Z Erfurt do Praha

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

čt
23. 3.

24. 3.
so
25. 3.
ne
26. 3.
po
27. 3.
út
28. 3.
st
29. 3.
čt
30. 3.

31. 3.
so
01. 4.
ne
02. 4.
po
03. 4.
út
04. 4.
st
05. 4.
čt
06. 4.

07. 4.
so
08. 4.
ne
09. 4.
po
10. 4.
út
11. 4.
st
12. 4.

Informace o cestování na trase Erfurt - Praha

distanceVzdálenost259 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem nebo vlakem
cheapestNejlevnější způsob dopravyVlak • 470 Kč • 5 hod 39 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyVlak • 470 Kč • 5 hod 39 min
carriersDopravciFlixbus nebo Deutsche Bahn

Cestovat 259 km mezi městy Erfurt a Praha je možné autobus nebo vlak. Nejrychlejší na této trase je železniční, takže pokud je pro vás rychlost prioritou, cesta cestovním prostředkem vám zabere 5 hod 39 min. Nejlevnějším spojem je železniční. Chcete-li ušetřit, cestovním prostředkem můžete cestovat za nízkou cenu již od 470 Kč. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Flixbus nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Erfurt - Praha využít přímý.

Tipy pro cestovatele: Spoje na trase Erfurt – Praha

Tipy pro cestovatele: Do města Praha můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Erfurt – Praha mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs

Pro cestování Erfurt - Praha je možné využít spojení autobus nebo vlak.

Nejlevnější dopravní prostředek na trase Erfurt - Praha je železniční. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 470 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Praha:

Pokud jako dopravní prostředek zvolíte vlakový, vyjde o 226 Kč levněji než autobus. Na trase z města Erfurt do města Praha se ceny autobusových jízdenek pohybují kolem 696 Kč.

Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Erfurt a Praha je vlakový, který v průměru zabere 5 hod 39 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 8 hod 13 min  

Města Erfurt a Praha odděluje vzdálenost 259 km.

Průměrný počet spojů denně z města Erfurt do města Praha je:

  • 1 autobus denně.
  • Kolem 1 vlak denně.

Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Erfurt - Praha, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Erfurt - Praha:

  • Erfurt, Urbicher Kreuz je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Praha, Hlavní Nádraží je místem, ve kterém cesta Autobusem na této trase nejčastěji končí.
  • Většina cestujících zahajuje cestu Vlakem v tomto místě: Erfurt Hbf a končí ji v místě: Prague.

Pokud je pro vaši cestu Erfurt - Praha nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

  • Cestujte autobusem s Flixbus do města Praha. Pokud hledáte levné autobusové jízdenky, zvolte Flixbus z města Erfurt do města Praha a rezervujte je na Omio jen za 696 Kč.
  • Cestujte vlakem s Deutsche Bahn do města Praha. Pokud hledáte levné jízdenky na vlak, zvolte Deutsche Bahn z města Erfurt do města Praha a rezervujte je na Omio jen za 470 Kč.
Mnoho našich zákazníků se při cestě Erfurt - Praha rozhodne pokračovat v cestování, protože v okolí města Praha se nachází další zajímavá místa, napřílad: Berlín, Vídeň nebo Budapešť. Vydat se tam můžete snadno s Omio. Vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější spoje z města Praha, do zajímavých destinací v okolí.

Pokud plánujete cestu mezi městy Erfurt a Praha, je užitečné sledovat v jakých cenových relacích se pohybují ceny jízdenek v následujících 7 dnech:

  • Za jízdenky zaplatíte kolem 696 Kč.
  • Jednosměrné jízdenky stojí v průměru 470 Kč.

Pokud chcete ušetřit a koupit online jízdenky z města Erfurt do města Praha levně, kupte je s předstihem.

Cestování na trase Erfurt – Praha, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk