Jak se cestovat na trase Brusel - Curych

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Brusel do místa Curych

Na trase Brusel – Curych můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Brusel a Curych, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

BlaBlaCar Bus
23:259h25
Bruxelles, Gare du Midi
08:50Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
1105 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
BlaBlaCar Bus
23:259h25
Bruxelles, Gare du Midi
08:50Zürich, Bus-Parkplatz Sihlquai
1105 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Swiss
15:001h15
Letiště Brusel (BRU)
16:15Letiště Zürich (ZRH)
11735 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Vueling
18:1014h45
Letiště Brusel (BRU)
08:55Letiště Zürich (ZRH)
7004 1Jednosměrná
1 přestup
Vueling
22:1010h45
Letiště Brusel (BRU)
08:55Letiště Zürich (ZRH)
7197 1Jednosměrná
1 přestup
Swiss
09:451h20
Letiště Brusel (BRU)
11:05Letiště Zürich (ZRH)
11735 1Jednosměrná
0 přestupů

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Brusel - Curych

distanceVzdálenost493 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, vlakem nebo letecky
priceCeny jízdenek673 Kč - 2 935 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 673 Kč • 9 hod 25 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 703 Kč • 1 hod 10 min
carriersDopravciBlaBlaCar Bus, SWISS nebo Deutsche Bahn

Pro překonání vzdálenosti 493 km Brusel - Curych můžete využít autobus, vlak nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou BlaBlaCar Bus, SWISS nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Brusel - Curych využít přímý autobus, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Cesta Brusel - Curych

Cestujte cestovním prostředkem mezi městy Brusel a Curych se společností pomocí Omio. Porovnejte jízdní řád a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Brusel - Curych.

  FlixBus je jedna z největších evropských nízkonákladových společností provozující autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 2011 v Německu a nabízí dálkové autobusové služby v Evropě a také v USA. FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných trasách po celé Evropě. Mezi standardní vybavení autobusů FlixBus patří bezplatná Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku během dlouhých cest, větší prostor pro nohy, zavazadlový prostor a samozřejmostí jsou toalety. Na palubě si dokonce můžete zakoupit občerstvení a nápoje. FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze typ jízdenky Standard, který umožňuje jedno příruční zavazadlo a jedno odbavené zavazadlo na osobu. Na další zavazadla se vztahují další poplatky, stejně tak pokud si chcete vybrat konkrétní sedadlo, například místo u stolu nebo panoramatické sedadlo.

   Swiss je přední švýcarská letecká společnost, která nabízí letenky typu Economy a Business pro váš příští pohodlný let mezi městy Brusel a Curych.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Brusel – Curych

    Tipy pro cestovatele: Do města Curych můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Brusel – Curych mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Vyberte si, zda mezi městy Brusel a Curych využijete k cestování spoje autobus, vlak nebo let.

    Nejlevnější způsob dopravy Brusel - Curych je autobusový. Ceny se v průměru pohybují kolem 673 Kč.

    Toto je srovnání s ostatními způsoby dopravy do města Curych:

    Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobusový, vyjde o 2 030 Kč levněji než let. Na trase z města Brusel do města Curych se ceny letenek pohybují kolem 2 703 Kč.

    Zvolíte-li autobusový, bude stát o 2 262 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 2 935 Kč.

    Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Brusel do města Curych je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 10 min.

    Existují alternativy cestování na této trase do destinace Curych, ale cesta vám zabere více času:

    Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Curych potřebuje autobus, bude to přibližně 9 hod 25 min.

    Porovnáme-li, jak dlouho pro cestu do města Curych potřebuje vlak, bude to přibližně 7 hod 35 min.

    Brusel a Curych jsou od sebe vzdálena 493 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Brusel do města Curych je:

    • Kolem 1 autobus denně.
    • 3 vlaků denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Brusel a Curych, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Brusel - Curych:

    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou autobusovou jízdenku na trase Brusel - Curych jejich autobus odjíždí z místa Brussels, Brussels South (Gare du Midi) a odjíždí na Zürich, Sihlquai Bus Terminal (Carparkplatz Sihlquai).
    • Letiště Brusel je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Letiště Zürich je místem, ve kterém cesta Letecky na této trase nejčastěji končí.
    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou jízdenku na vlak na trase Brusel - Curych jejich vlak odjíždí z místa Brusel-Midi a odjíždí na Curych HB.

    Omio spolupracuje s mnoha dopravci, kteří nabízejí jízdenky a mohou vám pomoci dostat se snadno z města Brusel do Curych:

    • Autobusem je možné cestovat mezi městy Brusel a Curych se společností BlaBlaCar Bus, FlixBus nebo Infobus. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Brusel - Curych za 673 Kč se společností BlaBlaCar Bus.
    • Letecky je možné cestovat mezi městy Brusel a Curych se společností SWISS, LAER, KLM, Air Baltic, Brussels Airlines, KLM Cityhopper, Vueling Airlines, Edelweiss Air, Lufthansa, Lufthansa Cityline (2), SAS, CityJet nebo Air Dolomiti. Levné jízdenky najdete na stránkách nebo v aplikaci Omio pro cestu Brusel - Curych za 2 703 Kč se společností Vueling Airlines.
    • Pro trasu Curych - Brusel můžete zvolit spoje společnosti Deutsche Bahn, BSB, ÖBB | Euro City (EC) nebo TGV INOUI a zarezervovat levné jízdenky na Omio. Nejlevnější cestování Brusel - Curych obyčejně nabízí Deutsche Bahn.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Brusel do města Curych s těmito společnostmi:

    • Společnost BlaBlaCar Bus provozuje na této trase každý den kolem 1 přímý autobus denně.

    Přímé spoje do města Curych Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

    Vaše cesta Brusel - Curych nemusí být konečná. V okolí města Curych existuje několik míst, která stojí za to navštívit. Co takhle vydat se do jedné z techto destinací: Paris, Milan, Munich, Vienna nebo Lucerne? Nejlevnější a nejrychlejší spoje pro cestování v oblasti Paris, Milan, Munich, Vienna nebo Lucerne pro vás vyhledá Omio.

    Cestování na trase Brusel – Curych, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníCestuj do: ŠvýcarskoDo místa: CurychJak se cestovat na trase Brusel - Curych

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk