Jak se cestovat na trase Málaga - Lisabon

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Málaga do místa Lisabon

Na trase Málaga – Lisabon můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
flight

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Málaga a Lisabon, je letadlo. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

Vueling
12:358h50
Letiště Málaga (AGP)
20:25Letiště Lisabon-Portela (LIS)
9353 1Jednosměrná
1 přestup
Nejlevnější
Vueling
12:358h50
Letiště Málaga (AGP)
20:25Letiště Lisabon-Portela (LIS)
9353 1Jednosměrná
1 přestup
Nejrychlejší
PGA-Portugalia Airlines
10:251h15
Letiště Málaga (AGP)
10:40Letiště Lisabon-Portela (LIS)
15748 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Vueling
09:1512h10
Letiště Málaga (AGP)
20:25Letiště Lisabon-Portela (LIS)
9353 1Jednosměrná
1 přestup
Vueling
09:155h05
Letiště Málaga (AGP)
13:20Letiště Lisabon-Portela (LIS)
10280 1Jednosměrná
1 přestup
Vueling
06:307h50
Letiště Málaga (AGP)
13:20Letiště Lisabon-Portela (LIS)
11310 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Málaga - Lisabon

distanceVzdálenost470 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, vlakem nebo letecky
priceCeny letenek2 884 Kč - 3 318 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyLet • 2 884 Kč • 1 hod 20 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 884 Kč • 1 hod 20 min
carriersDopravciFlixBus, Ryanair nebo Renfe Regional Exprés

Pro překonání vzdálenosti 470 km Málaga - Lisabon můžete využít autobus, vlak nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou FlixBus, Ryanair nebo Renfe Regional Exprés. Cestující mohou na trase Málaga - Lisabon využít přímý autobus, trajekt, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Provozovatelé osobní dopravy: Málaga - Lisabon

Na trase z města Málaga do města Lisabon můžete cestovat cestovním prostředkem se společnosti. Na Omio jednoduše vyhledáte jízdní řád a pro vaši trasu a my vám vybereme ty nejvýhodnější nabídky cestování.

Comboios Portugal (CP) je největší železniční společnost v Portugalsku. Comboios Portugal provozuje vlaky na střední a dlouhé vzdálenosti v celé zemi. Kromě toho vás vlaky této společnosti dovezou také do okolních zemí - do Španělska a do Francie. Flotila Comboios Portugal je vybavena také vysokorychostními vlaky Alfa Pendular, které jezdí rychlostí až 220 km/h a to na trase mezi Portem, Lisabonem a Farem. Vlaky Intercidades jsou dálkové vlaky jezdící rychlostí až 200 km/h. Pro vlaky Comboios jsou k dispozici dva typy tarifů: Promo (nevratné jízdenky rezervované 5-60 dní předem) a jízdenky Normal (vratné, vrácení je však za poplatek). Jízdenky jsou dostupné procestování v 1. A 2. Třídě. Naskočtě na vlak Comboios Portugal a vydejte se poznat tuto krásnou zemi, třeba na trase mezi městy Málaga a Lisabon.

  Společnost FlixBus byla založená v Německu. Postupem času rozšířila své služby z Německa do celé Evropy a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. Autobusy FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze jízdenky typu Standard. Tyto jízdenky umožňují každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Stejně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

   Iberia je největší španělská letecká společnost se sídlem na letišti Adolfo Suárez-Madrid Barajas v Madridu. Iberia nabízí lety po celé Evropě a do mnoha destinací po celém světě. Iberia má svým cestujícím k dispozici několik různých tarifů. Pro vaši cestu letadlem mezi městy Málaga a Lisabon můžete vybírat z těchto typů letenek: Basic Fare, Classic Fare, Flexible Fare a Business Club.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Málaga – Lisabon

    Tipy pro cestovatele: Do města Lisabon můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Málaga – Lisabon mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Na trase Málaga - Lisabon můžete cestovat autobus, vlak nebo let.

    S nízkými cenami již od 2 884 Kč je letecký nejlevnější formou dopravy do města Lisabon z města Málaga.

    Toto je srovnání s ostatními formami dopravy do města Lisabon:

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o 433 Kč nižšími než autobus na stejně trase. Pokud budete cestovat autobusem, zaplatíte okolo 3 318 Kč za cestu z města Málaga do města Lisabon.

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o nižšími než trajekt na stejně trase. Pokud budete cestovat trajektem, zaplatíte okolo za cestu z města Málaga do města Lisabon.

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o 88 Kč nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo 2 973 Kč za cestu z města Málaga do města Lisabon.

    Nejrychlejší způsob cesty na trase Lisabon - Málaga je letecký, s průměrnou délkou cesty 1 hod 20 min.

    Jiné způsoby dopravy do města Lisabon obvykle trvají déle:

    Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 9 hod.

    Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Lisabon potřebuje vlak, bude to přibližně 13 hod 19 min.

    Vzdálenost Málaga - Lisabon je přibližně 470 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Málaga do města Lisabon je:

    • 1 autobus denně.
    • Kolem 2 vlaků denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Málaga a Lisabon, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Málaga - Lisabon:

    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou autobusovou jízdenku na trase Málaga - Lisabon jejich autobus odjíždí z místa Malaga, Estación de Autobuses a odjíždí na Lisbon, Av. João XXI / Pç. Londres.
    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou letenku na trase Málaga - Lisabon jejich let odlétá z místa Letiště Málaga a odlétá na Letiště Lisabon-Portela.
    • Většina cestujících zahajuje cestu Vlakem v tomto místě: Màlaga María Zambrano a končí ji v místě: Lisboa - Oriente.

    Pokud je pro vaši cestu Málaga - Lisabon nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální provozovatelé dopravy.

    • Cestujte autobusem s FlixBus, Alsa, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland nebo BlaBlaCar Bus do města Lisabon. Pokud hledáte levné autobusové jízdenky, zvolte Alsa z města Málaga do města Lisabon a rezervujte je na Omio jen za 3 318 Kč.
    • Ryanair, PGA-Portugalia Airlines, White Airways, Bulgaria Air, Iberia, Vueling Airlines, Air Nostrum, Iberia Express nebo Eurowings - cestujte letecky s touto společností do města Lisabon. Levné letenky, které nabízí aerolinky můžete pro cestování na trase Málaga - Lisabon najít a koupit na Omio, za cenu již od 2 003 Kč.
    • Renfe Regional Exprés, Comboios De Portugal nebo AVE vás dopraví vlakem do města Lisabon. Nízké ceny jízdenek na vlak pro cestování s AVE z města Málaga do města Lisabon za 2 973 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Málaga do města Lisabon s těmito společnostmi:

    • Rezervujte si přímý autobusy se společností.
    • Můžete rezervovat přímý trajekt s dopravcem.
    • Rezervujte si přímý lety se společností.
    • Na této trase Vás bez přestupu svými vlaky přepraví společnost:

    Přímé spoje do města Lisabon Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

    Vaše cesta Málaga - Lisabon nemusí být konečná. V okolí města Lisabon existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Porto, Madrid, Paris, Barcelona nebo Faro? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Porto, Madrid, Paris, Barcelona nebo Faro pro vás vyhledá Omio.

    Cestování na trase Málaga – Lisabon, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníDo místa: LisabonJak se cestovat na trase Málaga - Lisabon

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk