Jak se cestovat na trase Mnichov - Curych

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Mnichov do místa Curych

Na trase Mnichov – Curych můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Mnichov a Curych, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

BlaBlaCar Bus
23:309h20
München, ZOB
08:50Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
1094 1Jednosměrná
1 přestup
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
23:309h20
München, ZOB
08:50Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
1094 1Jednosměrná
1 přestup
Nejrychlejší
Lufthansa Cityline
15:300h50
Letiště Mnichov (MUC)
16:20Letiště Zürich (ZRH)
19158 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
ÖBB | Euro City (EC)
08:543h33
Mnichov Hbf
12:27Curych HB
3230 1Jednosměrná
0 přestupů
Deutsche Bahn
09:204h31
Mnichov Hbf
13:51Curych HB
2917 1Jednosměrná
2 přestupy
Deutsche Bahn
08:543h33
Mnichov Hbf
12:27Curych HB
3273 1Jednosměrná
0 přestupů
Eurowings
12:207h30
Letiště Mnichov (MUC)
19:50Letiště Zürich (ZRH)
8060 1Jednosměrná
1 přestup
Vueling
21:1011h45
Letiště Mnichov (MUC)
08:55Letiště Zürich (ZRH)
12057 1Jednosměrná
1 přestup
Lufthansa
07:303h30
Letiště Mnichov (MUC)
11:00Letiště Zürich (ZRH)
17935 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Mnichov - Curych

distanceVzdálenost241 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, vlakem nebo letecky
priceCeny jízdenek895 Kč - 396 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 396 Kč • 3 hod 50 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 492 Kč • 50 min
carriersDopravciRedCoach, Lufthansa Cityline (2) nebo Deutsche Bahn

Cestovat 241 km Mnichov - Curych je možné autobus, vlak nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou RedCoach, Lufthansa Cityline (2) nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Mnichov - Curych využít přímý autobus, trajekt, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Mnichov - Curych

Najít nejlepší spojení z města Mnichov do města Curych s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

ÖBB je největší rakouská železniční společnost. Pro cestování vlaky ÖBB můžete vybírat z následujících typů jízdenek pro vaši příští cestu cestovním prostředkem mezi městy Mnichov a Curych: Standardní jízdenka, Comfort-Ticket, ÖBB Sparschiene-Ticket a ÖBB Sparschiene Comfort-Ticket.

  Společnost FlixBus byla založená v Německu. Postupem času rozšířila své služby z Německa do celé Evropy a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. Autobusy FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze jízdenky typu Standard. Tyto jízdenky umožňují každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Stejně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

   Aerolinky Lufthansa jsou největší německou leteckou společností. NA Omio můžete rezervovat letenky Lufthansa a vydat se na cestu z města Mnichov do města Curych. Vybírat můžete z několika tarifů letenek: Economy Light, Economy Classic, Economy Flex, Business Class a First Class.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Mnichov – Curych

    Tipy pro cestovatele: Do města Curych můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Mnichov – Curych mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Pro tuto trasu mezi městy Mnichov a Curych je možné zvolit tyto způsoby dopravy: autobus, vlak nebo let.

    S nízkými cenami již od 396 Kč je autobusový nejlevnější formou dopravy do města Curych z města Mnichov.

    Toto je srovnání s ostatními formami dopravy do města Curych:

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o levněji než trajekt. Na trase z města Mnichov do města Curych se ceny jízdenek na trajekt pohybují kolem.

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 2 097 Kč levněji než let. Na trase z města Mnichov do města Curych se ceny letenek pohybují kolem 2 492 Kč.

    Zvolíte-li autobusový, bude stát o 499 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 895 Kč.

    Nejrychlejší způsob dopravy Mnichov - Curych je letecký, který v průměru zabere 50 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

    Pro porovnání, autobus zabere v průměru 3 hod 50 min.

    Pro porovnání, vlak zabere v průměru 3 hod 33 min.

    Město Mnichov je od města Curych 241 km daleko.

    Průměrný počet spojů denně z města Mnichov do města Curych je:

    • 10 autobusů denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Mnichov a Curych, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Mnichov - Curych:

    • Většina cestujících zahajuje cestu Letecky v tomto místě: Letiště Mnichov a končí ji v místě: Letiště Zürich.
    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou jízdenku na vlak na trase Mnichov - Curych jejich vlak odjíždí z místa Mnichov Hbf a odjíždí na Curych HB.

    Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Mnichov do Curych:

    • Autobusem je možné cestovat mezi městy Mnichov a Curych se společností RedCoach, STUDENT AGENCY k. S. BlaBlaCar, BlaBlaCar Bus, Infobus, FlixBus, Ourbus nebo Student Agency. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Mnichov - Curych za 396 Kč se společností FlixBus.
    • Cestování Curych - Mnichov cestovním prostředkem se společností Lufthansa Cityline (2), SWISS, Eurowings, Air Dolomiti, Lufthansa, LAER, Vueling Airlines, Brussels Airlines, Smartwings, TUIfly nebo Air Baltic. Najít levné jízdenky můžete na Omio za ceny pohybujícíse v průměru kolem 2 492 Kč. Nejlevnější nabídky obvykle na Omio rezervujte s dopravcem Vueling Airlines.
    • Pro trasu Curych - Mnichov můžete zvolit spoje společnosti Deutsche Bahn, ÖBB | Euro City (EC), ÖBB, EuroNight, ÖBB Nightjet nebo Sylter Verkehrsgesellschaft a zarezervovat levné jízdenky na Omio. Nejlevnější cestování Mnichov - Curych obyčejně nabízí Deutsche Bahn.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Mnichov do města Curych s těmito společnostmi:

    • K dispozici je přibližně 10 přímých autobusů denně a cestovat můžete bez přestupu se společnostmi: STUDENT AGENCY k. S. FlixBus nebo Student Agency.

    Přímé spoje šetří čas a cesta do města Curych bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

    Vaše cesta Mnichov - Curych nemusí být konečná. V okolí města Curych existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Paris, Milan, Vienna nebo Lucerne? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Paris, Milan, Vienna nebo Lucerne pro vás vyhledá Omio.

    Cestování na trase Mnichov – Curych, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníCestuj do: ŠvýcarskoDo místa: CurychJak se cestovat na trase Mnichov - Curych

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk