Jak se cestovat na trase Barcelona - Milán

ne 19. 5.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Možnosti cestování
z místa Barcelona do místa Milán

Na trase Barcelona – Milán můžete využít vlak, autobus nebo letadlo.

Naše doporučení
bus

Nejlepší způsob, jak cestovat mezi městy Barcelona a Milán, je autobus. Nabízí totiž nejlepší poměr ceny a rychlosti.

Union Ivkoni International
22:0018h00
Barcelona
16:00Milán
1324 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
Union Ivkoni International
22:0018h00
Barcelona
16:00Milán
1324 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
FlixBus
20:2513h20
Barcelona
09:45Milán
1842 1Jednosměrná
0 přestupů
Další možnosti
Union Ivkoni International
21:0018h00
Barcelona
15:00Milán
1615 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
20:5520h20
Barcelona
17:15Milán
1658 1Jednosměrná
0 přestupů
FlixBus
14:4016h55
Barcelona
07:35Milán
1684 1Jednosměrná
0 přestupů

Vyhledejte si všechna data a časy vlakových, autobusových a leteckých spojů na této trase, .

POROVNEJ Ceny vlaků, autobusů a letů

po
20. 5.
út
21. 5.
st
22. 5.
čt
23. 5.

24. 5.
so
25. 5.
ne
26. 5.
po
27. 5.
út
28. 5.
st
29. 5.
čt
30. 5.

31. 5.
so
01. 6.
ne
02. 6.
po
03. 6.
út
04. 6.
st
05. 6.
čt
06. 6.

07. 6.
so
08. 6.
ne
09. 6.

Informace o cestování na trase Barcelona - Milán

distanceVzdálenost725 km
modeDostupné způsoby dopravyAutobusem nebo letecky
priceCeny letenek- 1 051 Kč
cheapestNejlevnější způsob dopravyLet • 945 Kč • 1 hod 30 min
fastestNejrychlejší způsob dopravyLet • 945 Kč • 1 hod 30 min
carriersDopravciBlaBlaCar Bus, Academy, Vueling Airlines nebo Renfe AVE INT

Pro překonání vzdálenosti 725 km Barcelona - Milán můžete využít autobus nebo let. Nejoblíbenější společnosti poskytující spojení na této trase jsou BlaBlaCar Bus, Academy, Vueling Airlines nebo Renfe AVE INT. Cestující mohou na trase Barcelona - Milán využít přímý autobus, trajekt, let nebo vlak.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Provozovatelé osobní dopravy: Barcelona - Milán

Hledejte nejlepší možnosti dopravy cestovním prostředkem mezi městy Barcelona a Milán s našimi partnery! Na Omio najdete výhodné nabídky, levné a aktuální jízdní řád.

Společnost FlixBus byla založená v Německu. Postupem času rozšířila své služby z Německa do celé Evropy a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. Autobusy FlixBus nabízí na všech svých trasách pouze jízdenky typu Standard. Tyto jízdenky umožňují každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Stejně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

  Air France jsou největší francouzská letecká společnost. Aerolinky Air France nabízejí lety po celé Evropě ale i mimo ni. Můžete vybírat z několika různých typů letenek pro pro vaši cestu cestovním prostředkem mezi městy Barcelona a Milán. Air France nabízí tyto tarify letenek: Economy Light, Economy Standard, Economy Flex, Premium Economy a Business.

   Tipy pro cestovatele: Cestování Barcelona – Milán

   Tipy pro cestovatele: Do města Milán můžete cestovat přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete znát, abyste si na trase Barcelona – Milán mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
   FAQs

   Na trase Barcelona - Milán můžete cestovat autobus nebo let.

   Nejlevnější způsob dopravy mezi městy Barcelona a Milán je letecký. Ceny se v průměru pohybují kolem 945 Kč.

   Toto je srovnání s ostatními způsoby dopravy do města Milán:

   Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o 105 Kč nižšími než autobus na stejně trase. Pokud budete cestovat autobusem, zaplatíte okolo 1 051 Kč za cestu z města Barcelona do města Milán.

   Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o nižšími než trajekt na stejně trase. Pokud budete cestovat trajektem, zaplatíte okolo za cestu z města Barcelona do města Milán.

   Nejlevnější způsob dopravy je obecně letecký, s cenami o nižšími než vlak na stejně trase. Pokud budete cestovat vlakem, zaplatíte okolo za cestu z města Barcelona do města Milán.

   Nejrychlejší možností, jak se dostat z města Barcelona do města Milán je letecký s průměrnou dobou cesty kolem 1 hod 30 min.

   Existují alternativy cestování na této trase do destinace Milán, ale cesta vám zabere více času:

   Pro porovnání, pokud si vyberete autobus, budete pro tuto cestu potřebovat okolo 13 hod 20 min.

   Z města Barcelona je to do města 725 km.

   Průměrný počet spojů denně z města Barcelona do města Milán je:

   • Kolem 2 autobusů denně.

   Doporučujeme ověřit konkrétní datum vaší cesty mezi městy Barcelona a Milán, protože počet spojů cestovním prostředkem se může lišit podle toho, zda se jedná o všední den nebo víkend, a také v závislosti na sezóně.

   Tato jsou nejoblíbenější místa, na na která přijíždějí a ze kterých odjíždějí spoje cestujete-li na trase Barcelona - Milán:

   • Pro většinu lidí, kteří rezervují svou autobusovou jízdenku na trase Barcelona - Milán jejich autobus odjíždí z místa Barcelona, Estación de Autobuses de Sants a odjíždí na Milano, Aeroporto di Milano Linate.
   • Většina cestujících zahajuje cestu Letecky v tomto místě: Letiště Barcelona-El Prat a končí ji v místě: Letiště Malpensa.
   • Barcelona je nejčastějším místem pro zahájení cesty. Milán Centrale je místem, ve kterém cesta Vlakem na této trase nejčastěji končí.

   Pokud je pro vaši cestu Barcelona - Milán nejdůležitější levná jízdenka, pomůžeme vám najít ideální dopravci.

   • BlaBlaCar Bus, Ourbus, FlixBus, Alsa, Eurolines Switzerland, Movelia nebo Infobus - cestujte autobusem s touto společností do města Milán. Levné autobusové jízdenky, které nabízí autobusoví dopravci můžete pro cestování na trase Barcelona - Milán najít a koupit na Omio, za cenu již od 1 051 Kč.
   • Vueling Airlines, Ryanair, easyJet, Malta Air, Iberia, Alitalia, Air France, Air Europa, Eurowings, Lufthansa, KLM, SWISS, TUIfly, Brussels Airlines, Air Serbia, Alitalia (2), Lufthansa Cityline (2) nebo airmax - cestujte letecky s touto společností do města Milán. Levné letenky, které nabízí aerolinky můžete pro cestování na trase Barcelona - Milán najít a koupit na Omio, za cenu již od 945 Kč.

   Ano, k dispozici jsou přímé spoje z města Barcelona do města Milán s těmito společnostmi:

   • Společnost BlaBlaCar Bus, FlixBus nebo Alsa provozuje na této trase každý den kolem 2 přímých autobusů denně.

   Přímé spoje do města Milán Vám ušetří čas a zároveň jsou pohodlnější a obvykle také rychlejší. Než koupíte vaše jízdenky přesvěčte se, za je k dispozi spoj bez přestupu.

   Mnoho cestujících, kteří se s Omio vydají na cestu Barcelona - Milán, si svou cestu prodlouží do zajímavých destinací kolem města Milán, jako napřiklad: Paris, Rome, Venice, Florence nebo Como. Pokud také plánujete přidat další zastávku na vaší cestě Barcelona - Milán, Omio je ideálním nástrojem na výhledání nejlepších spojů z města Milán do všech okolních top destinací.

   Cestování na trase Barcelona – Milán, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

   Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

   Nejoblíbenější destinace na cestování

   DomůCestováníCestuj do: ItálieDo místa: MilánJak se cestovat na trase Barcelona - Milán

   S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

   Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

   ios-badge
   android-badge
   Hand With Phone
   Měna
   Jazyk