POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

po
20. 9.
Hledej ceny
1026 Croatia Bus d.o.o.
út
21. 9.
Hledej ceny
1026 Croatia Bus d.o.o.
st
22. 9.
943 RegioJet a.s.
1026 Croatia Bus d.o.o.
so
25. 9.
1024 RegioJet a.s.
1026 STUDENT AGENCY k.s.
ne
26. 9.
Hledej ceny
1026 Croatia Bus d.o.o.

Tyto společnosti nám důvěřují. Umožňujeme nákup jízdenek a letenek mnoha společností na jednom místě.

RegioJet
Eurolines France
Leo Express
National Express

Tipy pro cestovatele

Autobusy na trase Split – Bratislava
Do města Bratislava můžete jet autobusem přesně podle svých představ. Ať hledáte nejrychlejší nebo nejlevnější variantu, nebo máte úplně jiné požadavky, naši experti shromáždili veškeré informace, které potřebujete, abyste si na trase Split – Bratislava mohli vybrat spoj, který vám bude opravdu vyhovovat.
FAQs
Jak levně můžu cestovat z města Split do města Split autobusem?
Autobusový jízdenky z města Split do města Bratislava mohou stát již 1 026 Kč, obzvláště, pokud si je koupíte dopředu. Omio vám umí ušetřit peníze tak, že najde ty nejlevnější možné varianty autobusový jízdenky z města Split do města Bratislava.
Jak najdu nízké ceny jízdenek autobusem z města Split do města Bratislava?
Jízdné autobusem z města Split do města Bratislava může být různé. Pohybuje se kolem 1 026 Kč a odvíjí se od konkrétního data odjezdu, zda se jedná o všední den, víkend či svátek. Omio vám vyhledá jízdenku s výhodným jízdným rychle.
Jak daleko je města Bratislava od města Split, když pojedu autobusem?
Vzdálenost do města Bratislava z města Split autobusem je zhruba 518 km. Pokud chcete stihnout levnou jízdenku, doporučujeme ji zarezervovat co nejdříve.
Jak dlouho trvá cesta autobusem z města Split do města Bratislava?
Dojezdová doba autobusem z města Split do města Bratislava je v průměru 11 hod 40 min. Skutečná dojezdová doba však závisí na více faktorech, například zda se jedná o všední den, víkend či státní svátek. Omio vám rychle najde levné i rychlé spoje.
Se kterým je nejlepší cesta autobusem z Split do Bratislava?
Jízdní řády z Split do Bratislava vám Omio vyhledá jako Flixbus nebo Eurolines Switzerland.
Jak najdu levně spoj Split – Bratislava přímo?
Přímý let z města Split do města Bratislava provozuje například Flixbus nebo Croatia Bus d. O. O. Pokud jste žádný přímý let nenašli, nebo vám nevyhovuje, Omio vám pomůže najít jiné možnosti letu z Split do Bratislava.
Jak získám výhodné jízdenky autobusem z města Split do města Bratislava?
Ano. Omio vám zpáteční jízdenku autobusem z města Split do města Bratislava vyhledá rychle a výhodně. Díky aplikaci Omio můžete navíc mít všechny své jízdenky na jednom místě.
Plánujete cestu z města Split do města Bratislava autobusem? Podívejte se na nejpopulárnější destinace poblíž Bratislava, které můžete navštívit.
Mnozí z našich zákazníků, kteří plánují cestu do Bratislava autobusem, jezdí také často na místa jako Vídeň, Budapešť nebo Praha. Podívejte se na Omio pro ta nejlepší spojení mezi Bratislava a těmito destinacemi, které také stojí za návštěvu.
Jak se dostanu z města Split do města Bratislava, když nemám auto? Můžu jet autobusem?
Jednoduše se podívejte na Omio a porovnejte ty nejlepší cesty autobusem z města Split do města Bratislava bez auta. Aplikace Omio také ukládá všechny vaše jízdenky na jednom místě, aby vám tak usnadnila vaši nadcházející cestu.
Zastávky

Důležité stanice a letiště pro tuto cestu.

Split
Split
Vybavení
Split, Croatia
Vybavení

Autobusy Split – Bratislava, zajímají vás další možnosti dopravy v těchto lokalitách?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali