Autobus z Vídeň do Olomouc

čt 18. 4.
+ Přidat návrat
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější autobusy z místa Vídeň do místa Olomouc

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejlevnější

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

FlixBus
05:403h00
Vídeň
08:40Olomouc
269 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
22:553h10
Vídeň
02:05Olomouc
427 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
21:508h45
Vídeň
06:35Olomouc
538 1Jednosměrná
0 přestupů

Odjezdy autobusů Vídeň – Olomouc

Zobrazují se autobusové spoje pro zítřejší den čtvrtek 18. dubna
STUDENT AGENCY k.s.
21:508h45
Vídeň
06:35Olomouc
0 přestupů přímý spoj
STUDENT AGENCY k.s.
22:553h10
Vídeň
02:05Olomouc
0 přestupů přímý spoj
FlixBus
05:403h00
Vídeň
08:40Olomouc
0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

čt
18. 4.

19. 4.
so
20. 4.
ne
21. 4.
po
22. 4.
út
23. 4.
st
24. 4.
čt
25. 4.

26. 4.
so
27. 4.
ne
28. 4.
po
29. 4.
út
30. 4.
st
01. 5.

Nejrychlejší autobusy z místa Vídeň do místa Olomouc

Zobrazují se časy a ceny pro 18. 4..

Nejrychlejší cesta

3 h

Průměr

4 h 58 min

autobusy/autobusů denně

3

Vzdálenost

167 km

3 z 3 autobusů, které každý den jezdí na trase Vídeň – Olomouc, jezdí přímo, takže je poměrně snadné najít spoj bez přestupu.

FlixBus
05:403h00
Vídeň
08:40Olomouc
269 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
22:553h10
Vídeň
02:05Olomouc
427 1Jednosměrná
0 přestupů
STUDENT AGENCY k.s.
21:508h45
Vídeň
06:35Olomouc
538 1Jednosměrná
0 přestupů

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Informace: Autobusy Vídeň – Olomouc

distanceVzdálenost167 km
durationPrůměrná doba cesty autobusem2 hod 45 min
pricePrůměrná cena autobusové jízdenky374 Kč
frequencyPočet spojů autobusem8 denně
changesPřímé autobusyAno, 8 přímých autobusových spojů denně
carriersAutobusoví dopravciFlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar

Na trase Vídeň – Olomouc v délce 167 km můžete cestovat autobusem a vybrat si můžete jednoho z našich partnerů, jako například FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar. Cesta v průměru trvá 2 hod 45 min. Počet spojů za den: 8 autobusových spojů. Nejlevnější autobusové jízdenky pro tuto cestu je možné koupit za nízkou cenu již od 239 Kč. Průměrná cena za autobusové jízdenky se pohybuje kolem 374 Kč. Cestující na této trase většinou odjíždějí ze zastávky Vienna, International Busterminal (VIB) a cestu končí příjezdem na: Olomouc, hlavní nádraží.

Autobusoví dopravci: Vídeň - Olomouc

Se společností můžete mezi městy Vídeň a Olomouc cestovat autobusem levně, s cenami začínajícími na 239 Kč. Porovnejte a najděte odjezdy autobusů' a levné na Omio.

FlixBus je jednou z nejoblíbenějších nízkonákladových společností poskytující autobusovou dopravu v Evropě. Společnost FlixBus, založená v Německu, rozšířila své služby z Německa do celé Evropě a dokonce i do Spojených států, čímž dává cestujícím na obou kontinentech možnost využít meziměstské autobusové dopravy za dostupnou cenu. FlixBus také provozuje na vybraných trasách po celé Evropě noční autobusy. FlixBus nabízí na všechny své trasy pouze jízdenku typu Standard, která umožňuje každému cestujícímu jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo. Za každé další zavazadlo se účtují extra poplatky. Steně jako za rezervaci konkrétních sedadel, například pokud si chcete rezervovat více místa pro nohy, sedadlo u stolu nebo panoramatické sedadlo. Mezi standardní vybavení na palubě patří bezplatná Wi-Fi, zásuvky pro nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku, extra prostor pro nohy, zavazadlový prostor a toalety.

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Vídeň – Olomouc

Tipy pro cestovatele: Cestování autobusem Vídeň – Olomouc. Levné jízdenky, rychlé spoje, jak se dostat nejlevněji busem do města Olomouc, rezervace, ať už hledáte jakékoli informace, na Omio je najdete všechny.
FAQs
Levné autobusová jízdenka z Vídeň do Olomouc mohou začínat již od 239 Kč (9 €), pokud si rezervujete v předstihu. Průměrná cena autobusová jízdenka z Vídeň do Olomouc je 374 Kč (14 €); avšak ceny se liší v závislosti na denní době a třídě a bývají dražší v den cestování.
Průměrná doba cesty z Vídeň do Olomouc autobusem je 2 hod 45 min   na 167 km dlouhé journey, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
První autobus z Vídeň do Olomouc odjíždí v 5: 40.
Poslední autobus z Vídeň do Olomouc odjíždí v 22: 55.
8 autobusových spojů krát denně z Vídeň do Olomouc, které vyžadují minimálně jednu změnu s FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem spojení autobusy.
Když se přepravujete z Vídeň do Olomouc autobus, můžete se spolehnout na FlixBus, STUDENT AGENCY k. S. Nebo BlaBlaCar pro nejlepší způsob, jak se dostat do Olomouc. Než si koupíte autobusovou jízdenku, můžete zkontrolovat všechny možné autobusoví dopravci, kteří nabízejí služby mezi městy Vídeň a Olomouc a porovnat nabízené vybavení.

Při odjezdu z Vídeň máte různé možnosti začít svou autobusová zastávka cestu včetně Vienna, International Busterminal (VIB), Wien, Hauptbahnhof Südtiroler Platz a Wien, Hauptbahnhof. Při příjezdu do Olomouc můžete ukončit svou trip v autobusová nádraží jako Olomouc, hlavní nádraží, Olomouc, Autobusové Nádraží podchod a Olomouc, Pionýrská.

Cestující nejčastěji nastupují do autobus z Vienna, International Busterminal (VIB), která se nachází asi od centra města, a vystupují z autobus na zastávce Olomouc, hlavní nádraží, která je vzdálena asi od centra města.

Nejlevnějším měsícem pro cestování z Vídeň do Olomouc autobusem je březen.
Nicméně máte možnosti, protože můžete cestovat Vídeň - Olomouc 2 různými způsoby: vlak nebo autobus.
DomůAutobusyAutobusem do OlomoucAutobus z Vídeň do Olomouc

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Měna
Jazyk