Autobus z Vídeň do Praha

Nejlevnější autobusy z místa Vídeň do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejlevnější

497

Průměr

498

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Nejlevnější
07:454h45
Vídeň
12:30Praha, ÚAN Florenc
497 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejlevnější
15:454h45
Vídeň
20:30Praha, ÚAN Florenc
497 1Jednosměrná
0 přestupů
07:005h30
Vídeň
12:30Praha
499 1Jednosměrná
0 přestupů

Jízdní řády autobusů Vídeň – Praha

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den středa 7. června
07:005h30
Vídeň
12:30Praha
0 přestupů
07:454h45
Vídeň
12:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
11:454h45
Vídeň
16:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
15:454h45
Vídeň
20:30Praha, ÚAN Florenc
0 přestupů
23:556h02
Vídeň
05:57Praha
1 přestup

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

st
07. 6.
čt
08. 6.

09. 6.
so
10. 6.
ne
11. 6.
po
12. 6.
út
13. 6.
st
14. 6.
čt
15. 6.

16. 6.
so
17. 6.
ne
18. 6.
po
19. 6.
út
20. 6.
st
21. 6.
čt
22. 6.

23. 6.
so
24. 6.
ne
25. 6.
po
26. 6.
út
27. 6.

Nejrychlejší autobusy z místa Vídeň do místa Praha

Zobrazují se časy a ceny pro 07. 6..

Nejrychlejší cesta

3 h 55 min

Průměr

3 h 59 min

autobusy/autobusů denně

5

Vzdálenost

253 km

5 z 5 autobusů, které každý den jezdí na trase Vídeň – Praha, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

Nejrychlejší
23:253h55
Vídeň
03:20Praha, Hlavní Nádraží
1248 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
16:503h55
Vídeň
20:45Praha, Hlavní Nádraží
699 1Jednosměrná
0 přestupů
Nejrychlejší
21:053h55
Vídeň
01:00Praha, Hlavní Nádraží
1248 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
23:254h05
Vídeň
03:30Praha, ÚAN Florenc
1248 1Jednosměrná
0 přestupů
2. Nejrychlejší
16:504h05
Vídeň
20:55Praha, ÚAN Florenc
699 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express
Ubytování

Potřebuješ ubytování ve městě Praha?

Nejlepší hotely

Celé domy a byty

Najděte si to nejlepší ubytování s naším partnerem Expedia

Zobrazit vše

Informace: Autobusy Vídeň – Praha

distanceVzdálenost252 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem4 hod 30 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky477 Kč
frequencyPočet spojů autobusem10 denně
changesPřímé autobusyAno, 10 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciArdaTur, STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, RegioJet a. S. RegioJet, Arda Tur, TouristService, MiniBuzz, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Tourist Service nebo Eurolines Germany

Na trase Vídeň – Praha v délce 252 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například ArdaTur, STUDENT AGENCY k. S. Flixbus, RegioJet a. S. RegioJet, Arda Tur, TouristService, MiniBuzz, Eurolines Switzerland, BlaBlaCar, Tourist Service nebo Eurolines Germany. Cesta v průměru trvá 4 hod 30 min. Počet spojů k dispozici: 10 autobusových spojů denně, včetně přímých spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 372 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 477 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Vienna, International Busterminal (VIB) a cestu končí příjezdem na: Praha, Hlavní Nádraží.

Autobusové společnosti: Autobusy Vídeň - Praha

Se společností můžete mezi městy Vídeň a Praha cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 372 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy autobusů' a levné na Omio.

FlixBus
Student Agency

FlixBus je jednou z nejlepších možností, chcete-li cestovat z města Vídeň do města Praha. Omio Vám rychle zobrazí a porovná autobusový jízdní řád pro cestu z města Vídeň do města Praha, a rezervace online je na Omio také velmi jednoduchá. Levné pro 252 km dlouhou cestu z města Vídeň do města Praha koupíte na Omio již za 449 Kč. Na Omio si můžete ověřit informace týkající se velikosti zavazadel a služeb dostupných na palubě. Pomocí aplikace Omio také můžete ověřit, zda jsou pro vaši cestu z města Vídeň do města Praha se společností FlixBus k dispozici elektronické, se kterými se vyhnete tisknutí a cestování s papírovými jízdenkami. Jediné, co budete potřebovat, je váš mobilní telefon. Nechte Omio, ať za vás vyhledá a informace, které k cestě potřebuejete a vy si vychutnejte cestování bez starostí a stresu.

RegioJet je přední autobusová společnost v České republice. Charakteristicky žluté autobusy RegioJet jezdí po silnicích České republiky od roku 2004. První autobusovou linkou společnosti byla trasa Praha - Brno. Dnes RegioJet nabízí nejen autobusovou ale také železniční dopravu po celé České republice a do mnoha okolních Evropských zemí. Flotila autobusů a vlaků RegioJet je známá nabízeným pohodlím na palubě. Vybrat si můžete z následujících typů jízdného pro vaši příští cestu autobusem mezi městy Vídeň a Praha: Low Cost, Standard, Fun & relax, Relax a Business.

  Autobusy Vídeň – Praha

  Rakouskou metropoli na Dunaji a hlavní město České republiky dělí vzdálenost přibližně 330 kilometrů. K dispozici jsou spoje s přestupem i přímé spoje – ty zdolají vzdálenost mezi Prahou a Vídní za necelé čtyři hodiny. Autobusy odjíždějí z vídeňských stanic v průběhu celého dne i v noci, a nejvíce spojů na této trase je k dispozici o víkendu.

  Kteří autobusoví dopravci jezdí na trase Vídeň – Praha?

  Přímé autobusy Praha – Vídeň posílají na silnice nejčastěji dopravci FlixBus a Regiojet. Dále je možné využít služeb dopravních společností Deinbus, Infobus, ArdaTur a Eurolines.

  Jak dlouho trvá cesta autobusem na trase Vídeň – Praha?

  Nejrychlejší autobusy Praha – Vídeň zdolají tuto trasu za 3 hodiny a 55 minut. Průměrná doba cestování je kolem 4 hodin v případě přímého spoje, a kolem 5,5 hodiny v případě spoje s přestupem. Přestupním místem na této trase je letiště Schwechat, kde musí cestující asi 20 minut počkat na přípoj.

  Autobusem z Vídeně do Prahy

  Autobusy Praha – Vídeň odjíždějí ve všední den asi 20x denně. O víkendu je pak linka frekventovaná více než dvojnásobně – do Vídně je autobusem možné cestovat přibližně 50x. To odpovídá přibližně 200 autobusovým spojením za týden. K dispozici jsou jak denní linky, tak i noční spoje. Do Vídně je možné cestovat například o půlnoci nebo kolem třetí hodiny ráno.

  Ze kterých autobusových nádraží odjíždějí, a na která nádraží přijíždějí autobusy na trase Vídeň – Praha?

  Odjezd z nádraží ve Vídni: Autobusy do Vídně odjíždějí nejčastěji z nádraží Erdberg. Cestujícím je na tomto nádraží k dispozici klimatizovaná čekárna, připojení k Wi-Fi zdarma, uzamykatelné skříňky, bankomaty a bohaté možnosti občerstvení. Metrem linky U3 je to odsud do centra sedm minut. Další frekventovanou zastávkou ve Vídni je Stadion přímo u stanice metra linky U2, odkud je to do centra města asi čtyři minuty jízdy. Třetí nejoblíbenější stanicí odjezdu je letiště Schwechat, které se nachází asi 10 kilometrů od Vídně.

  Příjezd na nádraží v Praze: Autobusy v Praze míří nejčastěji na Ústřední autobusové nádraží Florenc. Jedná se o nadstandardně vybavený terminál, kde mohou cestující využít například připojení k Wi-Fi zdarma nebo úschovnu zavazadel. Nádraží se nachází na stanici metra B a C. Některé autobusy přijíždějí na Hlavní Nádraží - Wilsonova, hlavní pražské železniční nádraží, které se nachází přímo na stanici metra linky C. Další možností je vystoupit na zastávkách Roztyly a Libeň.

  Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Vídeň – Praha

  Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Vídeň – Praha. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Praha, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
  FAQs
  Low cost autobusové jízdenky z města Vídeň do města Praha jsou levné, a to již od 372 Kč, ale tato cena závisí na tom, jak brzy tuto nabídku najdete a s jakým předstihem autobusové jízdenky koupíte. Doporučujeme použít Omio a najít tu nejlevnější cestu autobusem porovnáním cen různých autobusových dopravců. Autobusové jízdenky si následně kupte tak dlouho dopředu, jak je to jen možné.
  Výhodná cena autobusové jízdenky z města Vídeň do města Praha se pohybuje kolem 477 Kč a závisí na více faktorech, například, zda se jedná o všední den, víkend či svátek, sezonu atd. Omio je ideální pomocník, který vám najde levné autobusové jízdenky.
  Pokud pojedete autobusem, vzdálenost z města Vídeň do města Praha bude kolem 252 km. Abyste měli co nejpohodlnější cestu a nejlevnější jízdenku, doporučujeme její rezervaci provést co nejdříve.
  Dojezdová doba autobusem z města Vídeň do města Praha je v průměru 4 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.

  Při odjezdu z města Vídeň máte na vybranou z několika autobusových nádraží, na kterých můžete cestu zahájit, napřiklad: Vienna, International Busterminal (VIB), Wien, Hauptbahnhof Südtiroler Platz a Wien, Hauptbahnhof. Po příjezdu do Praha, můžete cestu ukončit v jednom z autobusových nádraží, jako například: Praha, Hlavní Nádraží, Prague a Prague, Stodůlky.

  Zákazníci Omio rezervují autobusy pro tuto trasu nejčastěji ze stanice Vienna, International Busterminal (VIB)   do stanice Praha, Hlavní Nádraží  

  Nejpopulárnější autobusové nádraží pro tuto trasu je Vienna, International Busterminal (VIB), a nalézá se přibližně 6.8 km od centra města Vídeň. Nejpopulárnější autobusové nádraží příjezdu do cíle ve městě Praha je Praha, Hlavní Nádraží. Najdete jej 6.8 km od centra.

  Přímé spojení z města Vídeň do města Praha autobusem poskytuje FlixBus, Infobus nebo STUDENT AGENCY k. S. Pokud nenajdete spoj, který vám bude vyhovovat, Omio vám pomůže najít nejlepší kombinaci spojů z města Vídeň do města Praha.
  Počet spojů, které jsou průměrně k dispozici: 10 autobusových spojů denně z města Vídeň do města Praha. Je možné, že odjezdy autobusů se budou lišit podle todo, zda cestujete autobusem ve všední dny, o víkendu nebo třeba o prázdninách.
  Na trase Vídeň – Praha odjíždí první ranní autobus v 5: 45. Poslední autobus dne na stejné trase odjíždí z města Vídeň v 22: 55. Na stránkách Omio najdete kompletní informace a autobusové jízdní řády pro cestování z města Vídeň do města Praha.
  Levné autobusové jízdenky z města Vídeň do města Praha snadno vyhledáte na stránkách Omio. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své autobusové jízdenky na jednom místě. Cestování autobusem je díky tomu snadné a beze stresu.
  Pokud nemáte auto, není problém cestovat mezi městy Vídeň a Praha autobusem. Omio umí najít nejlepší spojení autobusem z města Vídeň do města Praha a porovnat je podle toho, co konkrétně potřebujete. Omio aplikace navíc ukládá všechny vaše autobusové jízdenky na jedno místo.
  DomůAutobusyAutobusem do PrahaAutobus z Vídeň do Praha

  S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

  Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

  ios-badge
  android-badge
  Hand With Phone
  Měna
  Jazyk