Jak se cestovat na trase Berlín - Londýn

ne 14. 7.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Informace o cestování na trase Berlín - Londýn

distanceVzdálenost931 km
modeDostupné způsoby dopravyVlakem, autobusem nebo letecky
priceCeny jízdenek1 749 Kč - 13 085 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyAutobus • 1 749 Kč • 21 hod 20 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 2 840 Kč • 1 hod 45 min
carriersDopravciFlixBus, Ryanair nebo Deutsche Bahn

Pro překonání vzdálenosti 931 km Berlín - Londýn můžete využít vlak, autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou FlixBus, Ryanair nebo Deutsche Bahn. Cestující mohou na trase Berlín - Londýn využít přímý autobus, let nebo vlak.

Možnosti cestování
z místa Berlín do místa Londýn

Na trase Berlín – Londýn můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Berlín a Londýn, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

FlixBus
18:3028h25
Berlín
21:55Londýn
4716 1Jednosměrná
2 přestupy
Nejlevnější
FlixBus
18:3028h25
Berlín
21:55Londýn
4716 1Jednosměrná
2 přestupy
Nejrychlejší
TAP Portugal
13:109h50
Letiště Berlín Brandenburg (BER)
22:00Letiště London Heathrow (LHR)
28139 1Jednosměrná
1 přestup
Další možnosti
FlixBus
19:1027h45
Berlín
21:55Londýn
4749 1Jednosměrná
2 přestupy
FlixBus
19:3027h25
Berlín
21:55Londýn
4782 1Jednosměrná
2 přestupy
FlixBus
17:4029h15
Berlín
21:55Londýn
4749 1Jednosměrná
2 přestupy
TAP Portugal
13:1029h35
Letiště Berlín Brandenburg (BER)
17:45Letiště London Heathrow (LHR)
26754 1Jednosměrná
1 přestup
TAP Portugal
13:1021h35
Letiště Berlín Brandenburg (BER)
09:45Letiště London Gatwick (LGW)
29347 1Jednosměrná
1 přestup
TAP Portugal
13:1024h35
Letiště Berlín Brandenburg (BER)
12:45Letiště London Heathrow (LHR)
29532 1Jednosměrná
1 přestup

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
15. 7.
út
16. 7.
st
17. 7.
čt
18. 7.

19. 7.
so
20. 7.
ne
21. 7.
po
22. 7.
út
23. 7.
st
24. 7.
čt
25. 7.

26. 7.
so
27. 7.
ne
28. 7.
po
29. 7.
út
30. 7.
st
31. 7.
čt
01. 8.

02. 8.
so
03. 8.
ne
04. 8.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Dopravci: Berlín - Londýn

Cestujte cestovním prostředkem z města Berlín do města Londýn se společností pomocí Omio. Porovnejte jízdní řád a, a my vám navíc ukážeme srovnání s ostatními způsoby dopravy a možnosti cesty s přestupy, jsou-li tyto varianty k dispozici.

Deutsche Bahn (DB) je největším německým poskytovatelem dopravy vlakem. Denně na trať vypraví v průměru asi 40 000 vnitrostátních a mezinárodních linek. Flotila vlaků společnosti Deutsche Bahn zahrnuje vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), a dále vlaky IC (Intercity), EC (Eurocity), IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn). Vlaky DB se liší komfortem a rychlostí jízdy. Zatímco WC patří do standardního vybavení ve všech vlacích Deutsche Bahn, služby jako palubní restaurace nebo bezplatná Wi-Fi jsou dostupné pouze v určitých typech vlaků a na některých trasách. Deutsche Bahn je známá velkým výběrem tarifů jako například Super Saver, Saver a Flexible, a také různými slevovými kartami, jako je Bahncard 25, 50 a 100, které můžete použít také pro vaši cestu vlakem Berlín - Londýn.

  Společnost FlixBus byla založená v Německu. Postupem času rozšířila své služby z Německa do celé Evropy a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. Autobusy FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze jízdenky typu Standard. Tyto jízdenky umožňují každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Stejně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

   Swiss je přední švýcarská letecká společnost, která nabízí letenky typu Economy a Business pro váš příští pohodlný let mezi městy Berlín a Londýn.

    Tipy pro cestovatele: Cestování Berlín – Londýn

    Tipy pro cestovatele: Do města Londýn můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Berlín – Londýn mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
    FAQs

    Do města Londýn se z města Berlín dostanete vlak, autobus nebo let.

    Nejlevnější dopravní prostředek na trase Berlín - Londýn je autobusový. V průměru se ceny jízdenek pohybují kolem 1 749 Kč v porovnání s ostatními dopravními prostředky do města Londýn:

    Zvolíte-li autobusový, bude stát o 1 090 Kč méně, než kdyby jste pro tuto trasu zvolili let, který stojí v průměru 2 840 Kč.

    Nejlevnější způsob dopravy je obecně autobusový, s cenami o 11 335 Kč nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo 13 085 Kč za cestu z města Berlín do města Londýn.

    Nejrychlejší způsob dopravy mezi městy Berlín a Londýn je letecký, který v průměru zabere 1 hod 45 min   v porovnání s ostatními možnostmi cestování, které vás do cílové destinace také dostanou ale bude to trvt o něco déle:

    Pro porovnání, autobus zabere v průměru 21 hod 20 min.

    Pokud pro cestu zvolíte vlak, bude vám tato cesta trvat kolem 11 hod 24 min.

    Město Berlín je od města Londýn 931 km daleko.

    Průměrný počet spojů denně z města Berlín do města Londýn je:

    • Kolem 1 vlak denně.

    Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty Berlín - Londýn, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

    Toto jsou nejpopulárnější nádraží při cestování z města Berlín do města Londýn:

    • Autobusy nejčastěji odjíždějí z: Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof. A většinou přijíždějí na toto místo: London, Victoria Coach Station.
    • Lety nejčastěji odlétají z města Berlín, konkrétně z Letiště Berlín Brandenburg a přilétají na Letiště London Gatwick ve městě Londýn.
    • Vlaky nejčastěji odjíždějí z: Berlin Hauptbahnhof. A většinou přijíždějí na toto místo: Londýn Euston.

    Pokud je pro vaši cestu Berlín - Londýn nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

    • FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar Bus - cestujte autobusem s touto společností do města Londýn. Levné autobusové jízdenky, které nabízí autobusoví dopravci můžete pro cestování na trase Berlín - Londýn najít a koupit na Omio, za cenu již od 1 749 Kč.
    • Ryanair, Malta Air, easyJet, British Airways, Cityflyer (British Airways 2), Eurowings, Lufthansa, Brussels Airlines, SAS, KLM, Iberia Express, Norwegian Air, SWISS, Air France, Air Baltic, airmax, KLM Cityhopper, Lufthansa Cityline (2), Luxair, TUIfly, Eurowings Europe, LAER, Austrian Airlines, CityJet, Ukraine International Airlines nebo Finnair vás dopraví letecky do města Londýn. Nízké ceny letenek pro cestování s Ryanair z města Berlín do města Londýn za 2 420 Kč najdete na strákách nebo v aplikaci on Omio.
    • Deutsche Bahn - cestujte vlakem s touto společností do města Londýn. Levné jízdenky na vlak, které nabízí železniční dopravci můžete pro cestování na trase Berlín - Londýn najít a koupit na Omio, za cenu již od 13 085 Kč.

    Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Berlín do města Londýn s těmito společnostmi:

    • Na této trase Vás bez přestupu svými autobusy přepraví společnost:
    • Rezervujte si přímý lety se společností easyJet, British Airways nebo Cityflyer (British Airways 2).
    • Na této trase Vás bez přestupu svými vlaky přepraví společnost:

    Přímé spoje do města Londýn Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

    Mnoho našich zákazníků se při cestě Berlín - Londýn rozhodne pokračovat v cestování, protože v okolí města Londýn se nachází další zajímavá místa, napřílad: Paris, Edinburgh, Manchester, Amsterdam nebo Brussels. Vydat se tam můžete snadno s Omio. Vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější spoje z města Londýn, do zajímavých destinací v okolí.

    Cestování na trase Berlín – Londýn, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

    Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

    S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

    Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

    ios-badge
    android-badge
    Hand With Phone
    Měna
    Jazyk