POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 9.
537 ÖBB | REX
Hledej ceny
út
21. 9.
537 ÖBB | Railjet
432 Flixbus
čt
23. 9.
537 ÖBB
378 Flixbus

24. 9.
537 ÖBB
Hledej ceny
so
25. 9.
537 ÖBB | Railjet
432 Flixbus
ne
26. 9.
537 ÖBB
432 Flixbus
po
27. 9.
537 ÖBB | Railjet
470 Flixbus
út
28. 9.
537 ÖBB | Railjet
378 Flixbus
čt
30. 9.
537 ÖBB | Euro City (EC)
Hledej ceny

1. 10.
537 ÖBB
2458 goopti
ne
3. 10.
537 ÖBB | Railjet
378 Flixbus

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Štýrský Hradec – Bratislava
Do města Bratislava můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Štýrský Hradec – Bratislava mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levná může být cesta autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava?
Nejlevnější možnou autobusový jízdenku z města Štýrský Hradec do města Bratislava pořídíte od 378 Kč. Tyto nízké ceny však mohou záviset na tom, jak brzy si svou jízdenku zarezervujete. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme vám autobusový jízdenku zarezervovat co nejdříve, abyste získali co nejlevnější variantu. Omio vám s tím pomůže.
Jaké je jízdné autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava?
Cena jízdenky autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava se pohybuje kolem 1 346 Kč a odvíjí od konkrétního data odjezdu a také od toho, zda se jedná o svátek, víkend, sezonu či mimo-sezonu. Omio vám pomůže najít ty nejvýhodnější jízdenky.
Jak je to daleko z města Štýrský Hradec do města Bratislava autobusem?
Z města Štýrský Hradec do města Bratislava je to autobusem kolem 172 km. Pro co nejlepší a nejlevnější jízdenku doporučujeme včasnou rezervaci. Omio vám pomůže s jejím vyhledáním.
Jak dlouho pojedu autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava?
Dojezdová doba autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava je v průměru 3 hod 30 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Který jezdí z Štýrský Hradec do Bratislava?
Co se týká z Štýrský Hradec do Bratislava, můžete vybírat hned z Flixbus nebo Infobus. Stačí zadat datum, odkud a kam chcete jet a Omio vám najde ty nejlepší varianty.
Mohu koupit zpáteční jízdenku autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava?
Levné jízdenky autobusem z města Štýrský Hradec do města Bratislava snadno vyhledáte v našem formuláři. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Štýrský Hradec do města Bratislava autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Bratislava, které můžete navštívit.
Spousta cestovatelů, kteří přijedou do Bratislava autobusem také objevují oblíbené destinace poblíž, jako Vídeň, Budapešť nebo Praha. Pokud chcete objevovat Vídeň, Budapešť nebo Praha z Bratislava, Omio vám najde ta nejlepší možná spojení za příznivou cenu.
Co když nemám auto a chci jet z města Štýrský Hradec do města Bratislava? Můžu jet autobusem?
Z města Štýrský Hradec do města Bratislava můžete cestovat bez auta naprosto bez problému. Použijte Omio, porovnejte ta nejlepší spojení autobusem a najděte levné jízdenky z města Štýrský Hradec do města Bratislava. Svou cestu si navíc můžete usnadnit, když si uložíte všechny své jízdenky přímo v aplikaci Omio.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Štýrský Hradec
Graz
Vybavení

Autobusy Štýrský Hradec – Bratislava, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali