Jak se cestovat na trase Milán - Salzburg

po 24. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace o cestování na trase Milán - Salzburg

distanceVzdálenost392 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem, autobusem nebo letecky
priceCeny letenek929 Kč - 3 904 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyLet • 929 Kč • 1 hod 10 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 929 Kč • 1 hod 10 min
carriersDopravciFlixBus nebo ÖBB | Euro City (EC)

Pro překonání vzdálenosti 392 km mezi městy Milán a Salzburg můžete využít vlak, autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou FlixBus nebo ÖBB | Euro City (EC). Cestující mohou na trase Milán - Salzburg využít přímý autobus, let nebo vlak.

Možnosti cestování
z místa Milán do místa Salzburg

Na trase Milán – Salzburg můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Milán a Salzburg, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

FlixBus
23:1010h50
Milano, Autostazione Lampugnano
10:00Salzburg
1658 1Jednosměrná
1 přestup
Nejlevnější
FlixBus
23:1010h50
Milano, Autostazione Lampugnano
10:00Salzburg
1658 1Jednosměrná
1 přestup
Nejrychlejší
Frecciarossa
07:157h47
Milán Centrale
15:02Salzburg Hbf
3429 1Jednosměrná
2 přestupy
Další možnosti
Regionale
08:258h37
Milán Centrale
17:02Salzburg Hbf
3032 1Jednosměrná
2 přestupy
Regionale
09:259h37
Milán Centrale
19:02Salzburg Hbf
3032 1Jednosměrná
2 přestupy
Regionale
08:2510h37
Milán Centrale
19:02Salzburg Hbf
3032 1Jednosměrná
2 přestupy
FlixBus
06:2012h10
Milano, Autostazione Lampugnano
18:30Salzburg
1783 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
21:2011h30
Milano, Autostazione Lampugnano
08:50Salzburg
1672 1Jednosměrná
1 přestup
FlixBus
08:3012h40
Milano, Autostazione Lampugnano
21:10Salzburg
2006 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.
čt
11. 7.

12. 7.
so
13. 7.
ne
14. 7.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Provozovatelé osobní dopravy: Cesta Milán - Salzburg

Cestujte cestovním prostředkem mezi městy Milán a Salzburg se společností pomocí Omio. Porovnejte jízdní řád a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Milán - Salzburg.

  Společnost FlixBus byla založená v Německu. Postupem času rozšířila své služby z Německa do celé Evropy a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. Autobusy FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze jízdenky typu Standard. Tyto jízdenky umožňují každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Stejně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

   Tipy pro cestovatele: Cestování Milán – Salzburg

   Tipy pro cestovatele: Do města Salzburg můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Milán – Salzburg mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
   FAQs

   Pro tuto trasu Milán - Salzburg je možné zvolit tyto způsoby dopravy: vlak, autobus nebo let.

   Nejlevnější dopravní prostředek na trase Milán - Salzburg je letecký. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 929 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Salzburg:

   Zvolíte-li letecký, bude stát o 202 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili autobus, který stojí v průměru 1 130 Kč.

   Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o 2 975 Kč nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo 3 904 Kč za cestu z města Milán do města Salzburg.

   Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Milán do města Salzburg je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 10 min.

   Existují alternativy cestování na této trase do destinace Salzburg, ale cesta vám zabere více času:

   Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Salzburg potřebuje autobus, bude to přibližně 9 hod 55 min.

   Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 10 hod 4 min.

   Z města Milán je to do města 392 km.

   Průměrný počet spojů denně z města Milán do města Salzburg je:

   • Kolem 1 vlak denně.

   Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Milán - Salzburg, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

   Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Milán - Salzburg:

   • Milano, Aeroporto di Milano Linate je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Salzburg, Rainerstraße (Austria Trend Hotel Europa) je místem, ve kterém cesta Autobusem na této trase nejčastěji končí.
   • Letiště Malpensa je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Letiště Salcburk je místem, ve kterém cesta Letecky na této trase nejčastěji končí.
   • Milán Centrale je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Salzburg Hbf je místem, ve kterém cesta Vlakem na této trase nejčastěji končí.

   Pokud je pro vaši cestu Milán - Salzburg nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

   • FlixBus nebo BlaBlaCar - cestujte autobusem s touto společností do města Salzburg. Levné autobusové jízdenky, které nabízí autobusoví dopravci můžete pro cestování na trase Milán - Salzburg najít a koupit na Omio, za cenu již od 1 130 Kč.
   • ÖBB | Euro City (EC), ÖBB Nightjet, Deutsche Bahn, ÖBB | Railjet, Regionale nebo Frecciarossa - cestujte vlakem s touto společností do města Salzburg. Levné jízdenky na vlak, které nabízí železniční dopravci můžete pro cestování na trase Milán - Salzburg najít a koupit na Omio, za cenu již od 3 904 Kč.

   Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Milán do města Salzburg s těmito společnostmi:

   • Cestovat cestovním prostředkem bez přestupu můžete s tímto dopravcem:
   • Můžete rezervovat přímé se společností:
   • Přímé vlaky nabízí společnost.

   Přímé spoje šetří čas a cesta do města Salzburg bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

   Vaše cesta Milán - Salzburg nemusí být konečná. V okolí města Salzburg existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Vienna, Hallstatt, Munich, Prague nebo Innsbruck? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Vienna, Hallstatt, Munich, Prague nebo Innsbruck pro vás vyhledá Omio.

   Cestování na trase Milán – Salzburg, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

   Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

   DomůCestováníCestuj do: RakouskoDo místa: SalzburgJak se cestovat na trase Milán - Salzburg

   S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

   Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

   ios-badge
   android-badge
   Hand With Phone
   Měna
   Jazyk