Jak se cestovat na trase Milán - Benátky

čt 20. 6.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace o cestování na trase Milán - Benátky

distanceVzdálenost244 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem nebo autobusem
priceCeny jízdenek538 Kč - 79 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 79 Kč • 3 hod 30 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyVlak • 538 Kč • 2 hod 28 min
carriersDopravciItabus nebo Frecciarossa

Pro překonání vzdálenosti 244 km mezi městy Milán a Benátky můžete využít vlak nebo autobus. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Itabus nebo Frecciarossa. Cestující mohou na trase Milán - Benátky využít přímý autobus, trajekt, let nebo vlak.

Možnosti cestování
z místa Milán do místa Benátky

Na trase Milán – Benátky můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Milán a Benátky, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

Itabus
10:153h30
Milano, Autostazione Lampugnano
13:45Benátky
179 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
Itabus
10:153h30
Milano, Autostazione Lampugnano
13:45Benátky
179 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Frecciarossa
17:152h13
Milán Centrale
19:28Benátky Mestre
1565 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Regionale
09:253h25
Milán Centrale
12:50Benátky Santa Lucia
660 1Jednosměrná
1 přestup
Regionale
08:253h25
Milán Centrale
11:50Benátky Santa Lucia
660 1Jednosměrná
1 přestup
Regionale
11:253h25
Milán Centrale
14:50Benátky Santa Lucia
660 1Jednosměrná
1 přestup
Itabus
10:153h50
Milano, Autostazione Lampugnano
14:05Benátky
179 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
08:003h30
Milano, Autostazione Lampugnano
11:30Benátky
420 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
10:253h20
Milano, Autostazione Lampugnano
13:45Benátky
433 1Jednosměrná
0 přestupů

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
20. 6.

21. 6.
so
22. 6.
ne
23. 6.
po
24. 6.
út
25. 6.
st
26. 6.
čt
27. 6.

28. 6.
so
29. 6.
ne
30. 6.
po
01. 7.
út
02. 7.
st
03. 7.
čt
04. 7.

05. 7.
so
06. 7.
ne
07. 7.
po
08. 7.
út
09. 7.
st
10. 7.

🇮🇹 Nový akční tarif Insieme: Cestujte společně, cestujte s Trenitalia! 🇮🇹

Nová akce Trenitalia pro skupiny na cestách! Ať už jste přátelé nebo rodina, s jízdenkami „Insieme“ můžete ve skupině 2 až 5 lidí získat 30% slevu na každou jednotlivou jízdenku, cestujete-li stejným vlakem. Jízdenka je k dipozici pro všechny vlaky v rámci Itálie. S Omio si můžete rezervovat jízdenky na více než 500 různých tras po Itálii a využít tuto skvělou letní akci!

Podmínky nabídky
 • Nabídka je platná pro všechny typy vlaků na území Itálie (Frecciarossa, Frecciargento, Frecciabianca, Intercity and ICN), pro 1. i 2. třídu, pro třídy Business, Premium a Standard, a také pro spací vozy.
 • Nabídka neplatí pro cestování regionálními vlaky, pro Executive-Service-Level a Excelsior a pro sedadla typu Salottini.
 • Jízdenky je nutné zakoupit nejpozději o půlnoci před plánovanou cestou. Zvolte 2 až 5 cestujících pro tarif Insieme. Cestující musí cestovat ve stejném vlaku, ve stejný čas.
 • Místa k sezení jsou limitovaná, proto doporučujeme rezervovat s předstihem.
 • Zakoupené jízdenky není možné vyměnit ani vrátit a je nutné je použít pro cestování ve zvoleném vlaku a ve vámi předem vybraný čas.
 • Pokud jeden nebo více cestujících ze skupiny nebude přítomný ve vlaku, každý ostatní cestujícíc, který na tuto skupinovou jízdenku cestuje, bude nucen zaplatit pokutu ve výši 10 euro.
 • Vlaky

  Cestování Milán – Benátky vlakovou linkou trvá přibližně dvě hodiny, a na této trase operují například dopravci Italo a Trenitalia. Denně je k dispozici v průměru 40 spojů, a vlaky odjíždí několikrát za hodinu. Jedná se o přímý spoj, který nejčastěji odjíždí ze stanice Centrale, kterou s centrem spojuje tramvaj číslo 1. Konečnou stanicí je benátská Santa Lucia. Do centra je nejlepší dojet vodním autobusem. Jízda s cílovou stanicí Náměstí sv. Marka trvá kolem 45 minut.

  Autobusy

  Jízdenky na cestování Milán – Benátky nabízí například dopravci Baltour, Ouibus a Flixbus. Jízda trvá v případě přímého spoje kolem tří a půl hodiny, a denně je k dispozici nad 30 spojů včetně nočních linek. Autobusy odjíždějí ve většině případů ze stanice Autostazione Lampugnano. Z centra sem jede metro linky M3 a M1. V Benátkách autobus obvykle končí jízdu ve stanici Tronchetto nebo Mestre. Odtud se lze do centra dopravit autobusy linky 45 a 15. Navíc je možné využít také vodní taxi.

  Lety

  Žádná přímá letecká spojení mezi Milánem a Benátkami nejsou k dispozici, protože vzdálenost mezi městy je poměrně malá.

  Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

  Trenitalia
  Easyjet
  Deutsche Bahn
  SNCF

  Provozovatelé osobní dopravy: Milán - Benátky

  Hledejte nejlepší možnosti dopravy cestovním prostředkem mezi městy Milán a Benátky s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální jízdní řád.

  Vysokorychlostní vlaky Frecciarossa společnosti Trenitalia nabízejí kolem 200 různých tras denně po celé Itálii. Nastupte na palubu vlaků Frecciarossa a odpočiňte si při cestování po Itálii. Vlaky Frecciarossa jsou známé nabízeným komfortem, rychlostí a sníženým dopadem na životní prostředí. Vlaky Frecciarossa jezdí rychlosti až 300 km/h. Na 244 km dlouhé trase z města Milán do města Benátky vás tak dovezou rychle a pohodlně. Při rezervaci jízdenek na vlaky Frecciarossa mezi městy Milán a Benátky můžete vybírat ze čtyř různých tříd: Standard, Premium, Business a Executive. Zatímco každá třída nabízí různé úrovně pohodlí, všechny třídy poskytují cestujícím bezplatné Wi-Fi připojení, elektrické zásuvky, klimatizaci, WC, úschovnu zavazadel, zábavu na palubě a restaurační a barové služby.

  Všechny typy jízdenek na vlaky Frecciarossa Milán - Benátky koupíte na Omio. Na Omio také jednoduše zobrazíte aktuální jízdní řády vlaků Trenitalia Frecciarossa. Vybírat můžete mezi tarify Super Economy, Economy a Base. Zarezervujte si levnou jízdenku z města Milán do města Benátky na Omio ještě dnes!

   Autobusová společnost BlaBlaCar Bus (dříve známá jako Ouibus nebo iDBUS), je dceřiná společnost oblíbené francouzské platformy pro meziměstské spolujízdy BlaBlaCar, která je největší komunitou svého typu na světě. BlaBlaCar Bus provozuje dálkové autobusy do více než 300 destinací v 10 zemích Evropy. Mezi standardní vybavení autobusů patří klimatizace, WC, USB a zásuvky pro nabíjení telefonů, tabletů a notebooků během dlouhých cest autobusem, dále extra prostor pro nohy a polohovatelná sedadla. Bezplatná Wi-Fi je k dispozici pouze na některých trasách. BlaBlaCar Bus nabízí na všechny své trasy pouze jeden typ jízdenky a to tarif Standard, který umožňuje cestovat s příručním zavazadlem a se dvěma odbavenými zavazadly na osobu.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Milán – Benátky

    Tipy pro cestovatele: Do města Benátky můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Milán – Benátky mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Na trase Milán - Benátky můžete cestovat vlak nebo autobus.

    Nejlevnější způsob dopravy mezi městy Milán a Benátky je autobusový. Ceny se v průměru pohybují kolem 79 Kč.

    Toto je srovnání s ostatními způsoby dopravy do města Benátky:

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o levněji než trajekt. Na trase z města Milán do města Benátky se ceny jízdenek na trajekt pohybují kolem.

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o levněji než let. Na trase z města Milán do města Benátky se ceny letenek pohybují kolem.

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 459 Kč nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo 538 Kč za cestu z města Milán do města Benátky.

    Nejrychlejší způsob cesty na trase Benátky - Milán je vlakový, s průměrnou délkou cesty 2 hod 28 min.

    Jiné způsoby dopravy do města Benátky obvykle trvají déle:

    Pokud pro cestu zvolíte autobus, bude vám tato cesta trvat kolem 3 hod 30 min.

    Vzdálenost Milán - Benátky je přibližně 244 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Milán do města Benátky je:

    • 23 vlaků denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Milán - Benátky, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Toto jsou nejpopulárnější nádraží při cestování z města Milán do města Benátky:

    • Autobusy většinou odjíždějí z místa Milano, Aeroporto di Milano Linate a přijíždějí do místa Venice, Aeroporto Marco Polo (Parcheggio autobus).
    • Lety většinou odlétají z místa Letiště Malpensa a přilétají do místa Letiště Benátky Marco Polo.
    • Vlaky nejčastěji odjíždějí z města Milán, konkrétně z Milán Centrale a přijíždějí na Benátky Santa Lucia ve městě Benátky.

    Pokud je pro vaši cestu Milán - Benátky nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

    • Cestujte autobusem s Itabus, BlaBlaCar Bus, FlixBus, BlaBlaCar, GoOpti nebo El Pilar do města Benátky. Pokud hledáte levné autobusové jízdenky, zvolte BlaBlaCar Bus z města Milán do města Benátky a rezervujte je na Omio jen za 79 Kč.
    • Frecciarossa, Italo, Regionale, Trenitalia, Intercity, Frecciargento nebo Intercity Notte vás dopraví vlakem do města Benátky. Nízké ceny jízdenek na vlak pro cestování s Regionale z města Milán do města Benátky za 538 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Milán do města Benátky s těmito společnostmi:

    • K dispozici je přibližně 23 přímých vlaků denně a cestovat můžete bez přestupu se společnostmi: Frecciarossa nebo Italo.

    Přímé spoje šetří čas a cesta do města Benátky bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

    Mnoho našich zákazníků se při cestě Milán - Benátky rozhodne pokračovat v cestování, protože v okolí města Benátky se nachází další zajímavá místa, napřílad: Rome, Florence, Paris nebo Verona. Vydat se tam můžete snadno s Omio. Vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější spoje z města Benátky, do zajímavých destinací v okolí.

    Cestování na trase Milán – Benátky, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníCestuj do: ItálieDo místa: BenátkyMilán – Benátky | Srovnání všech vlaků, busů a letů

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk