Jak se cestovat na trase Madrid - Lisabon

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Madrid do místa Lisabon

Na trase Madrid – Lisabon můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Madrid a Lisabon, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

BlaBlaCar Bus
10:307h35
Madrid, Estación Sur de Autobuses
17:05Lisabon
474 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
10:307h35
Madrid, Estación Sur de Autobuses
17:05Lisabon
474 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Air Europa
18:551h20
Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
19:15Letiště Lisabon-Portela (LIS)
8497 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
BlaBlaCar Bus
15:357h25
Madrid, Estación Sur de Autobuses
22:00Lisabon
474 1Jednosměrná
0 přestupů
Alsa
13:007h29
Madrid, Estación Sur de Autobuses
19:29Lisabon
708 1Jednosměrná
0 přestupů
Alsa
13:007h44
Madrid, Estación Sur de Autobuses
19:44Lisabon
708 1Jednosměrná
0 přestupů
easyJet
22:451h25
Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
23:10Letiště Lisabon-Portela (LIS)
2553 1Jednosměrná
0 přestupů
easyJet
17:551h25
Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
18:20Letiště Lisabon-Portela (LIS)
4409 1Jednosměrná
0 přestupů
Vueling
09:2512h00
Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
20:25Letiště Lisabon-Portela (LIS)
7697 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Madrid - Lisabon

distanceVzdálenost502 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem nebo letecky
priceCeny jízdenek404 Kč - 1 448 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 404 Kč • 7 hod 28 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 1 448 Kč • 1 hod 20 min
carriersDopravciAlsa nebo easyJet

Cestovat 502 km Madrid - Lisabon je možné autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Alsa nebo easyJet. Cestující mohou na trase Madrid - Lisabon využít přímý autobus nebo let.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Madrid - Lisabon

Najít nejlepší spojení z města Madrid do města Lisabon s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Comboios Portugal (CP) je největší železniční společnost v Portugalsku. Comboios Portugal provozuje vlaky na střední a dlouhé vzdálenosti v celé zemi. Kromě toho vás vlaky této společnosti dovezou také do okolních zemí - do Španělska a do Francie. Flotila Comboios Portugal je vybavena také vysokorychostními vlaky Alfa Pendular, které jezdí rychlostí až 220 km/h a to na trase mezi Portem, Lisabonem a Farem. Vlaky Intercidades jsou dálkové vlaky jezdící rychlostí až 200 km/h. Pro vlaky Comboios jsou k dispozici dva typy tarifů: Promo (nevratné jízdenky rezervované 5-60 dní předem) a jízdenky Normal (vratné, vrácení je však za poplatek). Jízdenky jsou dostupné procestování v 1. A 2. Třídě. Naskočtě na vlak Comboios Portugal a vydejte se poznat tuto krásnou zemi, třeba na trase z města Madrid do města Lisabon.

  FlixBus je jedna z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 2011 v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo.

   Vueling je jednou z předních španělských nízkonákladových leteckých společností. Vueling nabízí letenky do více než 100 různých destinací v Evropě, severní Africe a na Blízkém východě. Nabízí několik různých tarifů letenek: Basic, Optima nebo Time Flex. Vyberte si pro vaši cestu z města Madrid do města Lisabon letenku, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Madrid – Lisabon

    Tipy pro cestovatele: Do města Lisabon můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Madrid – Lisabon mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Do města Lisabon se z města Madrid dostanete autobus nebo let.

    Nejlevnější dopravní prostředek na trase Madrid - Lisabon je autobusový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 404 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Lisabon:

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 1 045 Kč nižšími než let na stejně trase. Pokud budete cestovat letecky, zaplatíte okolo 1 448 Kč za cestu z města Madrid do města Lisabon.

    Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Madrid a Lisabon je letecký, který v průměru zabere 1 hod 20 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

    Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Lisabon potřebuje autobus, bude to přibližně 7 hod 28 min.

    Madrid a Lisabon jsou od sebe vzdálena 502 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Madrid do města Lisabon je:

    • 7 autobusů za den.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Madrid - Lisabon, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Toto jsou nejpopulárnější nádraží při cestování z města Madrid do města Lisabon:

    • Autobusy nejčastěji odjíždějí z města Madrid, konkrétně z Madrid, Estación Sur de Autobuses a přijíždějí na Lisbon, Av. João XXI / Pç. Londres ve městě Lisabon.
    • Lety nejčastěji odlétají z města Madrid, konkrétně z Letiště Adolfa Suáreze a přilétají na Letiště Lisabon-Portela ve městě Lisabon.

    Pokud je pro vaši cestu Madrid - Lisabon nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

    • Alsa, Gipsyy, FlixBus, BlaBlaCar Bus, Infobus, Avanza, Ourbus, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Movelia, Alsa Supra, ALIANZA LIS EUR nebo Rede Expressos - cestujte autobusem s touto společností do města Lisabon. Levné autobusové jízdenky, které nabízí autobusoví dopravci můžete pro cestování na trase Madrid - Lisabon najít a koupit na Omio, za cenu již od 350 Kč.
    • EasyJet, Air Europa, Iberia, Ryanair, TAP Portugal, PGA-Portugalia Airlines, Air Nostrum, Bulgaria Air, Vueling Airlines, White Airways, regional jet nebo Royal Air Maroc - cestujte letecky s touto společností do města Lisabon. Levné letenky, které nabízí aerolinky můžete pro cestování na trase Madrid - Lisabon najít a koupit na Omio, za cenu již od 1 448 Kč.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Madrid do města Lisabon s těmito společnostmi:

    • Denně jezdí kolem 7 přímých autobusů a dopravu bez přestupu poskytuje dopravce: Alsa, Gipsyy, FlixBus, BlaBlaCar Bus, Avanza nebo Rede Expressos.

    Přímé spoje šetří čas a cesta do města Lisabon bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

    Zákazníci Omio, kteří cestují na trase Madrid - Lisabon, si často prodlouží cestu do této destinace: Porto, Paris, Barcelona nebo Faro. Omio Vám může pomoci naplánovat vaše cestování a usnadní Vám hledání ideálních spojů mezi těmito oblíbenými destinacemi za výhodné ceny.

    Cestování na trase Madrid – Lisabon, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníDo místa: LisabonJak se cestovat na trase Madrid - Lisabon

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk