Z Frankfurt nad Mohanem do Oslo

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Oslo?

Zobrazit na mapě

Nejlepší hotely

Zobrazit další

Celé domy a byty

Zobrazit další

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Booking.com

Zobrazit vše

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Informace o cestování na trase Frankfurt nad Mohanem - Oslo

distanceVzdálenost1097 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, trajektem, letecky nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyVlak • 99 Kč • 27 hod 30 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 3 426 Kč • 12 hod 10 min
carriersDopravciFlixbus nebo KLM

Cestovat 1097 km mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Oslo je možné autobus, trajekt, let nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je letecký, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 12 hod 10 min. Nejlevnějším spojem je železniční. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 99 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Flixbus nebo KLM. Cestující mohou na trase Frankfurt nad Mohanem - Oslo využít přímý autobus nebo let.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Frankfurt nad Mohanem – Oslo

Tipy pro cestovatele: Do města Oslo můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Frankfurt nad Mohanem – Oslo mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Pro tuto trasu mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Oslo je možné zvolit tyto způsoby dopravy: autobus, trajekt, let nebo vlak.

Nejlevnější dopravní prostředek na trase Frankfurt nad Mohanem - Oslo je vlakový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 99 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Oslo:

Zvolíte-li železniční, bude stát o 1 585 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili autobus, který stojí v průměru 1 684 Kč.

Zvolíte-li železniční, bude stát o 173 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili trajekt, který stojí v průměru 272 Kč.

Nejlevnější způsob dopravy je obecně vlakový, s cenami o 3 327 Kč nižšími než let na stejně trase. Pokud budete cestovat letecky, zaplatíte okolo 3 426 Kč za cestu z města Frankfurt nad Mohanem do města Oslo.

Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Frankfurt nad Mohanem do města Oslo je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 12 hod 10 min.

Existují alternativy cestování na této trase do destinace Oslo, ale cesta vám zabere více času:

Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Oslo potřebuje autobus, bude to přibližně 25 hod 35 min.

Pokud pro cestu zvolíte trajekt, bude vám tato cesta trvat kolem NaN hod NaN min  

Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 27 hod 30 min  

Vzdálenost Frankfurt nad Mohanem - Oslo je přibližně 1097 km.

Průměrný počet spojů denně z města Frankfurt nad Mohanem do města Oslo je:

 • 1 vlak denně.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Oslo, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Frankfurt nad Mohanem - Oslo:

 • Většina cestujících zahajuje cestu Autobusem v tomto místě: Frankfurt am Main, Flughafen (Terminal 1) a končí ji v místě: Oslo, Schweigaards gate (Bussterminal).
 • Většina cestujících zahajuje cestu Letecky v tomto místě: Frankfurt am Main Airport a končí ji v místě: Oslo Airport Gardermoen.
 • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou jízdenku na vlak na trase Frankfurt nad Mohanem - Oslo jejich vlak odjíždí z místa Frankfurt (M) Flughafen Regionalbf a odjíždí na Oslo Bussterminal.

Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Frankfurt nad Mohanem do Oslo:

 • Pro trasu Oslo - Frankfurt nad Mohanem můžete zvolit spoje společnosti Flixbus a zarezervovat levné jízdenky na Omio. Nejlevnější cestování Frankfurt nad Mohanem - Oslo obyčejně nabízí Flixbus.
 • Cestování Oslo - Frankfurt nad Mohanem cestovním prostředkem se společností KLM. Najít levné jízdenky můžete na Omio za ceny pohybujícíse v průměru kolem 3 426 Kč. Nejlevnější nabídky obvykle na Omio rezervujte s dopravcem KLM.

Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Frankfurt nad Mohanem do města Oslo s těmito společnostmi:

 • Rezervujte si přímý autobusy se společností.
 • Rezervujte si přímý lety se společností.

Přímé spoje do města Oslo Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

Chcete si prodloužit cestu po tom, co z města Frankfurt nad Mohanem dorazíte do města Oslo? Mnoho cestovatelů, kteří se s Omio vydají na tuto trasu, prodlouží svojí dovolenou a navštíví tato zajímavá místa v okolí města Oslo: Stockholm, Kodaň nebo Gothenburg. Pokud máte chuť poznat jedno z těchto míst: Stockholm, Kodaň nebo Gothenburg, Omio vám vyhledá nejlepší a nejlevnější spoje.

Pokud plánujete cestu mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Oslo, je užitečné sledovat v jakých cenových relacích se pohybují ceny jízdenek v následujících 7 dnech:

 • Pro tuto cestu stojí jízdenky v průměru kolem 1 684 Kč.
 • Za jízdenky zaplatíte kolem 272 Kč.
 • Jednosměrné jízdenky koupíte v průměru za 3 426 Kč.
 • Za jízdenky zaplatíte kolem 99 Kč.

Pokud chcete ušetřit a koupit online jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Oslo levně, kupte je s předstihem.

Cestování na trase Frankfurt nad Mohanem – Oslo, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůCestováníDo místa: OsloZ Frankfurt nad Mohanem do Oslo

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk