Autobus z Vídeň do Varna

Nejlevnější autobusy z místa Vídeň do místa Varna

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejlevnější

1889

Průměr

2137

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Flixbus
00:45Vídeň25h25 02:10Varna
0 přestupů
1889 1Jednosměrná
Arda Tur
20:10Vídeň25h20 21:30Varna
0 přestupů
2217 1Jednosměrná
Karat-S
17:30Vídeň25h20 18:50Varna
0 přestupů
2306 1Jednosměrná

Jízdní řády autobusů Vídeň – Varna

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den (úterý 7. února).
Flixbus
00:45Vídeň25h25 02:10Varna
0 přestupů
Karat-S
17:30Vídeň25h20 18:50Varna
0 přestupů
Arda Tur
20:10Vídeň25h20 21:30Varna
0 přestupů

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech dat a časů pro tuto trasu najdete

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

út
07. 2.
st
08. 2.
čt
09. 2.

10. 2.
so
11. 2.
ne
12. 2.
po
13. 2.
út
14. 2.
st
15. 2.
čt
16. 2.

17. 2.
so
18. 2.
ne
19. 2.
po
20. 2.

Nejrychlejší autobusy z místa Vídeň do místa Varna

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 2..

Nejrychlejší cesta

1d 1 h 20 min

Průměr

1d 1 h 21 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

1053 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Vídeň – Varna, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Karat-S
17:30Vídeň25h20 18:50Varna
0 přestupů
2306 1Jednosměrná
Arda Tur
20:10Vídeň25h20 21:30Varna
0 přestupů
2217 1Jednosměrná
Flixbus
00:45Vídeň25h25 02:10Varna
0 přestupů
1889 1Jednosměrná

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Vídeň – Varna

distanceVzdálenost1052 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem25 hod 20 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky2 134 Kč
frequencyPočet spojů autobusem1 denně
changesPřímé autobusyAno, 1 přímý autobusový spoj denně
carriersAutobusoví dopravciInfobus, Union Ivkoni International, Karat-S, Arda Tur, Flixbus nebo Eurolines Germany

Na trase Vídeň – Varna v délce 1052 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například Infobus, Union Ivkoni International, Karat-S, Arda Tur, Flixbus nebo Eurolines Germany. Cesta v průměru trvá 25 hod 20 min. Počet spojů k dispozici: 1 autobusový spoj denně, včetně přímých spojů. Zatímco průměrná cena cestování na této trase se pohybuje kolem 2 134 Kč, nejlevnější autobusové jízdenky je možné koupit již za 1 637 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Vienna, International Busterminal (VIB) a cestu končí příjezdem na: Varna, Avtogara (Варна, Aвтогара).

Autobusové společnosti: Vídeň - Varna

Vyhledejte na Omio ty nejlepší autobusy z města Vídeň do města Varna s našimi spolehlivými partnery a cestujte již od 1 637 Kč. Pomůžeme vám najít a zarezervovat nejvýhodnější možnosti cestování, ověřit odjezdy autobusů' a vybrat ty správné pro vaši trasu.

FlixBus

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat mezi městy Vídeň a Varna. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Vídeň do města Varna, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 1052 km dlouhou cestu z města Vídeň do města Varna koupíte na Omio již za 1 637 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu mezi městy Vídeň a Varna se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Vídeň – Varna

Tipy pro cestovatele: Do města Varna můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Vídeň – Varna mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Levné autobusové jízdenky z města Vídeň do města Varna koupíte za cenu kolem 1 637 Kč, v závislosti na tom, jak dlouho dopředu ji koupíte. Doporučujeme jízdenky hledat pomocí Omio, abyste se porovnáním různých autobusových dopravců dostali k těm nejlepším nabídkám pro vaši cestu. Nejlepší cenové nabídky získáte, pokud si zarezervujte autobusové jízdenky co nejdříve.
Výhodná cena autobusové jízdenky z města Vídeň do města Varna se pohybuje kolem 2 134 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
Z města Vídeň do města Varna je to autobusem kolem 1052 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Autobusem na trase Vídeň - Varna pojedete v průměru 25 hod 20 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, svátek nebo víkend. Omio umí najít levné i rychlé spoje. Díky aplikaci Omio budete mít všechny jízdenky na jednom místě.

Je několik autobusových nádraží ve městě Vídeň, na kterých je možné zahájit vaši cestu, například Vienna, International Busterminal (VIB), Wien, Hauptbahnhof a Wien, Hauptbahnhof Südtiroler Platz. Varna také nabízí několik různých autobusových nádraží, na kterých můžete vaši cestu ukončit. Jedna z nich je třeba Varna, Avtogara (Варна, Aвтогара), Varna, Sveti Ivan Rilski a Varna, Avtoexpress (Варна, Автоекспрес).

Zákazníci Omio, kteří cestují na této trase většinou volí jako místo odjezdu autobusové nádraží Vienna, International Busterminal (VIB)   a cestu ukončují na Varna, Avtogara (Варна, Aвтогара).

Cestující nejčastěji cestují autobusem z místa Vienna, International Busterminal (VIB), které se nachází přibližně 6.8 km od centra města, a po ukončení cesty vystupují v místě Varna, Avtogara (Варна, Aвтогара), jež je od centra vzdáleno 2.6 km.

Autobusoví dopravci poskytují dopravu na trase Vídeň – Varna. K dispozici jsou autobusem od společnosti Infobus, Union Ivkoni International, Karat-S, Arda Tur, Flixbus nebo Eurolines Germany. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 1 autobusový spoj denně z města Vídeň do města Varna. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
Na trase Vídeň – Varna odjíždí první ranní autobus v 20: 10. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Vídeň v 20: 10. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a autobusové jízdní řády pro cestování z města Vídeň do města Varna.
Levné autobusové jízdenky z města Vídeň do města Varna snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
Z města Vídeň do města Varna můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné autobusové jízdenky z města Vídeň do města Varna. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své autobusové jízdenky přímo v aplikaci Omio.

Autobusy Vídeň – Varna, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk