Jak se cestovat na trase Bilbao - Madrid

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Bilbao do místa Madrid

Na trase Bilbao – Madrid můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Bilbao a Madrid, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

Alsa
08:004h30
Bilbao
12:30Madrid
971 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
Alsa
08:004h30
Bilbao
12:30Madrid
971 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
Air Europa
21:051h05
Bilbao Airport
22:10Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
4035 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Renfe ALVIA
17:354h38
Bilbao-Abando
22:13Madrid Chamartín
1077 1Jednosměrná
0 přestupů
Renfe ALVIA
07:004h28
Bilbao-Abando
11:28Madrid Chamartín
2584 1Jednosměrná
0 přestupů
Alsa
09:004h40
Bilbao
13:40Madrid
971 1Jednosměrná
0 přestupů
Alsa
08:004h45
Bilbao
12:45Madrid
971 1Jednosměrná
0 přestupů
Alsa
10:004h40
Bilbao
14:40Madrid
971 1Jednosměrná
0 přestupů
Air Europa
12:451h05
Bilbao Airport
13:50Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
4641 1Jednosměrná
0 přestupů
Vueling
08:554h55
Bilbao Airport
13:50Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
4931 1Jednosměrná
1 přestup
Air Europa
17:404h55
Bilbao Airport
22:35Letiště Adolfa Suáreze (MAD)
4632 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Bilbao - Madrid

distanceVzdálenost322 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem, vlakem nebo letecky
priceCeny jízdenek724 Kč - 1 139 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 724 Kč • 4 hod 15 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 1 139 Kč • 1 hod 5 min
carriersDopravciAlsa, Air Europa nebo Renfe (3)

Pro překonání vzdálenosti 322 km Bilbao - Madrid můžete využít autobus, vlak nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou Alsa, Air Europa nebo Renfe (3). Cestující mohou na trase Bilbao - Madrid využít přímý autobus, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Bilbao - Madrid

Najít nejlepší spojení mezi městy Bilbao a Madrid s je na Omio jednoduché. Porovnáme pro vás jízdní řád a od více než 1000 provozovatelů dopravy, a rezervace levných pro vás díky tomu bude hračka.

Renfe je španělská národní železniční společnost, jejíž vlaky nabízí množství vnitrostátních spojů po celém Španělsku. Kromě toho Renfe provozuje mnoho mezinárodních spojení vlaky do Francie a Portugalska. Renfe je známé širokou řadou různých typů jízdenek, které vyhoví každému rozpočtu. Renfe nabízí jízdenky Basic, Elige a Premium. Dále Renfe nabízí různé slevové karty pro kvalifikované cestovatele, jako je Renfe Gold Card a +Renfe Youth Card 50, které můžete použít při nákupu na Omio. Vlaky Renfe nabízejí různé úrovně pohodlí, vybavení a času potřebného k cestě do vašeho cíle. Flotila Renfe disponuje těmito typy vlaků: vysokorychlostní vlaky AVE pro dálkové trasy, vlaky Alvia a Altaria pro vnitrostátní trasy v různých částech Španělska, vlaky Euromed pro trasy podél úžasného pobřeží Středozemního moře, vlaky Avant pro regionální trasy a noční vlaky Trenhotel.

  Společnost Alsa je největší autobusový dopravce ve Španělsku. Nabízí širokou škálu vnitrostátních a mezinárodních linek, na kterých ročně přepraví více než 300 milionů cestujících. Kromě standardního tarifu Alsa, můžete vybírat z těchto typů levnějších jízdenek: Minimum, Reduced a Flexible. Zatímco většině cestovatelů nevadí cestovat běžnými autobusy vybavenými základními službami, jako je WC, bezplatná Wi-Fi a palubní zábava, někteří určitě ocení nadstandartní autobusy Alsa jako Alsa Supra, Alsa Eurobus a Alsa Premium, které na vybraných trasách poskytují luxusnější vybavení.

   Iberia je největší španělská letecká společnost se sídlem na letišti Adolfo Suárez-Madrid Barajas v Madridu. Iberia nabízí lety po celé Evropě a do mnoha destinací po celém světě. Iberia má svým cestujícím k dispozici několik různých tarifů. Pro vaši cestu letadlem z města Bilbao do města Madrid můžete vybírat z těchto typů letenek: Basic Fare, Classic Fare, Flexible Fare a Business Club.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Bilbao – Madrid

    Tipy pro cestovatele: Do města Madrid můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Bilbao – Madrid mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Vyberte si, zda mezi městy Bilbao a Madrid využijete k cestování spoje autobus, vlak nebo let.

    Nejlevnější dopravní prostředek na trase Bilbao - Madrid je autobusový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 724 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Madrid:

    Zvolíte-li autobusový, bude stát o 415 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili let, který stojí v průměru 1 139 Kč.

    Zvolíte-li autobusový, bude stát o 104 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili vlak, který stojí v průměru 828 Kč.

    Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Bilbao do města Madrid je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 5 min.

    Existují alternativy cestování na této trase do destinace Madrid, ale cesta vám zabere více času:

    Pro porovnání, autobus zabere v průměru 4 hod 15 min.

    Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 4 hod 28 min.

    Města Bilbao a Madrid odděluje vzdálenost 322 km.

    Průměrný počet spojů denně z města Bilbao do města Madrid je:

    • Kolem 11 autobusů denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Bilbao - Madrid, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Bilbao - Madrid:

    • Většina cestujících zahajuje cestu Autobusem v tomto místě: Bilbao, Estación de Autobuses a končí ji v místě: Madrid, Estación Sur de Autobuses.
    • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou letenku na trase Bilbao - Madrid jejich let odlétá z místa Bilbao Airport a odlétá na Letiště Adolfa Suáreze.
    • Bilbao-Abando je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes je místem, ve kterém cesta Vlakem na této trase nejčastěji končí.

    Pokud je pro vaši cestu Bilbao - Madrid nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální provozovatelé dopravy.

    • Alsa, Alsa Supra, BlaBlaCar, Infobus nebo Autobuses La Unión vás dopraví autobusem do města Madrid. Nízké ceny autobusových jízdenek pro cestování s Alsa z města Bilbao do města Madrid za 751 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.
    • Air Europa, Iberia, Air Nostrum nebo Vueling Airlines vás dopraví letecky do města Madrid. Nízké ceny letenek pro cestování s Air Nostrum z města Bilbao do města Madrid za 832 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.
    • Cestujte vlakem s Renfe (3), Renfe nebo Renfe ALVIA do města Madrid. Pokud hledáte levné jízdenky na vlak, zvolte Renfe ALVIA z města Bilbao do města Madrid a rezervujte je na Omio jen za 828 Kč.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Bilbao do města Madrid s těmito společnostmi:

    • Na trase jezdí denně přibližně 11 přímých autobusů. Tyto jsou přímé a provozuje je společnost: Alsa nebo Alsa Supra.

    Přímé spoje šetří čas a cesta do města Madrid bez přestupu je pohodlnější. Než rezervujete, podívejte se pozorně na všechny nabízené jízdenky a vyberte tu, která je pro vás nejlepší.

    Mnoho našich zákazníků se při cestě Bilbao - Madrid rozhodne pokračovat v cestování, protože v okolí města Madrid se nachází další zajímavá místa, napřílad: Barcelona, Valencia, Seville, Málaga nebo Paris. Vydat se tam můžete snadno s Omio. Vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější spoje z města Madrid, do zajímavých destinací v okolí.

    Cestování na trase Bilbao – Madrid, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    DomůCestováníDo místa: MadridJak se cestovat na trase Bilbao - Madrid

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk