Jak se cestovat na trase Neapol - Paříž

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Neapol do místa Paříž

Na trase Neapol – Paříž můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Neapol a Paříž, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

BlaBlaCar Bus
13:3022h25
Napoli, Autostazione Metropark
11:55Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2336 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
13:3022h25
Napoli, Autostazione Metropark
11:55Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
2336 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
easyJet
10:102h20
Naples International Airport
12:30Letiště Paříž-Orly (ORY)
4820 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
ITA
20:1512h15
Naples International Airport
08:30Letiště Charlese de Gaulla (CDG)
4909 1Jednosměrná
1 přestup
Transavia France
16:102h25
Naples International Airport
18:35Letiště Paříž-Orly (ORY)
5904 1Jednosměrná
0 přestupů
ITA
18:1014h20
Naples International Airport
08:30Letiště Charlese de Gaulla (CDG)
4909 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.
čt
02. 5.

03. 5.
so
04. 5.
ne
05. 5.
po
06. 5.
út
07. 5.
st
08. 5.

Informace o cestování na trase Neapol - Paříž

distanceVzdálenost1291 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem, autobusem nebo letecky
priceCeny letenek1 775 Kč - 7 162 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyLet • 1 775 Kč • 2 hod 20 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 1 775 Kč • 2 hod 20 min
carriersDopravciFlixBus, easyJet nebo Trenitalia

Cestovat 1291 km mezi městy Neapol a Paříž je možné vlak, autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou FlixBus, easyJet nebo Trenitalia. Cestující mohou na trase Neapol - Paříž využít přímý autobus, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Cesta Neapol - Paříž

Najít nejlepší spojení mezi městy Neapol a Paříž s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa provozuje italská společnost Trenitalia. K dispozici je denně přibližně 200 spojení po celé Itálii, včetně destinací jako je Řím, Florencie, Milán, Benátky a Neapol. Vlaky Frecciarossa jsou známé svým komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky jezdí rychlosti až 300 km/h, takže na 1291 km dlouhé trase mezi městy Neapol a Paříž můžete cestovat rychle a pohodlně. Užijte si překvapivě pohodlnou a relaxační cestu z města Neapol do města Paříž vlaky Frecciarossa. Jako oficiální cestovní partner Trenitalia pro vás má Omio všechny aktuální jízdní řády vlaků Frecciarossa nejen pro trasu Neapol - Paříž.

Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa z města Neapol do města Paříž můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny však mají společné tyto služby: bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky, klimatizace, WC, úschovna zavazadel, zábava na palubě a restaurační a barové služby.

  FlixBus je jedna z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 2011 v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo.

   Aerolinky KLM jsou největší letecký dopravce v Nizozemsku a patří mezi nejstarší aerolinky na světě. KLM nabízí dva typy letenek nejen pro vaši cestu mezi městy Neapol a Paříž: Economy a Business.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Neapol – Paříž

    Tipy pro cestovatele: Do města Paříž můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Neapol – Paříž mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Do města Paříž se z města Neapol dostanete vlak, autobus nebo let.

    Nejlevnější dopravní prostředek na trase Neapol - Paříž je letecký. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 1 775 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Paříž:

    Zvolíte-li letecký, bude stát o 244 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili autobus, který stojí v průměru 2 019 Kč.

    Zvolíte-li letecký, bude stát o 5 387 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 7 162 Kč.

    Nejrychlejší způsob dopravy Neapol - Paříž je letecký, který v průměru zabere 2 hod 20 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

    Pro porovnání, autobus zabere v průměru 23 hod.

    Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Paříž potřebuje vlak, bude to přibližně 11 hod 39 min.

    Neapol a Paříž jsou od sebe vzdálena 1291 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Neapol do města Paříž je:

    • 1 autobus denně.
    • 1 vlak za den.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Neapol - Paříž, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Toto jsou nejpopulárnější nádraží při cestování z města Neapol do města Paříž:

    • Autobusy většinou odjíždějí z místa Naples Capodichino Airport Terminal Bus a přijíždějí do místa Paris, Gare routière de Roissypôle.
    • Lety nejčastěji odlétají z města Neapol, konkrétně z Naples International Airport a přilétají na Letiště Charlese de Gaulla ve městě Paříž.
    • Vlaky nejčastěji odjíždějí z města Neapol, konkrétně z Neapol Centrale a přijíždějí na Paris Gare du Nord ve městě Paříž.

    Pokud je pro vaši cestu Neapol - Paříž nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

    • Cestujte autobusem s FlixBus, BlaBlaCar nebo BlaBlaCar Bus do města Paříž. Pokud hledáte levné autobusové jízdenky, zvolte FlixBus z města Neapol do města Paříž a rezervujte je na Omio jen za 2 180 Kč.
    • EasyJet, Transavia France, Air France, Malta Air, Ryanair, Alitalia, Lufthansa, Vueling Airlines, KLM, SWISS, KLM Cityhopper, Austrian Airlines, Air Dolomiti, LAER, Transavia Airlines, Alitalia (2), Iberia Express nebo Eurowings vás dopraví letecky do města Paříž. Nízké ceny letenek pro cestování s Transavia France z města Neapol do města Paříž za 1 775 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.
    • Trenitalia, Intercity Notte, Frecciarossa, TGV INOUI nebo Italo - cestujte vlakem s touto společností do města Paříž. Levné jízdenky na vlak, které nabízí železniční dopravci můžete pro cestování na trase Neapol - Paříž najít a koupit na Omio, za cenu již od 7 162 Kč.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Neapol do města Paříž s těmito společnostmi:

    • Koupit můžete přímý autobus a dopravcem BlaBlaCar Bus.
    • Koupit můžete přímý let a dopravcem easyJet nebo Transavia France.
    • Můžete rezervovat přímý vlak s dopravcem.

    Přímé spoje do města Paříž Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

    Vaše cesta Neapol - Paříž nemusí být konečná. V okolí města Paříž existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: London, Barcelona, Amsterdam, Milan nebo Brussels? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti London, Barcelona, Amsterdam, Milan nebo Brussels pro vás vyhledá Omio.

    Cestování na trase Neapol – Paříž, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníCestuj do: FrancieDo místa: PařížJak se cestovat na trase Neapol - Paříž

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk