norimberk do města Hamburk se ceny letenek pohybují kolem 9 289 Kč.

Zvolíte-li autobusový, bude stát o 2 376 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 2 970 Kč.

Nejrychlejší způsob cesty na trase Hamburk - Norimberk je letecký, s průměrnou délkou cesty 3 hod 25 min.

Jiné způsoby dopravy do města Hamburk obvykle trvají déle:

Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 8 hod 20 min  

Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 9 hod 13 min  

Z města Norimberk je to do města 464 km.

Průměrný počet spojů denně z města Norimberk do města Hamburk je:

 • 1 autobus denně.
 • 30 vlaků za den.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Norimberk a Hamburk, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Norimberk - Hamburk:

 • Většina cestujících zahajuje cestu Autobusem v tomto místě: Nuremberg, Opernhaus a končí ji v místě: Hamburg, Bahnsteig Gleis 13 + 14.
 • Většina cestujících zahajuje cestu Letecky v tomto místě: Nuremberg Albrecht Dürer Airport a končí ji v místě: Hamburg Airport.
 • Nürnberg Hbf je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Hamburg Hbf je místem, ve kterém cesta Vlakem na této trase nejčastěji končí.

Pokud je pro vaši cestu Norimberk - Hamburk nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální provozovatelé dopravy.

 • Flixbus vás dopraví autobusem do města Hamburk. Nízké ceny autobusových jízdenek pro cestování s Flixbus z města Norimberk do města Hamburk za 594 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.
 • Cestujte letecky s Lufthansa do města Hamburk. Pokud hledáte levné letenky, zvolte Lufthansa z města Norimberk do města Hamburk a rezervujte je na Omio jen za 9 289 Kč.
 • Cestujte vlakem s Deutsche Bahn do města Hamburk. Pokud hledáte levné jízdenky na vlak, zvolte Deutsche Bahn z města Norimberk do města Hamburk a rezervujte je na Omio jen za 2 970 Kč.

Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Norimberk do města Hamburk s těmito společnostmi:

 • K dispozici je přibližně 1 přímý autobus denně a cestovat můžete bez přestupu se společnostmi: Flixbus nebo BlaBlaCar.
 • Rezervujte přímé vlaky a cestujte se společností Deutsche Bahn. Denně je k dispozici až 30 přímých vlaků.

Přímé spoje šetří čas a cesta do města Hamburk bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

Mnoho cestujících, kteří se s Omio vydají na cestu Norimberk - Hamburk, si svou cestu prodlouží do zajímavých destinací kolem města Hamburk, jako napřiklad: Berlín, Kodaň nebo Mnichov. Pokud také plánujete přidat další zastávku na vaší cestě Norimberk - Hamburk, Omio je ideálním nástrojem na výhledání nejlepších spojů z města Hamburk do všech okolních top destinací.

Před tím, než se na cestu Norimberk - Hamburk vydáte, je dobré vědět, jaké jízdenky je možné koupit a kolik budou stát v následujících 7 dnech:

 • V průměru zaplatíte za jízdenky pro cestu na této trase 594 Kč.
 • Jednosměrné jízdenky stojí většinou kolem 9 289 Kč pro tuto trasu.
 • Jednosměrné jízdenky stojí většinou kolem 2 970 Kč pro tuto trasu.

Abyste vaši jízdenku pro cestování mezi městy Norimberk a Hamburk pořídili na internetu za opravdu výhodnou cenu, doporučujeme vám ji koupit s dostatečným časovým předstihem.

Cestování na trase Norimberk – Hamburk, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůCestováníDo místa: HamburkZ Norimberk do Hamburk

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk